Michał Żebrowski pokazał zdjęcie spod prysznica Żródło: instagram.com/zebrowski.michal

Żebrowscy na zdjęciach spod prysznica. "Wrzućmy coś, bo pomyślą, że się nie kochamy"

15 Luty 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Michał Żebrowski przeszedł samego siebie - pokazał kilka fotek prosto spod prysznica. Jego mina wyraża więcej, niż tysiąc słów. Nie zabrakło przy nim ukochanej Oli.

  • Odważne zdjęcia żony Żebrowskiego
  • Aktor na zdjęciach spod prysznica
  • Fani nie dowierzają własnym oczom

Michał Żebrowski coraz chętniej dzieli się w mediach społecznościowych odważnymi i szalonymi zdjęciami. Jak dotąd to jego żona Ola była wszystkim znana ze swoich nierzadko kontrowersyjnych fotek, ale teraz wygląda na to, że ukochany Michał stara się jej dorównać. Zdjęcia spod prysznica przerastają oczekiwania.

Odważne zdjęcia Aleksandry Żebrowskiej

Fani Oli Żebrowskiej przywykli już do tego, że ta regularnie dzieli się na Instagramie odważniejszymi zdjęciami i przełamuje tabu. Zdecydowanie jej ulubioną serią zdjęć są kadry, w których karmi najmłodszego synka piersią - Ola pokazała już, jak robi to w wannie, przy zachodzie słońca, stojąc w salonie czy na tarasie, a nawet jedząc pizzę.

Żeńska część obserwatorów Żebrowskiej, a w szczególności mamy, szybko zaczęły doceniać jej otwartość i dziękować, że bez skrępowania mówi o trudach macierzyństwa.

Tym razem jednak to nie o zjawiskowo pięknej Oli, a jej ukochanym mężu toczą się wszystkie dyskusje. Michał najwyraźniej postanowił iść w ślady żony i opublikować na Instagramie kilka intymnych fotek... prosto spod prysznica.

Skandal w serialu TVP. Skandal w serialu TVP. "Wymazali" z biografii Osieckiej dwie kluczowe postaciCzytaj dalej

Michał Żebrowski wygina się do obiektywu

Jedno ze zdjęć pojawiło się na profilu Michała, z kolei drugie na profilu fotografa, czyli Oli. Obie fotografie bawią do łez. Na jednej fotografii widać Michała wyraźnie zamyślonego, opierającego dłonie o zaparowaną szybę.

Paruję - podpisał.

Z kolei zdjęcie, które opublikowała Ola, rozbawiło wszystkich do łez - aktor w swoim stylu rzucił zwariowaną miną w stronę obiektywu.

Wrzućmy coś, bo pomyślą, że się nie kochamy - skwitowała Ola.

Otwartość i ogromny dystans Michała wywołały falę pozytywnych emocji wśród obserwatorów, czego najlepszym dowodem są liczne komentarze pod postami.

Wiedziałam, że mogę na was liczyć - stwierdza fanka.

Uwielbiam Was - dodaje kolejna.

Wy już jesteście idealnie sparowani - czytamy.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram

Następny artykuł