Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Przemek Kossakowski: "Czas na ważne ogłoszenie". Wrócił z podróży i przekazał fanom wieści, na jakie czekali
Anna Lipska
Anna Lipska 09.04.2024 16:21

Przemek Kossakowski: "Czas na ważne ogłoszenie". Wrócił z podróży i przekazał fanom wieści, na jakie czekali

Przemek Kossakowski
Przemek Kossakowski, fot. KAPIF

Prasa rozpisywała się o ślubie Przemysława Kossakowskiego. Tymczasem dziennikarz był w podróży po Azji. Już wrócił i przekazał ważne dla fanów wieści. Co napisał w sieci?

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojeciechowska

Przemysław Kossakowski był tym, któremu zaufała Martyna Wojciechowska i przyjęła jego oświadczyny. Para wzięła ślub 16 października 2020 roku, po kilku latach życia w związku. Z czasem wyszło na jaw, że ich małżeństwo przetrwało jedynie trzy miesiące. 

Żadne z nich nie wypowiedziało się na temat przyczyn rozpadu tej relacji, jednak kiedy w 2022 sąd orzekał rozwód, zdecydował o całkowitej winie Kossakowskiego.
 

Przemysław Kossakowski zniknął z show-biznesu. Wiadomo, czym się teraz zajmuje. Zupełnie zmienił branżę Łamiące serce wyznanie Martyny Wojciechowskiej. Padło zdanie, które wszyscy zapamiętają

Czym zajmuje się obecnie Przemek Kossakowski?

Przemek Kossakowski był wielką gwiazdą stacji TTV, gdzie pracował jako dziennikarz i prowadzący programów, takich jak: „Kossakowski. Być jak…”, „Kossakowski. Inicjacja”, „Kossakowski. Wtajemniczenie” czy wreszcie najbardziej znany „Down the Road”. W tym ostatnim podróżował wraz z grupą osób z zespołem Downa po całym świecie, co zyskało mu wielką grupę fanów, którzy docenili to, w jaki sposób potrafił zintegrować grupę uczestników.

Po zamieszaniu związanym z rozstaniem z Wojciechowską zniknął w przestrzeni medialnej. Zajął się zupełnie innymi projektami, między innymi napisał i promował książkę, ale też zbudował na Podlasiu„Arterytorium”: centrum sztuki do osób z niepełnosprawnościami. 

Obecnie jednak znów prasa mówi tylko o nim: wszystko z powodu obrączki na palcu oraz nowej żony. Więcej przeczytacie o tym tutaj

Jakie informacje przekazał fanom Przemek Kossakowski?

Sam zainteresowany milczy na temat doniesień prasy i spekulacji wokół jego życia osobistego. Chętnie jednak chwali się w sieci swoimi ostatnimi aktywnościami. Okazuje się, że Kossakowski ruszył w podróż. Stwierdził, że już czas ponowie zacząć poznawać nowe miejsca.

Ostatnie dwa lata to był dość intensywny czas. Uczyłem się i starałem się nauczyć czegoś innych. Stałem się częścią kilku niesamowitych projektów. Spotykałem wyjątkowych ludzi. To wszystko było i jest ekscytujące i mam nadzieję wartościowe, ale też pochłaniające czas i energię, przez co nie miałem wielu okazji do podróżowania. Moim zdaniem to niedobrze, bo jeżeli nie podróżujemy, przestajemy rozumieć świat, a przez to przestajemy rozumieć ludzi, a przez to przestajemy rozumieć siebie. Dobrze jest wrócić na szlak. Szczegóły wkrótce… - napisał.

Przez jakiś czas podróżował po Azji, niepomny na burzę, jaką wywołały doniesienia o jego ślubie. W końcu zdradził, że wraca i ma dla fanów ważne wieści. 

Mój czas na Filipinach dobiega końca, nie mniej, na ważne ogłoszenia czas znajdzie się zawsze - napisał.
 

Potem wywiązał się ze swoich zawodowych zobowiązań i napisał o projekcie, który zobowiązał się promować.

Jako zdyscyplinowany pracownik Działu Promocji, pragnę przypomnieć że oto nadciąga pierwsza edycja festiwalu ,, Pojezierze Wolnych Myśli “. 
Festiwal odbędzie się w obłędnych okolicznościach zachodniopomorskiej przyrody okolic Ińska, w terminie 26 kwietnia - 1 maja.

Dodał także:

Ja tak jak wspomniałem jestem tam jeno wyrobnikiem, ale też, o czym nie wspomniałem, ale wspominam teraz, jestem też prelegentem. Wygłoszę tam dwie prelekcje
 

Po czym zdradził nieco szczegółów, łącznie z harmonogramem festiwalu. Fani już od jakiegoś czasu czekali na te wieści. Pojawicie się na wydarzeniu?

Przemek Kossakowski, fot. KAPIF
Przemek Kossakowski, fot. KAPIF
Przemek Kossakowski, fot. KAPIF
Przemek Kossakowski, fot. KAPIF
Przemek Kossakowski, fot. KAPIF
Przemek Kossakowski, fot. KAPIF