Paweł Królikowski córka Żródło: instagram.com/authentic_julga

22-letnia córka Królikowskich już się zaszczepiła

4 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Córka zmarłego w zeszłym roku Pawła Królikowskiego, Julia, przyjęła już szczepionkę przeciw COVID-19. Dziewczyna ma dopiero 22-lata, co u niektórych może budzić podejrzenia o ominięcie długiej kolejki oczekujących. Jak się okazuje, podobne zarzuty byłyby bezpodstawne - Julia otrzymała możliwość zaszczepienia się z racji wybranego przez siebie kierunku studiów.

  • Śmierć Pawła Królikowskiego wstrząsnęła polskim show-biznesem
  • Prywatnie aktor był ojcem piątki dzieci
  • Julia Królikowska postanowiła związać karierę zawodową z medycyną

Córka Pawła Królikowskiego nie zamierza iść w ślady swojego ojca. Zmarły w 2020 roku Paweł Królikowski trudnił się aktorstwem, dodatkowo współpracując z telewizją przy produkcji takich formatów jak: “Twoja twarz brzmi znajomo” czy “Kocham cię, Polsko!”. Wiadomości o jego śmierci, które spłynęły do mediów w lutym ubiegłego roku, wstrząsnęły polskim show-biznesem.

Nagła śmierć Pawła Królikowskiego

Media przekazywały niepokojące wieści w sprawie stanu zdrowia Pawła Królikowskiego już w 2015 roku. Aktor miał wówczas skarżyć się na szereg niepokojących dolegliwości. Dokuczały mu bóle głowy i wymioty, pojawiły się kłopoty z narządem wzroku. Jak okazało się w szpitalu, w przypadku Pawła Królikowskiego doszło do pęknięcia tętniaka, co oznaczało konieczność przeprowadzenia pilnej operacji.

Na jakiś czas choroba dała o sobie zapomnieć. Ostatecznie wróciła, a najgorsze zaczęło dziać się tuż przed Świętami Bożego Narodzenia w 2019 roku. Stan zdrowia Pawła Królikowskiego uległ nagłemu pogorszeniu, przez co aktor znów znalazł się pod opieką lekarzy. W styczniu przeszedł kolejną operację.

Oznaczało to początek rodzinnej tragedii. Paweł Królikowski pozostawał w śpiączce przez około miesiąc; po tym czasie aktor wybudził się. Niestety na krótko - Paweł Królikowski odszedł 27 lutego. Do samego końca czuwali nad nim lekarze z jednego z warszawskich szpitali i bliscy. Powodem zgonu okazał się ujawniony po latach guz mózgu.

Niepokojące doniesienia o Małgorzacie Kożuchowskiej. Media informują, że została bez pracyNiepokojące doniesienia o Małgorzacie Kożuchowskiej. Media informują, że została bez pracyCzytaj dalej

Paweł Królikowski zaczynał swą działalność zawodową już w latach 80 ubiegłego wieku. Realizował się jako aktor filmowy, telewizyjny, teatralny i dubbingowy. W 2018 roku został wybrany na prezesa Związku Artystów Scen Polskich, co dodatkowo podkreśliło jego zaangażowanie. Choć show-biznes zapamięta Pawła Królikowskiego jako prężnie działającego aktora i prezentera, jego córka wybrała zupełnie inną życiową drogę.

Córka Pawła Królikowskiego wybrała życie na medialnym uboczu

Prywatnie Paweł Królikowski spełniał się w roli męża i ojca. W 1988 roku postanowił połączyć się węzłem małżeńskim z Małgorzatą Ostrowską. Para doczekała się piątki dzieci: synów Antoniego, Jana i Ksawerego oraz córek Julii i Marceliny. Ostatnio zainteresowaniem ze strony mediów paradoksalnie cieszy się Julia, która na co dzień stara się raczej go unikać.

Zainteresowanie mediów osobą Julii Królikowskiej wynika z faktu, iż 22-letnia córka aktora zaszczepiła się przeciw COVID-19. Ponieważ w ostatnim czasie wokół szczepień celebrytów poza kolejnością powstała niemała afera, wielu może podejrzewać o podobne praktyki młodą córkę Królikowskich - niesłusznie. Julia Królikowska znajduje się w tak zwanej grupie “0”.

Za przywilej pierwszeństwa do przyjęcia szczepionki przeciw COVID-19 w przypadku Julii Królikowskiej odpowiada jej wybór ścieżki zawodowej. Córka Pawła Królikowskiego podjęła bowiem studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Obecnie jest na IV roku swej edukacyjnej medycznej ścieżki.

Julia Królikowska pochwaliła się przyjęciem preparatu na Instagramie, skąd pochodzi wykorzystane w artykule zdjęcie. Na profilu córki Pawła Królikowskiego młoda studentka okazyjnie wrzuca również fotografie ukazujące przyrodę i podobizny najbliższych. Z reguły stroni od mediów i dobrze chroni swoją prywatność. Tego samego nie można powiedzieć o jej bracie, Antonim, który chętnie publikuje swój wizerunek.

Julia Królikowska

Antoni Królikowski

Źródło: instagram.com/authentic_julga, instagram.com/antek.krolikowski

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plejada, Instagram, Viva!, Fakt

Następny artykuł