Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Paulla szczerze do bólu o chorym na raka Adamie Konkolu. Mają wspólne dziecko
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 24.04.2024 08:30

Paulla szczerze do bólu o chorym na raka Adamie Konkolu. Mają wspólne dziecko

Paulla szczerze do bólu o chorym na raka Adamie Konkolu
fot. KAPiF

Adam Konkol jakiś czas temu poinformował o straszliwej diagnozie, jaką otrzymał. Jego była partnerka, piosenkarka Paulla, przerwała milczenie i wypowiedziała się o ich relacjach. Ona i chory na raka lider zespołu Łzy doczekali się nawet razem dziecka. 

Kariera Paulli

Paulla, a tak naprawdę Paulina Ignasiak, rozpoczęła swoją karierę artystyczną ponad dwie dekady temu. Swoje pierwsze kroki na scenie muzycznej stawiała w programie "Szansa na sukces", a następnie w popularnym show "Idol". W roku 2003 zyskała uznanie jako finalistka konkursu "Drzwi do kariery", który był częścią programu "Jestem jaki jestem" prowadzonego przez Michała Wiśniewskiego na antenie TVN. 

Prawdziwą sławę przyniosła jej debiutancka płyta zatytułowana "Nigdy nie mów zawsze", wydana w 2008 roku. Jej utwór "Od dziś" szybko stał się przebojem, który do dziś pozostaje najbardziej znany w jej repertuarze. Następne kompozycje Paulli nie odnosiły już tak dużego sukcesu. Z czasem artystka zeszła na dalszy plan sceny muzycznej. Na pewien czas zniknęła z mediów, by powrócić krótko przed wybuchem pandemii koronawirusa.

Przed laty była związana z liderem zespołu Łzy.

Nagrali fałszującą Paullę. "Tak śpiewa, gdy nie naśladuje Edyty Górniak" Paulla rozstała się z partnerem? Dopiero po kilku tygodniach informacja trafiła do mediów

Adam Konkol jest ciężko chory

Wiadomość o walce Adama Konkola ze złośliwym rakiem płuc wstrząsnęła jego fanami. Krótko po tym, mężczyzna wraz z obecną żoną udzielili obszernego wywiadu, w którym opowiedzieli o swoich reakcjach na diagnozę oraz o aktualnym stanie ich życia. Diagnoza choroby wpłynęła nie tylko na życie samego Konkola, ale także na całą jego rodzinę, zważywszy na to, że ma partnerkę i trójkę dzieci. Najstarszym z nich jest Adam, którego matką jest  Paulla. Portal ShowNews.pl skontaktował się z wokalistką. Paulla ujawniła, że o diagnozie dowiedziała się dużo wcześniej niż opinia publiczna — sam były partner przekazał jej tę informację.

Adam powiedział mi o tym, że ma nowotwór, na dłuższy czas przed tym, nim zdecydował się tę informację upublicznić. Mamy dobry, serdeczny kontakt. Jaka była moja reakcja? Bardziej taka złość na to, że jednak to nowotwór. W myślach sobie zaklęłam. Byłam w kontakcie z Adamem przed tym jak miał biopsję. Potem napisałam do niego zapytać, jakie wyniki, i napisał mi, że to rak. Czułam taki zawód, przykro mi się zrobiło. W głowie kotłowały się myśli i popłynęły łzy – mówiła Paulla.

I dodała:

Ale ja jestem silna. Bardzo silna. Szybko przywołałam myśli do porządku. I nie pozwolę im siać zniszczenia i wieszczyć czarnych scenariuszy. Uważam, że w przypadku nowotworu głowa to podstawa. W tym względzie jestem spokojna, ponieważ wiem, jaką Adam ma postawę. On ma mentalność zwycięzcy. Zawsze miał. Trzymał się swoich założeń i marzeń nawet wtedy, gdy inni pukali się w głowy i gdy wszelkie racjonalne przesłanki wskazywały na porażkę. On nie jest chwiejny i zmienny. Zawsze szedł do celu jak wojownik, jednocześnie zachowując stoicki spokój. Była w nim pewność i zaufanie. Tak jest i teraz – stwierdziła wokalistka.

Dalej wyznała, że bardzo wiele mu zawdzięcza. Szczegóły poniżej.

Paulla o Adamie Konkolu

Wokalistka dodatkowo zapewniła, że odbyła rozmowy z Adamem Konkolem i że zawsze może on na nią liczyć, co wie zarówno sam założyciel zespołu Łzy, jak i jego rodzina. Paulla również zdradziła, że to właśnie Adam "stworzył" ją, taką jaką ją znamy: dostrzegł w niej wartościową osobę oraz utalentowaną wokalistkę i zainwestował w nią.

To dzięki niemu żyję z marzeń. To on wiele lat temu uwierzył we mnie i zainwestował swoje prywatne, olbrzymie na tamten czas pieniądze. Gdyby nie Adam, nie byłoby Paulli. Mamy też wspaniałego syna Adasia juniora. Zawsze więc Adam będzie ważną osobą w moim życiu. Dziś z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że jest jedynym moim byłym partnerem, który nie żerował na mnie i nie ogrzewał się w moim blasku. Byłam biedną dziewczyną z marzeniami. On zobaczył we mnie wartość jako w człowieku i w wokalistce

Słowa Paulli zasugerowały, że obecnie ona i Adam Konkol utrzymują poprawne relacje. Jednak nie zawsze tak było: po rozstaniu pary w 2009 roku, media donosiły o ich konflikcie — lider Łez narzekał na rzadkie kontakty z synem i wyrażał się gorzko o swojej byłej partnerce w mediach. Później jednak para pogodziła się i wydaje się, że do dziś utrzymują przyjazne stosunki.

 

Paulla, fot. KAPiF
Paulla, fot. KAPiF
Adam Konkol, fot. KAPiF
Adam Konkol, fot. KAPiF