Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rodzinny sekret Wellman po latach wyszedł na jaw. Tego nie mówiła o swoim synu
Karolina Kurek
Karolina Kurek 16.06.2024 22:52

Rodzinny sekret Wellman po latach wyszedł na jaw. Tego nie mówiła o swoim synu

Dorota Wellman i jej syn Jakub
fot. KAPiF/YouTube

Dorota Wellman rzadko mówi w mediach o mężu i synu. Teraz w końcu okazało się, czym zajmuje się Jakub. Syn pary przez lata nie chciał mówić o znanych rodzicach.

Małżeństwo Doroty i Krzysztofa Wellmanów

Dorota Wellman to dziennikarka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. W 1988 roku wzięła ślub z Krzysztofem Wellmanem, który jest operatorem filmowym oraz fotografem. W swojej karierze miał on okazję współpracować z wielkimi nazwiskami w branży. Wśród nich można wymienić Krzysztofa Kieślowskiego, Juliusza Machulskiego, czy Krzysztofa Zanussi. 

Poznali się w pracy, a niedawno obchodzili 35. rocznicę ślubu.  Dorota Welleman zdradziła, że nadal im się układa, a sukces ich małżeństwa polega na przyjaźni. 

 Mam zaufanie do męża, a jeśli coś ma się zdarzyć, to się i tak zdarzy. Poza tym, jestem naprawdę głęboko przekonana, że drugiej takiej jak ja nie będzie mieć - opowiadała. 

"Niech nie robi takiego cyrku". Wellman bezlitośnie kpi z Lewandowskiej TYLKO U NAS: Wellman szczerze do bólu o znajomości z Prokopem. Wszyscy myśleli, że zawsze się uwielbiali, a tu takie wyznanie!

Dorota Wellman o jedynym synu

Gospodyni “Dzień Dobry TVN” rzadko mówi o swoim życiu prywatnym w mediach. Jednak nie jest tajemnicą, że Dorota Wellman marzyła, by zostać mamą. Z mężem, Krzysztofem doczekali się jedynego syna, Jakuba. Dziennikarka ma wyjątkową więź z latoroślą. 

W jednym z programów wyznała, że bycie mama nadało sens jej życiu. Wraz z Kubą, który jest twórcą internetowym, zrealizowali wspólny projekt. Mama i syn stworzyli podcast “WELLcome w popkulturze”, do którego zapraszali m.in. medioznawców, czy osoby związane z grami komputerowymi.

To jedyna informacja na temat Jakuba Wellmana, która jest powszechnie znana. Dziennikarka w rozmowie z Agnieszką Woźniak-Starak oraz Gabi Drzewiecką wyznała, że nie chce promować syna, który sam pracuje na własny sukces

Mój syn zajmuje się zupełnie czymś innym, jest twórcą internetowym, ale w ogóle nie w tym kraju, gdzie indziej, a tutaj okazuje się, że możemy razem coś wspólnie robić. Myślę, że to jest duża przyjemność nielansowania swojego dziecka w sposób nachalny w ramach wywiadów i pokazywania, jaki jest śliczny, liryczny, romantyczny i może jest do wzięcia, tylko w ramach wspólnej pracy - opowiadała. 

Tego nie wiedzieliście o Jakubie Wellmanie

Jakub Wellman nie chce robić kariery, bazując na dokonaniach sławnej mamy. Przez długi czas wahał się, czy współpracować z nią przy podcaście. Ostatecznie zdecydował się podjąć tego wyzwania ze względu na tematykę i formę. Dorota Wellman zdradziła, że syn ukrywał przed kolegami ze studiów, że jego rodzice są sławni. 

Na studiach długo ukrywał, że jest naszym synem. Jak odkryli to na trzecim roku, to się trochę zdziwili - wyznała gospodyni “DDTVN”. 

Syn Doroty i Krzysztofa świetnie się odnajduje w świecie gier komputerowych. Jakub Wellman jest jednym z twórców realizacji reklamy dla przedsiębiorstwa, które sprzedaje m.in. odzież, czy obuwie. Weszła ona do obiegu w 2020 roku. Jego nazwisko pojawiło się także w reklamie  producenta stolarki otworowej.

Co Wy na to?

Dorota Wellman z synem, Jakubem, fot YouTube
Dorota Wellman z synem Jakubem, fot. YouTube
Dorota Wellman, fot. KAPiF
Dorota Wellman, fot. KAPiF