Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Mikołaj Roznerski pokazał archiwalne zdjęcie. Jest nie do poznania
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 15.08.2022 12:15

Mikołaj Roznerski pokazał archiwalne zdjęcie. Jest nie do poznania

Mikołaj Roznerski
fot.instagram.com/mroznerski/

Mikołaj Roznerski opublikował niewidziane dotąd zdjęcie z młodości. Internauci nie mogli uwierzyć, że tak kiedyś wyglądał gwiazdor serialu "M jak miłość". W latach 90. podążał za największymi trendami.

Aktor rozpoczął przygodę z aktorstwem w 2005 roku, jednak największą popularność zyskał dzięki udziałowi w polskim serialu "M jak miłość". Od dziesięciu lat wciela się w rolę Marcina Chodakowskiego, a jego wątek jest jednym z najbardziej lubianych w całej serii. Niedawno Mikołaj Roznerski odważył się pokazać zdjęcie sprzed medialnej rozpoznawalności. Ciężko uwierzyć, że to ten sam mężczyzna.

Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcie sprzed lat

Aktor ostatnimi czasy ochoczo udostępniał fotografie ze swoją rodziną w mediach społecznościowych. Być może uczucie nostalgii sprawiło, że tym razem postanowił odkryć przed internautami nieznane dotąd oblicze.

Mikołaj Roznerski udostępnił w mediach społecznościowych zdjęcie sprzed kariery w mediach. Jako nastoletni chłopak wyglądał zupełnie inaczej. Na fotografii możemy zobaczyć go z charakterystyczną czapką z daszkiem, jednak to włosy gwiazdora przyciągają największą uwagę.

Aktor w młodości wybierał najmodniejszą męską fryzurę lat 90., czyli krótkie włosy postawione na żel w charakterystycznego "jeżyka". Cały urok uczesania polegał na tym, by za pomocą produktu stworzyć liczne kolce zlepionych kosmyków. Internauci przecierali oczy na widok młodzieńczego gwiazdora.

I ten fryz na żel, ogieńJest co wspominać, patrząc na te zdjęcia sprzed lat. Super pamiątką. Fajna czapka 

Się wie na jeżozwierza — komentowano wizerunek aktora.

Mikołaj Roznerski przeszedł metamorfozę

Nastoletni wizerunek aktora przeszedł do przeszłości, gdy producenci zaczęli widzieć w nim obiekt kobiecych westchnień. Miły kolega z sąsiedztwa stał się bożyszczem damskich serc, a jego role opiewała w mnóstwo komedii romantycznych.

Oprócz miłosnych zawirowań w serialu "M jak miłość" widzowie mogli obserwować jego potyczki o uznanie pięknych dam w takich produkcjach jak m.in.: "Kochaj!", "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", "Porady na zdrady", czy "Poskromienie złośnicy".

Jego role zapewniły mu rozpoznawalność oraz grono fanów, którzy śledzą go w mediach społecznościowych. Mikołaj Roznerski często komunikuje się ze swoją prawie 600 tysięczną publicznością, by informować ich o nowych projektach filmowych oraz ukazywać kulisy prywatnego życia.

Mikołaj Roznerski
fot.instagram.com/mroznerski/
Mikołaj Roznerski
fot.instagram.com/mroznerski/

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Michał Szpak zaniepokoił fanów, przekazał zaskakującą wiadomość. "Nastał kres podróży"

  2. Gorzkie słowa o żonie Karola, nie powinna zostać królową? "Nigdy nie zastąpi Diany"

  3. Zbliżający się tydzień przyniesie wielkie zmiany. Aż cztery znaki zodiaku muszą mieć się na baczności Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].