Swiatgwiazd.pl
Sławomir

TRICOLORS/East News

Sławomir zabrał głos ws. wiary i Kościoła. Szczerze przeżywa to, co aktualnie się w nim dzieje

29 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Sławomir, który zwykle stroni od publicznego dzielenia się z rodakami opinią na ważne społecznie tematy, ostatnio wyjaśnił, dlaczego najczęściej woli zachować milczenie. Nawiązał również do kwestii wiary i Kościoła. Jak przyznał, temat ten jest dla niego w pewien sposób trudny i bolesny zarazem.

  • Sławomir zwykle nie dzieli się z rodakami swoim światopoglądem

  • W jednym z ostatnich wywiadów odniósł się jednak do wiary i Kościoła

  • Niedawno poinformował również fanów o ważnej decyzji, jaką podjął

Sławomir Zapała, znany szerszemu gronu odbiorców po prostu jako Sławomir, choć jest aktorem z wykształcenia (ostatnio pojawił się nawet w odcinku „Na dobre i na złe”; więcej >tutaj<), zyskał największą rozpoznawalność dzięki działalności w branży muzycznej. Dziś piosenkarz chętnie udziela się także w mediach społecznościowych. Mimo to niezwykle rzadko wpuszcza fanów do życia prywatnego.

Sławomir w szczerych słowach na temat wiary i Kościoła

Sławomir, prywatnie małżonek Kajry (Magdaleny Kajrowicz) i ojciec małego Kordiana, z zasady chroni prywatność swojej rodziny. W sieci nie ma praktycznie żadnych szczegółowych informacji na temat synka piosenkarza. Aktor niechętnie zabiera również głos w ważnych społecznie sprawach.

Ostatnio Sławomir zgodził się porozmawiać z serwisem Plejada. Wyjawił, dlaczego zwykle stroni od publicznego zabierania głosu w kwestiach światopoglądowych. Jak tłumaczył, chodzi o zachowanie pewnej równowagi.

Sławomir pragnie przekazywać swoim odbiorcom przede wszystkim mnóstwo radości. Co więcej, jego zdaniem w polskim show-biznesie jest już dużo celebrytów, którzy chętnie dzielą się opiniami na dany temat. Piosenkarz chce być w tym przypadku pewną przeciwwagą. Jak podkreślał, zachowanie milczenia nie oznacza jednak, że ważne społecznie tematy są mu obojętne.

Katarzyna Figura

Katarzyna Figura w młodości. W czasach PRL-u kochał się w niej każdy mężczyzna

CZYTAJ DALEJ

Mimo tego nie jest tajemnicą, że Sławomir deklaruje się jako osoba wierząca. W jednym z wywiadów przyznał, że wiara daje mu siłę i motywację do pokonywania przeciwności.

W wywiadzie z Plejadą został poproszony o komentarz w sprawie ostatnich doniesień dotyczących polskiego Kościoła. Piosenkarz przyznał, że temat ten jest dla niego „trudny, złożony i bardzo bolesny”. W ocenie Sławomira w społeczeństwie niekiedy wciąż za dużo mówi się o tworzących wspólnotę osobach, a nie o samym Bogu.

- A jeżeli skoncentrujemy się właśnie na Nim, to łatwiej nam będzie zrozumieć i pojąć to, co się dzieje. Ludzie, którzy budują Kościół, są słabi, grzeszni i błądzą. Nie należy jednak zapominać, że są wśród nich też wspaniałe jednostki. Ja wolę koncentrować się na tych dobrych, a nie na złych. Ale oczywiście zła nie da się przemilczeć, nie zobaczyć i na nie nie zareagować! Tylko reakcja może coś zmienić. Nazywajmy więc rzeczy po imieniu, najlepiej głośno - mówił Sławomir.

Piosenkarz przyjął szczepienie przeciw COVID-19

Niedawno Sławomir podzielił się z internautami ważną wiadomością. Opublikował wpis na Instagramie, gdzie obserwuje go liczne grono ponad 130 tys. użytkowników. Parę dni temu piosenkarz przyjął preparat przeciw COVID-19. To samo zrobiła również jego małżonka, Kajra.

- Cześć tu Sławomir. Ale nie będzie bolało? - pytał we wpisie dołączonym do fotografii wykonanej w punkcie szczepień Sławomir.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Super Express, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >