Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Michał Wiśniewski pokazał najstarszą córkę. Fabienne to kopia Mandaryny
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 20.06.2024 14:27

Michał Wiśniewski pokazał najstarszą córkę. Fabienne to kopia Mandaryny

Michał Wiśniewski
fot. KAPiF

Michał Wiśniewski jest doskonale znany nie tylko ze swojej kariery muzycznej, ale także burzliwego życia uczuciowego. Małżeństwa w większości zakończyły się narodzinami dzieci. Teraz pokazał swoją najstarszą córkę. Piękna Fabienne jest do złudzenia podobna do mamy.

Michał Wiśniewski - życie osobiste i śluby

Lider zespołu Ich Troje potrafił zaskakiwać. Na początku kariery wszyscy mówili o nim z uwagi na charakterystyczny wygląd. Czerwone włosy, skórzane ubrania, makijaż i kolczyki były na porządku dziennym. Później okazało się, że także życie prywatne muzyka skrywa wiele sekretów.

Michał Wiśniewski wielokrotnie oddawał serce kobietom, często kończąc ze złamanym organem. Jego pierwszą wybranką została Magda Femme. Gwiazdor nie lubi opowiadać o byłej wokalistce zespołu. Małżeństwem byli przez pięć lat. Później stracił głowę dla choreografki, Mandaryny. Wspólnie koncertowali i doczekali się dwójki dzieci Xaviera i Fabienne. Niestety i tym razem miłość nie przetrwała.

Następną żoną została Ania Świątczak, również wokalistka zespołu Ich Troje. Duet występuje razem na scenie do dziś, pomimo zakończonego małżeństwa w 2011 roku. Później Michał Wiśniewski poślubił Dominikę Tajner, jednak ich relacja przetrwała jedynie 7 lat. Obecnie gwiazdor oddał serce Poli. 

Pomimo licznych zawirowań miłosnych piosenkarz bardzo dba o kontakty z dziećmi. Najstarszą córkę zabrał na ekstremalną przygodę.

Michał Wiśniewski zdradził wysokość emerytury. Głodowa stawka, a zarobił 40 milionów Zbankrutowany Michał Wiśniewski zbudował willę na miarę gwiazd Hollywood! Chwali się nią z każdej strony

Michał Wiśniewski pokazał najstarszą córkę. To kopia Mandaryny

Muzyk pomimo sporej ilości obowiązków, chętnie spędza czas z dziećmi. Jego starsze pociechy już przekroczyły próg dorosłości i same decydują o swojej karierze. Michał Wiśniewski wciąż chce poznać ich z bliska.

20-letnią Fabienne zabrał na dość nietypową atrakcję. Duet wybrał się na skoki spadochronowe. Od razu widać, że oboje są fanami rozrywki z odrobiną adrenaliny. Aktualne zdjęcie najstarszej córki Michała Wiśniewskiego zrobiło furorę wśród internautów. Już na pierwszy rzut oka można zauważyć ogromne podobieństwo do jej mamy, Mandaryny.

  • Bardzo ładna, podobna do mamy.
  • Jaką ma Pan piękną córkę.
  • Śliczna dziewczyna.
  • Masz rację, że przypomina Martę, naturalnie piękna. 
  • Śliczna, całą Martyna.

Pozostałe dzieci Michała Wiśniewskiego. Część już idzie ścieżką ojca

W sumie muzyk doczekał się szóstki dzieci: dwójki z Mandaryną (Xavier i Fabienne), dwóch córek z Anią Świątczak (Etiennette i Vivienne) oraz dwóch synów z obecną żoną (Falco i Noël). Dodatkowo wychowuje pociechy z poprzedniego związku Poli.

Każda z dzieci może liczyć na wsparcie ojca. Córki z małżeństwa z Anią Świątczak zaczęły nawet iść ścieżką muzyczną tak jak ich rodzice. Etiennette występowała już przed kamerami, a także koncertuje wraz z Michałem Wiśniewskim.

Choć niektórzy mogliby się pogubić w szczegółach dotyczących życia osobistego muzyka, ona jest dumny z rodziny, jaką udało mu się stworzyć. Dzieci świetnie się dogadują i mają ze sobą częsty kontakt. Nawet pomiędzy byłymi żonami w większości nie ma konfliktu. W tym przypadku patchworkowa rodzina ma sens.

Michał Wiśniewski, fot. KAPiF
Michał Wiśniewski z córką, Etienette, fot. KAPiF
Michał Wiśniewski, fot. KAPiF
Michał Wiśniewski z dziećmi, fot. KAPiF
Michał Wiśniewski, Mandaryna, fot. KAPiF
Michał Wiśniewski, Mandaryna, fot. KAPiF