Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Monika Olejnik zadziwia stylizacją
Michał Fitz
Michał Fitz 27.11.2021 01:00

Monika Olejnik zadziwia stylizacją

Olejnik
TRICOLORS/East News

Monika Olejnik znana jest głównie ze swojej fenomenalnej działalności dziennikarskiej i publicystycznej. Powszechnie wiadomo również o jej uwielbieniu do ciekawych stylizacji. Te nieraz mogą naprawdę zaszokować.

Przykładem takiej kreacji pochwaliła się ostatnio, gdy przechadzała się po mieście. Wychwycili ją fotoreporterzy serwisu Pomponik, którzy również uwiecznili jej strój na kilku zdjęciach. Trzeba przyznać, że Olejnik trudno było nie zauważyć.

Monika Olejnik w ciekawej kreacji

Fotoreporterzy przyłapali dziennikarkę, gdy ta udawała się do kwiaciarni. Śmiało można jednak stwierdzić, że jej kreacja nie wskazywała na szybki wypad do jednego z takich miejsc, a na ważniejszą, bardziej ekstrawagancką okazję.

Monika Olejnik miała bowiem na sobie fioletowe futro, do którego starannie dobrała zielone dodatki. Na dłonie założyła skórzane rękawiczki w tym kolorze, które idealnie zgrywały się z zachowaną w tej samej barwie torebką. Co ciekawe, akurat to akcesorium było niezwykle drogie, bo jego cena oscyluje w okolicach 12 tysięcy złotych.

Monika Olejnik mogła zaskoczyć jeszcze ogromnymi okularami przeciwsłonecznymi, które skutecznie zasłaniały niemal całą twarz. Z jednej strony utrudniały rozpoznanie dziennikarki, a z drugiej ewidentnie zwracały na nią uwagę.

Dużo bardziej stonowany był dół stylizacji. Monika Olejnik zdecydowała się na czarną spódnicę i skórzane buty na obcasie w tym samym kolorze.

Monika Olejnik - kariera

Monika Olejnik rozpoczęła swoją karierę od przygody z radiem. W 1981 pojawiła się na stażu w Polskim Radiu. Pracowała tam przez niemal 20 lat, w trakcie których przeprowadziła wiele ciekawych wywiadów w ramach serii Salon polityczny Trójki.

Później swoją popularność umocniła prowadzeniem programów dla stacji TVN. Najbardziej znana jest oczywiście z Kropki nad i. Pisze także felietony dla Gazety Wyborczej.

Zobacz post:

olejnik

Źródło zdjęcia: Pomponik.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Bolesny apel Kingi Rusin, potrzebna jest pilna pomoc. Liczy się każda godzina, zagrożenie zdrowia i życia 2. Smutne doniesienia o Agacie Kuleszy. Fani nie mieli pojęcia, że jest tak źle. Współczujemy 3. Dagmara Kaźmierska pogrążona w modlitwie, wciąż ma nadzieję na szczęśliwy finał. "Składam ręce do Boga"

źródło: Pomponik.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].