Oliwia Bieniuk na odważnych zdjęciach Żródło: instagram.com/oliwia.bieniuk

Odważne zdjęcia Oliwii Bieniuk trafiły do sieci. 18-latka wiele odsłoniła

4 Luty 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Oliwia Bieniuk rozpaliła wyobraźnię obserwatorów. Po raz pierwszy pokazała się na tak odważnych zdjęciach - zapozowała do nich bez stanika!

  • Oliwia Bieniuk o swoich planach na przyszłość
  • Córka Ani Przybylskiej pierwszy raz o mamie
  • Odważna sesja 18-latki

W październiku ubiegłego roku, w miesiącu, na który przypada rocznica śmierci Ani Przybylskiej, Oliwia Bieniuk świętowała swoje 18. urodziny. Dla całej rodziny Bieniuków był to wyjątkowy dzień, a Oliwia zdecydowała się nawet pokazać w sieci swojego chłopaka. 18-latka coraz chętniej udziela się w mediach społecznościowych. Ostatnio za pośrednictwem Instagrama podzieliła się z sympatykami efektami szczególnie odważnej sesji zdjęciowej.

Ania Przybylska byłaby z niej dumna

Minęło 6 lat od śmierci uwielbianej aktorki, przyjaciółki, córki, partnerki i matki. Najpierw choroba, a później odejście Ani Przybylskiej nie tylko dla jej bliskich było wielkim ciosem. Jarosław Bieniuk stracił swoją ukochaną, a Oliwia, Jan i Szymon matkę. To właśnie najstarsza Oliwka najlepiej pamięta matkę, bo w chwili jej śmierci miała 12 lat.

Kilka miesięcy temu 18-latka po raz pierwszy na forum publicznym powiedziała o swojej mamie i tęsknocie za nią. Nastolatka zagrała wówczas epizodyczną rolę w krótkometrażowym w filmie, a w jednej ze scen musiała nawiązać do śmierci matki. Pytana w późniejszym wywiadzie o to, jak poradziła sobie z tym wyzwaniem, powiedziała:

Aleksandra Hamkało została mamą. Aktorka pokazała pierwsze zdjęcie z dzieckiem, przesłodki widokAleksandra Hamkało została mamą. Aktorka pokazała pierwsze zdjęcie z dzieckiem, przesłodki widokCzytaj dalej

Na pewno niełatwo. Chociaż nie rozpłakałam się na planie, a być może powinnam. Ale nie umiem płakać na zawołanie, nie umiem przy ludziach ronić łez, myśląc o mamie. Musiałabym być wtedy sama ze sobą.

Oliwia przyznała też, że nie jest do końca przekonana, czy mama byłaby zadowolona, widząc, że coraz śmielej wkracza w świat show-biznesu i zaczyna interesować się aktorstwem oraz modelingiem.

Nie wiem jednak, czy mama, gdyby żyła, byłaby zadowolona z mojej decyzji. Nie wiem nawet, kim według niej miałabym zostać w przyszłości. Nigdy o tym nie rozmawiałyśmy. Ale przecież nie ma nic złego w tym, że spełniam swoje marzenia - dodała w rozmowie z Vivą.

Obrazy Świat gwiazd

Instagram.com/oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk w odważnej sesji

Chociaż Oliwia jest już pełnoletnia, wielu obserwatorów wciąż widzi w niej małą dziewczynkę, którą tata stara się chronić przed światem. Tymczasem 18-latka coraz śmielej udowadnia, że jest już kobietą, która sama może decydować o swojej przyszłości.

Przeglądając instagramowy profil Oliwii można z łatwością zauważyć, że do jej licznych zainteresowań zalicza się m.in. fotomodeling. Córka Jarosława Bieniuka właśnie podzieliła się z obserwatorami kolejną porcją, tym razem wyjątkowo odważnych, zdjęć.

Fotografie, do których Oliwia zapozowała bez stanika, wykonała sama Zuzanna Pactwa, partnerka Jarosława Bieniuka. Fotki są efektem sesji dla marki odzieżowej Pactwy. Internauci wydają się jednogłośnie zachwyceni zdjęciami 18-latki, o czym świadczy lawina pozytywnych komentarzy.

Piękna - czytamy.

Piękna po mamie - podkreśla internautka.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram, Viva

Następny artykuł