Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Robert Janowski zdradził, co działo się w "TTBZ"
Karol Osiński
Karol Osiński 09.11.2021 01:00

Robert Janowski zdradził, co działo się w "TTBZ"

Robert Janowski - ea (2)
fot. Pawel Wodzynski/East News

15. sezon programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" dobiega końca, a Robert Janowski w rozmowie z "Jastrząb Post" zdradził zaskakujące fakty prosto zza kulis show Polsatu. Jego zdaniem uczestnicy umówili się, że każdy z nich wygra po jednym programie. Jak sytuacja przedstawia się w przypadku finału?

W najbliższy piątek poznamy zwycięzcę 15. edycji "TTBZ". Do walki o najwyższy cel staną: Robert Janowski, Barbara Kurdej-Szatan, Katarzyna Łaska i Adam Zdrójkowski. Kto najbardziej zasłużył na zwycięstwo?

Robert Janowski o kumoterstwie w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Słynny dziennikarz muzyczny i wieloletni prowadzący teleturniej "Jaka to melodia?" udzielił wywiadu dla portalu "Jastrząb Post", w którym został zapytany o plotki dotyczące kumoterstwa za kulisami "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jak się okazuje było to trafne pytanie, gdyż Janowski przyznał, że doszło między uczestnikami do pewnej umowy.

- Dajmy spokój z tym kumoterswtem. Umówiliśmy się, że każdy wygra jeden odcinek. Przepraszamy państwa, że może wy – jako widzowie – chcieliście, aby to było inaczej. Czasami może rzeczywiście te nasze piątki były niesprawiedliwe. Ale nikt z nas nie ma o to pretensji - mówił Robert Janowski.

Dodał również, że powodem takiej decyzji był fakt, iż każdy z uczestników miał stanąć na środku i zdecydować komu chce przekazać pieniądze oraz na jaki cel je przeznaczyć. Przeprosił tych widzów, których oczekiwania nie zostały spełnione, a także wyraził nadzieję, że zrobili to w kwestii metamorfoz.

Kto wygra 15. edycję "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Skoro takie fakty wychodzą na jaw, to można przypuszczać, że za kulisami już wiedzą, kto ostatecznie wygra całą edycję i zdobędzie upragnione zaszczyty. Jednak Robert Janowski nie powiedział, czy zna już zwycięzcę, aczkolwiek nieoficjalnie mówi się, że to właśnie on ma zatriumfować w najbliższy piątek.

Kto jest waszym faworytem?

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Jan Kliment przeprasza za wulgarne słowa 2. Marta Manowska przekazała, że ma nową miłość 3. TVN pilnie zareagował na słowa Bożeny Dykiel. Usunięto wywiad

Źródło: jastrzabpost.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].