Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Niespodziewane wieści o Robercie Lewandowskim. "Jest pod głęboką obserwacją"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 27.11.2023 20:03

Niespodziewane wieści o Robercie Lewandowskim. "Jest pod głęboką obserwacją"

Robert Lewandowski
Robert Lewandowski przed kolejnym wyzwaniem, fot. KAPiF

Ostatnie poczynania Roberta Lewandowskiego nie przyniosły mu pochlebnych artykułów zarówno w polskich, jak i zagranicznych portalach plotkarskich. Niedługo piłkarz Barcelony będzie miał ponowną szansę pokazać, na co go stać. Po wielu nieprzyjemnych sprawach uda mu się stanąć na nogi? 

Robert Lewandowski walczy o powrót do formy. Krytyka nie daje mu spokoju

W ostatnich miesiącach Lewandowscy nie schodzili z ust mediów, jednak nie z chwalebnych jak dotąd powodów. Polski piłkarz po kontuzji przeżył prawdziwy sportowy kryzys, o którym rozpisywano się w samej Hiszpanii. 

Z drugiej strony jego ukochana również nie mogła liczyć na taryfę ulgową, nawet podczas piłkarskich spotkań męża. Mogłoby się wydawać, że jak dotąd bezapelacyjnie jeden z niezniszczalnych duetów polskiego show-biznesu przechodzi prawdziwy kryzys.

Wiadomości z życia prywatnego Roberta Lewandowskiego również nie zachwycały. Co gorsza, przed gwiazdorem jeszcze szereg trudniejszych doświadczeń.

Anna Lewandowska w stylizacji za 50 tys. zł podbija zagraniczne salony! Tak ubrała się na hiszpańską galę Lewandowska chciała pokazać drogą stylizację na meczu, ale nie wyszło! Show skradł mistrz drugiego planu

Robert Lewandowski mierzy się z problemami nie tylko na boisku

Okazuje się, że problemy piłkarza potrafią go prześladować latami. Jeszcze niedawno w mediach szalała nowina o planowanym napadzie na posiadłość małżeństwa, gdy mieszkali w Monachium. Co więcej, gangster opowiedział publicznie o szczegółach, a za sprawą miał stać kolega po fachu gwiazdora.

Przyszedł do mnie i zaproponował, żebyśmy napadli na rodzinę Roberta Lewandowskiego, który wtedy grał w Bayernie Monachium. Powiedział, że ma adres domu. Twierdził, że wystarczy tylko pojechać na miejsce, zrobić obserwację, a następnie wejść do środka „na policjanta", skuć Lewandowskich i zmusić ich do wydania pieniędzy i kosztowności. Długo wiercił mi dziurę w brzuchu, żebyśmy to zrobili. Kazałem mu spie***lać - wyznał dla "Wyborczej".

Po trudnym okresie Robert Lewandowski ma szansę ponownie przechylić szalę powodzenia na własną korzyść. W jego sytuacji wypowiedziała się niezaprzeczalna legenda sportu. Jak ocenia jego ostatnie poczynania?

Legenda piłki nożnej o powrocie Roberta Lewandowskiego na murawę

Już niedługo Polak stanie na murawie w rewanżu przeciwko portugalskiemu zespołowi Porto. Pierwszy mecz rozpoczął u gwiazdora kryzysowy okres i kłopoty ze zdrowiem. Teraz ma szansę się odegrać i przywrócić doskonałą renomę.

Jerzy Dudek w rozmowie z "Super Expressem Sport" przyznał, że Robert Lewandowski musi mierzyć się z ogromną presją. Wzrok miłośników hiszpańskiego klubu spoczywa właśnie na nim.

Odbudowanie pewności siebie i skuteczności jest ważne dla niego. […] To pozwoli zbudować siłę Barcelony, która będzie kreować sytuacje bramkowe Robertowi. „Lewy” jest pod głęboką obserwacją mediów w Hiszpanii. Przydałoby się, żeby strzelił kilka goli i uciszył krytyków, którzy go atakują. Mam nadzieję, że stanie się to już przy okazji meczu z Porto w Lidze Mistrzów - zauważył były bramkarz.

Wtorkowe spotkanie pokaże, czy Robert Lewandowski wróci do zagranicznej prasy jako wielki bohater boiska. Fani mają nadzieję na spotkanie w wielkim stylu.

Robert Lewandowski
Robert Lewandowski przed kolejnym wyzwaniem, fot. KAPiF
Robert Lewandowski
Robert Lewandowski przed kolejnym wyzwaniem, fot. KAPiF
Robert Lewandowski
Robert Lewandowski przed kolejnym wyzwaniem, fot. KAPiF
Robert Lewandowski
Robert Lewandowski przed kolejnym wyzwaniem, fot. KAPiF
Robert Lewandowski
Robert Lewandowski przed kolejnym wyzwaniem, fot. KAPiF

Źródło: SE