Świat Gwiazd - podsumowanie tygodnia Żródło: Fot. instagram.com/andrzejpiaseczny_official / instagram.com/monikazamachowska / instagram.com/violkakolakowska

Podsumowanie wydarzeń mijającego tygodnia

26 Marzec 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

Witamy w nowym odcinku cyklu o gwiazdach. Jak już wiecie, co tydzień podsumowujemy dla Was całe siedem dni z życia celebrytów. A ostatni czas upłynął zdecydowanie pod znakiem... mistyfikacji.

Kolejny odcinek cyklu Świata Gwiazd dotyczy głównie pozaziemskich cywilizacji. I choć brzmi to dość… nieziemsko, to musicie wierzyć, że to wszystko wydarzyło się naprawdę.

Kosmiczna mistyfikacja - Górniak i Kołakowska w rolach głównych

Jak przekonują nas polskie celebrytki, znane ze swoich niecodziennych refleksji na Instagramie, UFO istnieje. Jak się okazuje, gwiazdy znalazły na to niepodważalne dowody, które znalazły w… internecie.

Edyta Górniak uważa, że we wszechświecie istnieją pozaziemskie cywilizacje, które nie tylko wspierają, ale i kochają ludzi. Co więcej, coraz odważniej dają nam o sobie znać. To wszystko wiedza, zaczerpnięta przez diwę z wstawianych do sieci filmików.

Internet to źródło niepodważalnej prawdy również dla Violi Kołakowskiej. Ta ostatnio pokazała na swoim Instagramie “dowody na istnienie UFO”. Jak przekonuje tych sceptycznie nastawionych do jej przekonań: “jeśli czegoś nie rozumiemy, nie znaczy, że to nie istnieje”. I jak tu wątpić w jej niepodważalną prawdę?

Jeśli chodzi o Violę Kołakowską i wstawiane do sieci wideo, gwiazda ostro podsumowała nagranie Andrzeja Piasecznego, który podpięty do tlenu, mówił o zakażeniu koronawirusem. Ledwo oddychał, ale i to nie stanowiło dla Kołakowskiej wystarczającego dowodu na istnienie choroby COVID-19. Dlatego na swoim Instagramie nie omieszkała odnieść się do Piaska słowami:

- Cóż to jest za żenada. Kiepski aktor z ciebie Andrzej naprawdę zły… Co to jest za obrzydliwa propaganda… Do czego się jeszcze posuną??? Co za to dostałeś?? - powiedziała Kołakowska.

Nieudane retusze i bolesne rozstania

Mówiąc o “posunięciach”, z pewnością fani Emily Ratajkowski posunęli się naprawdę daleko. Po tym, jak modelka pokazała płaski brzuch zaledwie tydzień po porodzie, zaczęło się dociekanie, czy to w ogóle możliwe.

Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku Natalii Siwiec i części jej ciała. Celebrytka dodała na Instagram nowe zdjęcie, na którym brakuje jej… całej lewej ręki. Media plotkarskie nie straciły okazji do skomentowania jej nieudanego retuszu.

A poruszając temat tego, czego nie ma, nie można ominąć głośnego rozstania Zbigniewa i Moniki Zamachowskich. Aktora przyłapano na tym, jak wynosi z ich mieszkania obrazy i meble i pakuje je do samochodu syna. Monika na podsumowanie ich relacji dodała na Instagram pustego mieszkania z podpisem: “To bezcenne uczucie, gdy nie musisz wychodzić z domu, żeby mieć miły wieczór”.

Na zakończenie trzeba wspomnieć o kolejnej mistyfikacji, Lara Gessler nie ma tak naprawdę na imię Lara. Okazało się, że jej prawdziwe imię to Aleksandra… Ale czy kogoś to właściwie zdziwiło? Przecież w celebryckim świecie trzeba się czymś wyróżniać.

Za tydzień powrócimy do Was z dawką kolejnych newsów podsumowujących tydzień. Tymczasem zachęcamy do śledzenia naszego kanału na YouTube “Świat Gwiazd”.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Następny artykuł