Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rozda 2 miliony złotych! "Nikt na świecie tego nie zrobił". Na głowę pobije tajemniczą akcję z puszką WOŚP
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 29.02.2024 19:06

Rozda 2 miliony złotych! "Nikt na świecie tego nie zrobił". Na głowę pobije tajemniczą akcję z puszką WOŚP

Budda, fot. instagram.com/budda.7
Budda, fot. instagram.com/budda.7

Budda zaskoczył całą Polskę, gdy w przebraniu, w którym nie dało się go rozpoznać, podszedł do wolontariuszy WOŚP i wrzucił do puszki 100 tys. zł. Tym razem youtuber chce rozdać jeszcze więcej pieniędzy! Chodzi o miliony!

Budda dzieli się pieniędzmi i samochodami

Budda, a właściwie Kamil Labuda, to znany youtuber, który specjalizuje się w tematach dotyczących motoryzacji. Jego kanał subskrybowany jest dziś przez ponad 2,24 mln internautów.

24-latek prowadzi również media społecznościowe, gdzie dzieli się z fanami swoją pasją, a niekiedy również czymś bardziej namacalnym. W styczniu głośno było zwłaszcza o urządzonej przez niego loterii, w której można było wygrać stuningowane auta.

Najwięcej szumu Budda zrobił jednak wokół siebie, gdy zdecydował się wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Datek, który wrzucił do puszki, sprawił, że wolontariusze nie mogli uwierzyć własnym oczom.

Na konto WOŚP dorzucił ponad 3 MILIONY złotych! Kim jest człowiek, który zaszokował całą Polskę? Co ona zrobiła z twarzą? Śliczna Wersow poszła o krok za daleko?

Budda zaskoczył Polskę

Podczas 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Budda postanowił wybrać się na krakowski rynek. Nie chcąc, by go rozpoznano, spędził 2,5 godziny na charakteryzacji, która upodobniła go do anonimowego starca.

Gdy napotkał wolontariuszkę, poprosił ją o to, by udała się z nim na bok. Wskazał na trzymaną w dłoniach teczkę i wyznał, że ma ze sobą bardzo dużą kwotę, którą chce przekazać na fundację Jurka Owsiaka.

Kobieta zbierająca datki była głęboko zaskoczona, gdy okazało się, że chodzi o… 100 tys. zł. I choć pieniądze przekazane przez Buddę na WOŚP wydają się ogromną sumą, youtuber zdradził, że wkrótce przekaże Polakom jeszcze więcej pieniędzy!

Budda rozda dwa miliony złotych

Budda postanowił wejść w nowy biznes. Już wkrótce do sklepów trafią sygnowane przez niego napoje energetyczne i bezalkoholowe. Z tej okazji youtuber postanowił zorganizować nietuzinkową akcję promocyjną.

W kwietniu będą pierwsze puchy dla was. Mogę wam powiedzieć przed premierą, że będzie dla was gigantyczna akcja na całą Polskę. Wręcz ja nie widziałem przynajmniej takiej akcji nigdzie na świecie. Będziecie mieli do wygrania milion złotych osoby niepełnoletnie i milion złotych osoby pełnoletnie - zapowiedział gwiazdor.

Czy promocja napojów przyniesie Buddzie jeszcze większy rozgłos niż akcja związana z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy? A może okaże się wielkim niewypałem? Przekonamy się już wkrótce.

Tagi: WOŚP