Rafał Brzozowski Żródło: East News/ fot. Beata Zawadzka

Rafał Brzozowski rozstał się z narzeczoną. Teraz muzyk spędzi majówkę z Edytą Górniak?

29 Kwiecień 2021 Katarzyna AugustyniakKatarzyna Augustyniak

Niedawno media obiegła smutna wiadomość o rozstaniu Rafała Brzozowskiego z narzeczoną. Wokalista poinformował o tym na swoim Instagramie. Jak się okazuje, muzyk ma już plany na majówkę. Spędzi czas z Edytą Górniak.

  • Rafał Brzozowski będzie reprezentował Polskę na Eurowizji.
  • Na temat występu muzyka wypowiedziała się m.in. Edyta Górniak.
  • Brzozowski dostał zaproszenie od Edyty na majówkę w jej willi w górach.

Rafał Brzozowski jest jednym z najpopularniejszych wokalistów w Polsce. Niedawno piosenkarz otrzymał niemałe wyróżnienie. Okazało się, że będzie reprezentował Polskę na Eurowizji. W przygotowaniach do prestiżowego konkursu wspiera go sama Edyta Górniak.

Rafał Brzozowski przygotowuje się do Eurowizji

Rafał Brzozowski będzie reprezentował Polskę na Eurowizji. Artysta zaprezentuje na scenie utwór The ride. Jedną z pierwszych osób, która skomentowała piosenkę wokalisty, była Edyta Górniak. Podzieliła się swoją opinią w rozmowie z Jastrząb Post. Gwiazda przyznała, że utwór nie jest w jej stylu, ale jest komercyjny i może spodobać się wielu osobom.

Górniak wielokrotnie wypowiadała się też na temat samego Brzozowskiego. Jak powiedziała w jednym z wywiadów z portalem, uważa Rafała za jedną z najmilszych osób w rodzimym show-biznesie, bardzo życzliwą i z bardzo wysoką kulturą osobistą.

Na jednym z ostatnich live czatów Edyta prowadziła rozmowę z Brzozowskim. Zaprosiła go do swojej willi w górach. Od tego momentu w mediach zawrzało.

Muzycy Perfectu wyruszą w trasę koncertową bez Grzegorza Markowskiego. Fani są oburzeniMuzycy Perfectu wyruszą w trasę koncertową bez Grzegorza Markowskiego. Fani są oburzeniCzytaj dalej

Pojawiły się doniesienia mówiące, że Edyta i Rafał spędzą majowy weekend tylko we dwoje. Fani nie mogli nadziwić się takiej postawie Brzozowskiego, który przecież jeszcze niedawno rozstał się z narzeczoną, o czym poinformował na swoim Instagramie. Pod wpisem znalazł się też komentarz Górniak, która wsparła go, sugerując, że czas leczy rany.

Te wszystkie okoliczności sprawiły, że plotki o wspólnym weekendzie Edyty i Rafała nabierały coraz większej wiarygodności. Wreszcie gwiazdor postanowił zdementować krążące plotki.

Brzozowski o weekendzie z Edytą Górniak

Rafał Brzozowski w rozmowie z Jastrząb Post podkreślił, że w czasie zbliżającego się majowego weekendu w towarzystwie Edyty spędzi zaledwie kilka godzin.

- Edyta zaprosiła mnie na krótkie warsztaty, mamy pewną salkę, w której będziemy pracować - mówił w wywiadzie.

Muzyk wyznał też, że wszelkie rady Edyty dotyczące jego występu na Eurowizji są dla niego niezwykle cenne. W końcu to ona niegdyś stanęła na podium w tym prestiżowym konkursie i jest niekwestionowaną polską legendą na scenie muzycznej.

Tym samym Brzozowski rozwiał wszelkie plotki i doniesienia, które sugerowały, że oboje spędzą ze sobą romantyczną majówkę w górach. Co na to zaciekawieni internauci?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Se.pl, Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł