Olga Frycz Żródło: eastnews & TRICOLORS

Niesamowita metamorfoza Olgi Frycz. Aktorka zmieniła kolor włosów, fani są zachwyceni

2 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Wysyp pochlebnych komentarzy pod najnowszym wpisem Olgi Frycz na Instagramie. Aktorka postanowiła podzielić się swoim nowym wizerunkiem z internautami; z miejsca posypały się pozytywne głosy. Była gwiazda “M jak Miłość” znana z dłuższych brązowych włosów diametralnie zmieniła ich kolor i długość.

Olga Frycz to postać doskonale znana fanom “M jak Miłość”, gdzie wcieliła się w rolę Ali Zduńskiej. Choć od dawna nie pokazuje się w serialu, aktorka nie narzeka na brak obserwujących w mediach społecznościowych. Ostatnio Olga Frycz uraczyła ich zdjęciem ukazującym jej niebywałą metamorfozę. Po długich, brązowych włosach aktorki nie zostało już nic - gwiazda “M jak Miłość” postawiła na blond.

Metamorfoza Olgi Frycz. Fani nie kryją zachwytu

Olga Frycz należy do grona tych gwiazd polskiego show-biznesu, które chętnie dzielą się swoimi fotografiami w social mediach. Na oficjalnym profilu aktorki na instagramie, z którego pochodzi wykorzystane w artykule zdjęcie, nie brakuje również jej wspólnych wspomnień z córką, zdjęć z wakacji i zwierząt. Mimo licznych zdjęć Olga Frycz niechętnie opowiada o życiu prywatnym.

Ostatnio fani mogli zapoznać się jednak z nowym wizerunkiem aktorki. Jest na co popatrzeć, Olga Frycz przeszła bowiem prawdziwą metamorfozę. Ciemne włosy rozjaśniła już w listopadzie - teraz przyszedł czas na kolejne wielkie zmiany.

Do najnowszego zdjęcia na Instagramie Olga Frycz zapozowała z wyrazistą blond fryzurą. Aktorka może zapomnieć na razie o długich, brązowych włosach - teraz ich końcówki sięgają ramion. Ze zmianą gwiazda “M jak Miłość” najwyraźniej czuje się doskonale, o czym mówi jej radosny uśmiech.

Borys Szyc w poruszający sposób pożegnał Ryszarda Szurkowskiego. O ich relacji mało kto wiedziałBorys Szyc w poruszający sposób pożegnał Ryszarda Szurkowskiego. O ich relacji mało kto wiedziałCzytaj dalej


Zdjęcie zostało opatrzone chwytającym za serce wpisem. Olga Frycz podzieliła się z fanami tym, jak na całą metamorfozę zareagowała jej córka. Nie zabrakło również podziękowań dla osoby odpowiedzialnej za zmianę, fryzjerki, oraz autorki fotografii.

- Mamusiu, wyglądałaś przepięknie jak stąd na koniec świata i jeszcze dalej - powiedziała do mnie moja córeczka kilka dni temu. To był miły komplement muszę przyznać. Dziękuję Marcie Zawiślańskiej za super fryz i kolor. A Tobie Magdalena Wójcicka za zdjęcia - napisała Olga Frycz.

Na reakcję obserwujących nie trzeba było długo czekać. Na profilu aktorki natychmiast pojawiły się pozytywne komentarze. Zdaniem wielu fanów nowy wizerunek dodał gwieździe “M jak Miłość” blasku, za co w szczególny sposób odpowiada jasny kolor włosów. Obserwujący niemal jednogłośnie stwierdzili, że zmiana jest zdecydowanie tą na lepsze.

Co ciekawe, na najnowszy wpis aktorki zareagowali nie tylko fani. Olga Frycz mogła przeczytać także te komentarze, których autorami były inne gwiazdy polskiego show-biznesu. Wśród komentujących nie zabrakło bowiem Agaty Rubik, Magdy Steczkowskiej i Aleksandry Popławskiej.

- No bosko w tej fryzurce - uznała Magda Steczkowska.
- Bardzo ładnie - wtrąciła Agata Rubik.

Olga Frycz 1

Źródło: instagram.com/tojafrycz

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: plotek.pl, Instagram.com

Następny artykuł