Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rafał Brzozowski po zwolnieniu z TVP już znalazł zajęcie
Karolina Kurek
Karolina Kurek 29.05.2024 07:10

Rafał Brzozowski po zwolnieniu z TVP już znalazł zajęcie

Rafał Brzozowski i jego pasja
Rafał Brzozowski, fot. KAPiF

Rafał Brzozowski po rewolucji w TVP ma teraz sporo wolnego czasu. Dlatego postanowił zająć się tym, co go interesuje. Niewielu wie, jaką piosenkarz ma pasję. Nie jest to tanie hobby. Sprawdźcie sami. 

Rewolucja w Telewizji Publicznej

Na Woronicza w Warszawie miała miejsce prawdziwa rewolucja. Za tę najbardziej znaczącą widzowie uważają zastąpienie “Wiadomości” przez “19:30”. Z szeregów TVP zniknęła Danuta Holecka, wieloletnia szefowa głównego programu informacyjnego Telewizji Polskiej. Powróciły znane twarze jak np. Maciej Orłoś.

Również w “Pytaniu na śniadanie” zmieniła się kadra. Nowa szefowa formatu zadecydowała o wymianie dotychczasowych prowadzących. 

W wyniku tej decyzji pracę stracili: Olek Sikora i Małgorzata Tomaszewska, Anna Popek, Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, Izabella Krzan i Tomasz Kammel, a także Ida Nowakowska i Tomasz Wolny.

Na ich miejsca zatrudniono Klaudię Carlos i Roberta El Gendy, Roberta Stockingera i Joannę Górską oraz Katarzynę Dowbor i Filipa Antonowicza. Do tego grona dołączyli Beata Tadla i Tomasz Tylicki.

A co z pozostałymi gwiazdami TVP?

TYLKO U NAS: Rafał Brzozowski jest zakochany. Od plotek aż huczy. I to ONA skradła jego serce Robert Janowski o powrocie do "Jaka to melodia?" po zmianach w TVP. Rafał Brzozowski może już zacząć szukać nowej pracy?

Rafał Brzozowski w Telewizji Polskiej

Rafał Brzozowski był związany z Telewizją Publiczną od lat.  Wystąpił w pierwszej edycji programu “The Voice of Poland”. Mimo drugiego miejsca w show zdobył ogromną popularność. Pozwoliło mu to wydać sześć albumów i wylansować wiele przebojów. 

W latach 2017-2019 Brzozowski prowadził “Koło fortuny” w TVP. Po tym został gospodarzem formatu “Jaka to melodia”. Od 2020 roku wokalista jest prowadzącym “The Voice Senior”. Brał także udział w licznych wydarzeniach muzycznych organizowanych przez władze stacji.

Jego przyszłość w “Jaka to melodia” jest niepewna. A co artysta porabia w ostatnim czasie?

Co robi Rafał Brzozowski po zwolnieniu z TVP?

Po tym, jak najprawdopodobniej został zwolniony z TVP, Rafał Brzozowski ma dużo czasu dla siebie. Postanowił wykorzystać tę okazję, by zając się swoimi pasjami. Nie każdy wie, że piosenkarz interesuje się jachtami. Brzozowski, by być na bieżąco, wybrał się na międzynarodowe targi, które odbywają się w Niemczech. 

Wokalista pochwalił się nagraniem z wydarzenia, by jego fani mogli zobaczyć piękne modele jachtów zaprezentowane przez producentów. 

Rozwijając swoje pasje wybrałem się na Boat Show do Düsseldorfu. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Sami to zobaczcie - dodał do postu były gwiazdor TVP. 

Może targi zainspirują go nawet do zakupu własnej jednostki pływającej. 

Rafał Brzozowski, fot. KAPiF
Rafał Brzozowski, fot. KAPiF
Rafał Brzozowski, fot. KAPiF
Rafał Brzozowski, fot. KAPiF
Rafał Brzozowski, fot. KAPiF
Rafał Brzozowski, fot. KAPiF
Rafał Brzozowski, fot. KAPiF
Rafał Brzozowski, fot. KAPiF