Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Nasz wywiad z Pauliną Smaszcz przerwał jej nowy partner. Mężczyzna wszedł do jej domu, kiedy była "na żywo"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 20.10.2022 17:15

Nasz wywiad z Pauliną Smaszcz przerwał jej nowy partner. Mężczyzna wszedł do jej domu, kiedy była "na żywo"

Paulina Smaszcz EA
Pawel Wodzynski/East News

Paulina Smaszcz w życiu prywatnym przeszła ostatnio niemało. Rozwód z Maciejem Kurzajewskim po ponad 20 latach małżeństwa i kolejny nieudany związek musiały przynieść sporo trosk. Teraz jednak podkreśla, że "kocha i jest kochana". Mamy na to dowód: jej nowy partner przerwał na chwilę wywiad na żywo, jaki przeprowadziliśmy z dziennikarką.

Ma w sobie zdecydowanie zbyt wiele niezależności, by być jedynie "byłą żoną Macieja Kurzajewskiego". Choć ostatnio media zarzucają jej, że nie przepracowała jeszcze rozstania z dziennikarzem, wiemy na pewno, że Paulina jest już w nowym związku.

Paulina Smaszcz – związki i partnerzy

Dziennikarka poznała Macieja Kurzajewskiego w 1996 roku. Zaledwie kilka miesięcy później zostali małżeństwem. Rok później przyszedł na świat ich pierwszy syn Franciszek. Julian urodził się w 2006 roku. Niestety, dwa lata temu ich związek dobiegł końca. Sama Paulina o rozstaniu wypowiadała się wtedy oszczędnie, choć nie ukrywała smutku.

W ostatnich wypowiedziach Smaszcz pojawiła się informacja, jakoby zdrady Kurzajewskiego trwały od 2019 roku. Paulina podkreślała też, jak wiele kosztowało ją uczestniczenie w ukrywaniu relacji byłego męża i Kasi Cichopek (więcej TUTAJ).

Po rozwodzie z Kurzajewskim przez pewien czas spotykała się z Rafałem Krauze, byłym partnerem Olgi Bończyk. Relacja ta nie przetrwała jednak długo. Jak podkreślała kobieta w wywiadzie z portalem Plotek, miłość w jej życiu jest bardzo ważna. Chciała mieć partnera, którzy będzie dla niej wsparciem, będzie lojalny i pełen szacunku. "I oczywiście ja się z kimś spotykam" dodała wtedy.

Nowy partner Pauliny Smaszcz

Dziennikarka podkreśla obecnie, że "kocha i jest kochana". Nie zdradza, kim jest jej nowy partner, wyjaśnia jednak, że nie należy on do świata show-biznesu i nie używa mediów społecznościowych. Smaszcz bardzo to ceni, ponieważ nie chce wiązać się z mężczyznami, którzy będą z nią konkurować lub się porównywać.

Wiemy na pewno, że Paulina jest obecnie w związku, ponieważ podczas wywiadu, jaki "Świat Gwiazd" przeprowadził z nią ostatnio na żywo w formie zdalnej, mężczyzna na chwilę przerwał rozmowę. Smaszcz musiała wstać od komputera, by wpuścić go do mieszkania.

"Przepraszam, ja wpuszczę tylko mojego partnera, przepraszam na moment" powiedziała Smaszcz, wychodząc z pokoju. Co ciekawe, dziennikarka mówiła wtedy akurat o tym, co jest ważne w związku: "Ludziom potrzebna jest bliskość, potrzebny jest dotyk. Potrzebne jest ciepło, obejmowanie, głaskanie po głowie, potrzebny jest czas, żeby leżeć blisko siebie. Dotyk jest potrzebny, jak czułość, jak namiętność, oddanie i wsparcie".

Cały wywiad można obejrzeć tutaj:

Zobacz zdjęcia:

Paulina Smaszcz EA
Paulina Smaszcz, fot. Pawel Wodzynski/East News
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz, fot. instagram.com/paulina.smaszcz
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz, fot. instagram.com/paulina.smaszcz
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz, fot. instagram.com/paulina.smaszcz

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

3. Rozenek zrównana z ziemią po kolejnym występie w "DDTVN". Znowu przesadziła? "Tracicie widzów"

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.