Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Przykre wieści dla fanów "Seksu w wielkim mieście". Nie żyje gwiazda serialu
Anna Lipska
Anna Lipska 30.11.2023 19:41

Przykre wieści dla fanów "Seksu w wielkim mieście". Nie żyje gwiazda serialu

Frances Sternhagen nie żyje
Frances Sternhagen nie żyje, fot. Instagram, canva.com

Przykre wieści dla fanów "Seksu w wielkim mieście". Nie żyje gwiazda serialu, ale także wielu innych produkcji. Branża filmowa pogrążona w żałobie. 

"Seks w wielkim mieście", nie żyje gwiazda serialu

Nie żyje gwiazda uwielbianego serialu “Seks w wielkim mieście”. To kolejne przykre wieści dla fanów produkcji. Dwa lata temu media doniosły o odejściu Willie Garsona, znanego między innymi z roli agenta artystów Stanforda Blatcha w serialu i filmach z serii. Zmarł w wieku 57 lat

Teraz fani ponownie odbierają smutne informacje. Kolejna gwiazda serialu nie żyje.

"And Just Like That...". Kim Cattrall zmieniła zdanie, pojawi się w wyjątkowej roli Gabriel Seweryn nie żyje. Zmarła gwiazda "Królowych życia". Miał zaledwie 56 lat

Przykre wieści dla fanów "Seksu w wielkim mieście". Nie żyje gwiazda serialu

Frances Sternhagen nie żyje. Miała 93 lata. Aktorka odeszła 27 listopada 2023. Była kojarzona między innymi z takich hitów, jak "Seks w wielkim mieście" czy "Misery". Jej bliscy opublikowali oświadczenie w mediach społecznościowych. 

Z wielkim smutkiem dzielimy się wiadomością, że nasza droga matka, aktorka Frances Sternhagen, zmarła spokojnie z przyczyn naturalnych w New Rochelle w stanie Nowy Jork - napisali w sieci.

I dodali:

Pozostawiła po sobie sześcioro dzieci, dziewięcioro wnuków i dwóch prawnuków. Uroczystość poświęcona jej niezwykłej karierze i życiu planowana jest na połowę stycznia, w okolicach jej 94. urodzin. Jej miłość i życie nadal nas inspirują - czytamy.

Kim była Frances Sternhagen? Fani żegnają wielką aktorkę

Frances Sternhagen zagrała mnóstwo ról i na stałe wpisała się w historię kina. Zdobyła popularność, występując głównie na ekranie, ale to teatr był jej największą pasją. Aktorka została doceniona nagrodą Tony, która jest ogromnym wyróżnieniem w tej dziedzinie. 

Widzowie pokochali ją jako Buuny MacDougal w serialu "Seks w wielkim mieście". Pojawiła się też jako Esther Calvin w znanej komedii "Zdrówko". Można ja zobaczyć w "Misery", "Duma i uprzedzenie" czy "Odległym lądzie". A to tylko kilka ról z jej dorobku.

Sieć zalały pełne współczucia i żalu wpisy. Pożegnała ją także Sarah Jessica Parker.

Klasa.
To był zaszczyt znać Cię i pracować z Tobą. Wiem, że wszyscy, którzy mieli ten przywilej, czują to samo. Byłaś pięknym człowiekiem i aktorem.
RIP Frances Sternhagen i Godspeed. X,SJ - napisała.