Michał Wiśniewski opublikował wideo Żródło: East News/Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 25.09.2020 Taniec z Gwiazdami XI edycja POLSAT - odc. 4 n/z: WISNIEWSKI MICHAL

Michał Wiśniewski opublikował pierwsze wideo po narodzinach syna

1 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Michał Wiśniewski potwierdził informacje o narodzinach swojego piątego dziecka. Lider zespołu „Ich Troje” opublikował w sieci nagranie prezentujące łóżeczko chłopca. Mały Falco ma w nim nawet spersonalizowaną poduszkę. Fani nie kryją zachwytu i gratulują świeżo upieczonym rodzicom.

W sobotę 30 stycznia media obiegła wiadomość o narodzinach piątego dziecka Michała Wiśniewskiego. Wokalista wraz z żoną powitali na świecie chłopca, któremu dali na imię Falco Amadeus. Przy wyborze tak oryginalnego imienia młode małżeństwo miało inspirować się ulubionym muzykiem Wiśniewskiego.

Michał Wiśniewski potwierdził narodziny dziecka. Opublikował wymowne nagranie

Choć w weekend media aż huczały od informacji na temat narodzin Falco Amadeusa, na próżno było szukać ich potwierdzenia u Michała Wiśniewskiego. Na komentarz w tej sprawie znany wokalista zdecydował się dopiero w poniedziałek. Swoją radość okazał w mediach społecznościowych, w których opublikował niedługie nagranie.

Wideo przedstawia łóżeczko, które teraz stało się królestwem małego Falco Amadeusa. Dziecięcej atmosfery dodaje w nim grająca karuzela oraz poduszka, na której widnieje imię chłopca. Jego na nagraniu jednak nie widać. Najwyraźniej Michał Wiśniewski nie chce jeszcze pokazywać twarzy dziecka światu.

- AirBorn #falcoamadeus – napisał pod filmem Michał Wiśniewski.

Piotr Żyła zamieszkał z ukochaną w nowym domu. Awantura wisi w powietrzuPiotr Żyła zamieszkał z ukochaną w nowym domu. Awantura wisi w powietrzuCzytaj dalej

Prezentacja dziecięcego łóżeczka zrobiła niesamowite wrażenie na internautach, którzy obserwują instagramowy profil lidera zespołu „Ich Troje”. Niedługo po publikacji nagrania w komentarzach pojawiły się setki życzeń i gratulacji. Teraz sympatycy wokalisty czekają już tylko na pierwsze zdjęcie maluszka.

- Piękny pokoik, niech malutki zdrowo rośnie – napisała jedna z fanek Wiśniewskiego.

- Gratulacje dla rodziców, zdrówka dla maluszka – zawtórowała jej kolejna.

Piąte dziecko Michała Wiśniewskiego

Falco Amadeus jest piątym dzieckiem znanego wokalisty. Przypomnijmy, że Michał Wiśniewski jest już ojcem Xaviera Michała i Fabienne Marty, których matką jest Marta „Mandaryna” Wiśniewska, oraz Etiennette Anny i Vivienne Vienne – wspólnych dzieci muzyka i jego trzeciej żony, Ani Świątczak.

Najnowszą żoną Michała Wiśniewskiego, która w sobotę urodziła mu kolejnego syna, jest tajemnicza Pola. Para pobrała się w kwietniu 2020 roku. W przeciwieństwie do poprzednich partnerek wokalisty kobieta unika jednak blasku fleszy.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram, Plotek

Następny artykuł