Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Paulina Smaszcz reaguje na mema z Cichopek i uderza w śniadaniówki. "Tematy o kupie i zupie"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 13.10.2022 20:27

Paulina Smaszcz reaguje na mema z Cichopek i uderza w śniadaniówki. "Tematy o kupie i zupie"

Paulina Smaszcz EA
TRICOLORS/East News

Nasz portal odbył dziś długą, szczerą rozmowę z Pauliną Smaszcz. Dziennikarka i mentorka opowiedziała o swoim życiu, ale też odniosła się do afery z Kasią Cichopek i Maciejem Kurzajewskim. Wyznała, co sądzi o żartach, pojawiających się w sieci na temat pary. Nie żałowała też uszczypliwych słów na temat programów śniadaniowych.

"Kobieta Petarda" jak sama o sobie mówi, opowiedziała nam o swojej karierze i planach. Wyraziła też kilka rad, skierowanych do kobiet, wspominając o hejcie, jaki ją spotkał. Miała też odwagę wyznać, co sama myśli o wypowiedziach internautów, skierowanych w kierunku jej męża.

Paulina Smaszcz ujawnia, co sądzi o hejcie

Dziennikarka przypomniała, że kobiety nie powinny pozwalać na deprecjonowanie, poniżanie i wyśmiewanie ich zasług. Zacytowała wulgarne komentarze hejterów, które spotkały ją samą w ostatnich dniach. Przyznała, że kieruje się zasadą "Zapraszam, wypi*rdalać". Pierwsza część jest dla tych, którzy dyskutują na poziomie, a druga dla zwykłych hejterów.

"Nigdy nie jest tak, że wszyscy będą nas lubić" stwierdza ze stoickim spokojem Paulina, bez pardonu drwiąc z nienawistnych internautów. Ujawniła też, że dużo osób wysłało jej mema z Cichopek i Kurzajewskim, wykorzystującym zdjęcie Kasi modlącej się w świątyni. W zamierzeniu śmieszny obrazek ukazywał parę w niedwuznacznej sytuacji.

Myśleli, że mnie to rozśmieszy. Ale mnie to nie śmieszy. Osoby, które piszą do mnie "Cichopek taka owaka", to ja też z nimi nie dyskutuję. Mnie nie zależy, żeby ktoś był po jednej, albo po drugiej stronie. Ja znam prawdę, wiem, jak było. Ja tej prawdy broniłam – wyznaje nam Paulina.

Paulina Smaszcz o programach śniadaniowych

Od kiedy się urodziłam, byłam osobą bardzo kontrowersyjną, wzbudzającą mocne antagonizmy. A im człowiek bardziej mówi prawdę, tym ma mniejsze grono ludzi, którzy mu sprzyjają. Ale za to będą ci właściwi – mówi śmiało Smaszcz, by po chwili dać przykład tej swojej cechy.

Kiedyś była tak zwana Akademia Telewizyjna, która dawała certyfikaty, pozwalające występować na wizji. Teraz już niestety tego nie ma, jak widać, kto teraz może występować w telewizji. Może nie mieć żadnej wiedzy, nie umieć pisać, a może występować w telewizji, radiu i internecie – podsumowuje Paulina współczesny świat mediów.

Na nasze pytanie dotyczące programów śniadaniowych, Smaszcz roześmiała się i rzekła: "wie pani, jak wygląda program śniadaniowy? Boże. Dostaje pani scenariusz, tematy o kupie, d*pie, zupie i jeszcze o innym. Dla gościa są trzy minuty, przeskakuje pani z kanapy do kanapy. Widziała pani kiedyś prowadzących super przygotowanych do tematu? Bo ja nie" stwierdziła w rozmowie z dziennikarką Świata Gwiazd.

Cała rozmowa dostępna tutaj:

Paulina Smaszcz EA
Paulina Smaszcz, fot. TRICOLORS/East News
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz, fot. instagram.com/paulina.smaszcz
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz, fot. instagram.com/paulina.smaszcz
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz, fot. instagram.com/paulina.smaszcz

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Najpierw Wendzikowska i Kautz, a teraz ona. Kolejna gwiazda odchodzi z TVN, jest oświadczenie

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.