Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Na księcia Harry'ego padł blady strach. Ta informacja miała nie trafić do wiadomości publicznej
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 07.04.2024 14:52

Na księcia Harry'ego padł blady strach. Ta informacja miała nie trafić do wiadomości publicznej

Książę Harry, fot. DON MACKINNON/AFP/East News
Książę Harry, fot. DON MACKINNON/AFP/East News

Życie księcia Harry'ego może być zagrożone. W przestrzeni publicznej pojawiła się informacja, która może okazać się pomocna dla wrogów syna Karola III. Tych jest wcale niemało, ze względu na wojskową przeszłość księcia Sussex.

Książę Harry dba o swoje bezpieczeństwo

Książę Harry może mieć kłopoty. Syn Karola III i księżnej Diany jakiś czas temu popadł w konflikt z rodziną królewską i wraz z małżonką Meghan Markle zdecydował się zamieszkać w Stanach Zjednoczonych.

W Wielkiej Brytanii bywa niezwykle rzadko, jednak za każdym razem, gdy pojawia się w ojczystym kraju na oficjalnych uroczystościach, media informowane są o tym niemal w ostatniej chwili.

Nie bez powodu. Książę Harry dba o swoje bezpieczeństwo ze względu na brak policyjnej ochrony, która została mu odebrana decyzją Komitetu Wykonawczego ds. Ochrony Królewskości i Osób Publicznych.

Nieoczekiwane konsekwencje oświadczenia o chorobie księżnej Kate. Wszystko zaczęło się po jej nagraniu Księżna Kate po strasznej diagnozie zdecydowała się na kilka ważnych posunięć. Celem jest nie tylko pokonanie raka

Tajne informacje na temat księcia Harry'ego ujawnione

Już wkrótce książę Harry ponownie nawiedzi kraj ojczysty. W maju wizytować ma w Londynie, gdzie świętowana będzie 10. rocznica założenia tzw. Zawodów Niezwyciężonych (Invictus Games), zawodów sportowych dla żołnierzy i weteranów wojennych poszkodowanych podczas służby.

Uroczystość odbyć ma się w Katedrze św. Pawła. Do tej pory nieznana była konkretny termin celebracji, jednak na oficjalnej stronie internetowej świątyni nieoczekiwanie pojawił się plan całego wydarzenia.

Wiemy już zatem, że książę Harry obecny będzie na miejscu 8 maja o godz. 17. Ujawnienie informacji budzi niepokój, ze względu na fakt, że daje to wiele czasu na przygotowanie potencjalnego zamachu, który mogliby chcieć przeprowadzić na monarchę jego wrogowie. Kogo boi się syn Karola III?

Książę Harry narobił sobie poważnych wrogów

Kontrowersyjna autobiografia księcia Harry'ego zatytułowana “Ten drugi” ujawniła nie tylko kulisy życia w rodzinie królewskiej, ale również historie z wojskowej przeszłości monarchy.

Syn króla Karola III służył w Afganistanie w latach 2007-2008 oraz 2012-2013. W swojej książce przyznał się, że w czasie operacji na Bliskim Wschodzie przyczynił się do zabicia 25 Talibów.

W odpowiedzi na te informacje, ministerstwo spraw zagranicznych Iranu zarzuciło mu popełnienie zbrodni wojennych. Książę Harry równocześnie zwrócił na siebie uwagę islamistycznych fundamentalistów, którzy ponownie dali o sobie znać poprzez marcowy zamach, do którego doszło w sali koncertowej na obrzeżach Moskwy.

książę Harry
Książę Harry, fot. Rex Features/East News
książę Harry
Książę Harry, fot. Rex Features/East News
książę Harry
Książę Harry, fot. AFP/EAST NEWS