Swiatgwiazd.pl
Paulina Smaszcz

TRICOLORS/East News

Paulina Smaszcz reaguje na mema z Cichopek i uderza w śniadaniówki. "Tematy o kupie i zupie"

13 Października 2022

Autor tekstu:

Katarzyna Derda

Nasz portal odbył dziś długą, szczerą rozmowę z Pauliną Smaszcz. Dziennikarka i mentorka opowiedziała o swoim życiu, ale też odniosła się do afery z Kasią Cichopek i Maciejem Kurzajewskim. Wyznała, co sądzi o żartach, pojawiających się w sieci na temat pary. Nie żałowała też uszczypliwych słów na temat programów śniadaniowych.

"Kobieta Petarda" jak sama o sobie mówi, opowiedziała nam o swojej karierze i planach. Wyraziła też kilka rad, skierowanych do kobiet, wspominając o hejcie, jaki ją spotkał. Miała też odwagę wyznać, co sama myśli o wypowiedziach internautów, skierowanych w kierunku jej męża.

Paulina Smaszcz ujawnia, co sądzi o hejcie

Dziennikarka przypomniała, że kobiety nie powinny pozwalać na deprecjonowanie, poniżanie i wyśmiewanie ich zasług. Zacytowała wulgarne komentarze hejterów, które spotkały ją samą w ostatnich dniach. Przyznała, że kieruje się zasadą "Zapraszam, wypi*rdalać". Pierwsza część jest dla tych, którzy dyskutują na poziomie, a druga dla zwykłych hejterów.

"Nigdy nie jest tak, że wszyscy będą nas lubić" stwierdza ze stoickim spokojem Paulina, bez pardonu drwiąc z nienawistnych internautów. Ujawniła też, że dużo osób wysłało jej mema z Cichopek i Kurzajewskim, wykorzystującym zdjęcie Kasi modlącej się w świątyni. W zamierzeniu śmieszny obrazek ukazywał parę w niedwuznacznej sytuacji.

Myśleli, że mnie to rozśmieszy. Ale mnie to nie śmieszy. Osoby, które piszą do mnie "Cichopek taka owaka", to ja też z nimi nie dyskutuję. Mnie nie zależy, żeby ktoś był po jednej, albo po drugiej stronie. Ja znam prawdę, wiem, jak było. Ja tej prawdy broniłam – wyznaje nam Paulina.

Dzień Dobry TVN

Co się dzieje z Dorotą Wellman? Nagle zniknęła z "DDTVN". Zdumiewające, kto pojawił się u boku Prokopa

CZYTAJ DALEJ

Paulina Smaszcz o programach śniadaniowych

Od kiedy się urodziłam, byłam osobą bardzo kontrowersyjną, wzbudzającą mocne antagonizmy. A im człowiek bardziej mówi prawdę, tym ma mniejsze grono ludzi, którzy mu sprzyjają. Ale za to będą ci właściwi – mówi śmiało Smaszcz, by po chwili dać przykład tej swojej cechy.

Kiedyś była tak zwana Akademia Telewizyjna, która dawała certyfikaty, pozwalające występować na wizji. Teraz już niestety tego nie ma, jak widać, kto teraz może występować w telewizji. Może nie mieć żadnej wiedzy, nie umieć pisać, a może występować w telewizji, radiu i internecie – podsumowuje Paulina współczesny świat mediów.

Na nasze pytanie dotyczące programów śniadaniowych, Smaszcz roześmiała się i rzekła: "wie pani, jak wygląda program śniadaniowy? Boże. Dostaje pani scenariusz, tematy o kupie, d*pie, zupie i jeszcze o innym. Dla gościa są trzy minuty, przeskakuje pani z kanapy do kanapy. Widziała pani kiedyś prowadzących super przygotowanych do tematu? Bo ja nie" stwierdziła w rozmowie z dziennikarką Świata Gwiazd.

Cała rozmowa dostępna tutaj:

Paulina Smaszcz EA

Paulina Smaszcz, fot. TRICOLORS/East News

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz, fot. instagram.com/paulina.smaszcz

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz, fot. instagram.com/paulina.smaszcz

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz, fot. instagram.com/paulina.smaszcz

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Jak pomóc dziecku, gdy boli je gardło?

  2. Czy neo-angin działa antyseptycznie i łagodzi ból gardła? - Reklama

  3. Najpierw Wendzikowska i Kautz, a teraz ona. Kolejna gwiazda odchodzi z TVN, jest oświadczenie

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.

fot. TRICOLORS/East News/instagram.com/katarzynacichopek/Fryta 73 - Radosław Majdan ... Małgorzata Rozenek - Majdan ..., cropped, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=112746887

Związki, które nie przetrwały kryzysów i fascynacji innymi osobami. Numer 4 zachował się paskudnie

Mówi się, że miłość nie wybiera. Niestety czasem powiedzenie to pokazuje swoją ciemną stronę, kiedy osoba będąca już w związku dopuszcza się zdrady. To historie stare jak świat, bardzo często spotykają też największe gwiazdy. Kiedy pojawia się nowe uczucie, można zachować się uczciwie lub też skandalicznie oszukiwać swojego partnera. Wybraliśmy najbardziej dramatyczne historie ze świata show-biznesu.

Zobacz galerię >

Skandale wszech czasów. Co wiesz o największych aferach w polskim show-biznesie?

Pytanie 1 z 6

Bogusław Linda i Erwin Wencel byli wieloletnimi przyjaciółmi. W 2013 roku Wencel ujawnił, co było przyczyną rozpadu relacji. Jaki podał powód?

Tagi:

Katarzyna DerdaAutor

Filmoznawczyni, redaktorka, fotografka. Wielbicielka mediów wizualnych, śledząca z uwagą nowinki ze świata kina i seriali.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Monika Miller

Wywiady

Monika Miller: "Moi dziadkowie mówią na moje dziewczyny: koleżanki". A jak reaguje mama?

Czytaj więcej >
Mandaryna

Wywiady

Mandaryna o życiu z cukrzycą. "Proponowali mi zmianę zawodu"

Czytaj więcej >
Małgorzata Rozenek-Majdan

Wywiady

Ekspert od mowy ciała ocenia zachowanie Małgorzaty Rozenek-Majdan w "DDTVN". "Chce się uwiarygodnić"

Czytaj więcej >
Agnieszka Woźniak-Starak

Wywiady

Agnieszka Woźniak-Starak zaręczona? "Mało ludzi wie, jaka jest prawda"

Czytaj więcej >
Agnieszka Woźniak-Starak

Wywiady

Agnieszka Woźniak-Starak o pracy Małgorzaty Rozenek. "Nie komentuję wszystkiego"

Czytaj więcej >
Zwycięzca "Hell's Kitchen" Jarek "Jajo" Gruda, fot. Świat Gwiazd

Wywiady

Zwycięzca "Hell's Kitchen" zdradził nam, na co wyda wygraną. 100 tysięcy wystarczy?

Czytaj więcej >