Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Prywatne zdjęcie z 70. urodzin Markowskiego. Prawdziwa gratka dla fanów. W jakiej jest formie?
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 23.09.2023 19:48

Prywatne zdjęcie z 70. urodzin Markowskiego. Prawdziwa gratka dla fanów. W jakiej jest formie?

Grzegorz Markowski, fot. KAPiF
Grzegorz Markowski, fot. KAPiF

Grzegorz Markowski świętuje swoje 70. urodziny. Z tej okazji jego córka Patrycja Markowska zamieściła w swoich mediach społecznościowych aktualne zdjęcia ojca. Jak ten wyjątkowy dzień obchodził piosenkarz?

Grzegorz Markowski - ikona rocka

Grzegorz Markowski jest bez wątpienia artystą, który zjadł zęby na rock'n'rollu. Wokalista obecny był na scenie już we wczesnych latach 70. i jeszcze do niedawna wciąż można go było na niej podziwiać.

Przez okres swojej kariery piosenkarz związany był z zespołem Perfect, z którym wylansował dziesiątki niezapomnianych przebojów, którymi cieszą się kolejne pokolenia słuchaczy muzyki gitarowej w Polsce.

Grzegorz Markowski (1).png
Grzegorz Markowski świętuje 70. urodziny, fot. KAPiF
Grzegorz Markowski wycofał się z show-biznesu. Teraz do sieci trafiło jego nowe zdjęcie Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Grzegorz Markowski obchodzi 70. urodziny

W 2019 r. Grzegorz Markowski wydał ostatnią płytę z grupą Perfect i zadecydował o zakończeniu swojej scenicznej przygody z zespołem. Od tamtej pory pojawiał się okazyjnie podczas telewizyjnych występów oraz wystąpił gościnnie podczas trasy koncertowej swojej córki Patrycji.

Nic dziwnego, że fani z utęsknieniem czekają na każde nowe, choćby najmniejsze zdjęcie, na którym zobaczyć mogą swojego idola. W sobotę pojawiła się ku temu wyjątkowa okazja - artysta świętował 70. urodziny.

Grzegorz Markowski (4).png
Grzegorz Markowski obchodzi 70. urodziny, fot. KAPiF

W jakiej formie jest Grzegorz Markowski?

Patrycja Markowska zamieściła w swoich mediach społecznościowych dwie fotografie, dzięki którym zobaczyć możemy, jak wygląda obecnie Grzegorz Markowski. Na pierwszej z nich widzimy go w towarzystwie córki, przechodzącego przez przejście dla pieszych. Uśmiechnięty lider Perfectu macha do kogoś ręką - z pewnością do fana, który miał szczęście rozpoznać go na ulicy.

Drugie zdjęcie przedstawia wielkie świętowanie. Radosny piosenkarz wpatruje się w swój urodzinowy tort, a blask świeczek odbija się w charakterystycznych okularach artysty. W komentarzach wielbiciele wokalisty wyrażają swą radość z możliwości ponownego zobaczenia rockmana i życzą mu wszystkiego, co najlepsze. Redakcja Świata Gwiazd naturalnie do tych życzeń się dołącza.

Grzegorz Markowski (2).png
Grzegorz Markowski w dniu swoich 70. urodzin, fot. instagram.com/patrycja_markowska_official
Grzegorz Markowski (3).png
Grzegorz Markowski w dniu swoich 70. urodzin, fot. instagram.com/patrycja_markowska_official
Grzegorz Markowski (5).png
Grzegorz Markowski, fot. KAPiF