Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Niebywałe, jak Dagmara Kaźmierska potraktowała naszą reporterkę! W głowie się nie mieści! Ten wywiad nie przejdzie bez echa
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 14.02.2024 17:25

Niebywałe, jak Dagmara Kaźmierska potraktowała naszą reporterkę! W głowie się nie mieści! Ten wywiad nie przejdzie bez echa

Dagmara Kaźmierska
Jak Dagmara Kaźmierska potraktowała dziennikarkę?, fot. KAPiF; Świat Gwiazd Exclusive

Dagmara Kaźmierska udzieliła wywiadu Światu Gwiazd. Rozmowa dotyczyła nie tylko „Tańca z gwiazdami”, ale też osobistych kwestii. Gwiazda „Królowych życia” potraktowała naszą dziennikarkę w zadziwiający sposób. Takich słów się nie spodziewaliśmy!

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel w wywiadzie dla Świata Gwiazd

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel będą jedną z par w nadchodzącym sezonie „Tańca z gwiazdami”. Teraz odbyła się sesja zdjęciowa do programu, podczas której mieliśmy okazję przeprowadzić z nimi wywiad. Podczas rozmowy działo się bardzo wiele. Tancerz i gwiazda „Królowych życia” rozprawili się między innymi z plotkami na ich temat. Przyznali, że zrobiliby to wcześniej, ale dopiero teraz mogą je komentować.

Okazało się przede wszystkim, że oboje są bardzo zadowoleni z tego, że zostali połączeni w parę. Nawet mama Dagmary jest zachwycona, bo zawsze uwielbiała Hakiela. Marcin początkowo martwił się stanem nóg Kaźmierskiej po jej wypadku samochodowym, jednak po pierwszych próbach okazało się, że wszystko powinno pójść płynnie. Na swoją partnerkę mówi zresztą „Królowa”, a między nimi bardzo wyczuwalna jest chemia, tak niezbędna w tańcu.

Hakiel i Kaźmierska dogadują się świetnie między sobą i bardzo dużo się śmieją. Jednak nastrój zmienił się, kiedy pytania naszej dziennikarki dotknęły spraw prywatnych. O tym przeczytacie poniżej.

TYLKO U NAS: Wellman ujawniła, co Miszczak sądzi o niej i Prokopie. Aż trudno uwierzyć, co powiedział im na samym początku współpracy TYLKO U NAS: Wiemy, z kim Maffashion zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"! Lepiej nie mogła trafić. To jedna z największych gwiazd show

Co Dagmara Kaźmierska ujawniła w rozmowie ze Światem Gwiazd?

Poza zbliżającym się sezonem „Tańca z gwiazdami” w wywiadzie pojawiły się pytania, dotyczące życia osobistego Dagmary. Kaźmierska ze smutkiem wyjawiła, że wciąż nie udało się naprawić relacji z Edzią, znaną widzom „Królowych życia”.

Tęsknię za moją Edką Fredką, ale jakoś nie było kiedy, nie było jak. Edzia nie zadzwoniła, ja też nie zadzwoniłam i dalej tęsknię. Pokłóciłyśmy się, ale ludzie się kłócą. Ja cię, Edzia moja, kocham, dalej. Może czasem cię poklepie za dużo pyskiem, ale już ty mnie znasz, Edzia. A przecież góra z górą się nie zejdzie, a człowiek człowiekiem zawsze – wyznała nasza rozmówczyni.

W pewnym momencie rozmowy Królowa Życia wypaliła, co sądzi o naszej dziennikarce, Monice Maszkiewicz. Zazwyczaj takie słowa nie padają podczas rozmów z mediami… Wszystkie szczegóły poniżej.

Jak Dagmara Kaźmierska potraktowała naszą dziennikarkę?

Dziennikarka Świata Gwiazd Monika Maszkiewicz miała w przeszłości okazję rozmawiać z synem Kaźmierskiej, Conanem. Okazało się, że tę rozmowę zapamiętała nie tylko Monika, ale też Conan i Dagmara!

Conan cię uwielbia – ogłosiła do naszej kamery Królowa, po czym szybko wyjaśniła towarzyszącemu jej Hakielowi, że Monika Maszkiewicz i jej syn mieli okazję się poznać.

Nasza rozmówczyni szybko wyjaśniła, co sprawiło, że jej syn tak dobrze wspomina wywiad z naszą redakcją.

Conan nie lubi wywiadów, a ona z nim poprowadziła ten wywiad tak fajnie, że on się czuł dobrze. Ona jest złote dziecko. To jest tak piękne dziewczę, aniołek, ja ją uwielbiam. Wiesz, że ja cię uwielbiam, jesteś tak dobry dzieciaczek, naprawdę – wyjaśniła Dagmara.

Co jeszcze działo się podczas wywiadu z Dagmarą Kaźmierską i Marcinem Hakielem? Całą rozmowę możecie obejrzeć tutaj:

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, Świat Gwiazd, wywiad
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel w rozmowie z Moniką Maszkiewicz, fot. Świat Gwiazd Exclusive
Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, Świat Gwiazd, wywiad
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel w rozmowie z Moniką Maszkiewicz, fot. Świat Gwiazd Exclusive
Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, Świat Gwiazd, wywiad
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, Świat Gwiazd, wywiad
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, Świat Gwiazd, wywiad
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF