Sonia Bohosiewicz Żródło: eastnews & TRICOLORS

Sonia Bohosiewicz zawstydziła fanów. Pokazała się całkowicie bez ubrań

28 Styczeń 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Sonia Bohosiewicz zaskoczyła fanów najnowszą publikacją na Instagramie. Na profilu aktorki natychmiast zawrzało; obserwujący zastanawiali się, czy aktorka nie zapozowała do obiektywu nago. Domysłom wprost nie ma końca.

Wielu Polaków doskonale zna Sonię Bohosiewicz z takich produkcji telewizyjnych jak: “Mali giganci” czy “Bitwa na głosy”. Gwiazda zajmowała się także występami kabaretowymi, widzowie mogli oglądać jej popisy podczas Mazurskiej Nocy Kabaretowej w 2010 roku. Aktorka chętnie dzieli się codziennością w mediach społecznościowych.

Sonia Bohosiewicz eksponuje nagie nogi i ramiona

Sonia Bohosiewicz należy do grona tych postaci polskiego show-biznesu, które w ostatnim czasie postanowiły schronić się przed zimą w ciepłych zakątkach świata. Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała się z rodziną do Meksyku, a Barbara Kurdej-Szatan niedawno podziwiała uroki Zanzibaru. Tymczasem Sonia Bohosiewicz postanowiła zaszyć się na Teneryfie.

Właśnie na tej hiszpańskiej wyspie odpoczywa Sonia Bohosiewicz. Aktorka, choć zrobiła przerwę od pracy zawodowej, nie zrezygnowała z aktywności w mediach społecznościowych. Tym sposobem od jakiegoś czasu internauci mogą podziwiać uchwycone szklanym okiem obiektywu wspomnienia Soni Bohosiewicz z wakacji.

Wśród malowniczych widoków na instagramowym profilu aktorki znalazło się miejsce dla jej podobizny. Sonia Bohosiewicz zapozowała na kanapie z wyeksponowanymi nagimi nogami oraz ramionami i zadumaną miną. Fotografia była dla niej okazją do pewnej refleksji.

Ostatnie chwile Ryszarda Kotysa były bardzo ciężkie. Przed śmiercią walczył z okropną chorobąOstatnie chwile Ryszarda Kotysa były bardzo ciężkie. Przed śmiercią walczył z okropną chorobąCzytaj dalej

Jak napisała na instagramie aktorka, obecny wyjazd to pierwszy w jej życiu totalny wypoczynek od pracy i nauki. Sonia Bohosiewicz stara się zatracić w słodkich chwilach lenistwa. W wymarzonym miejscu wypoczynku dla wielu entuzjastów plażowania - Teneryfie - z pewnością o to nietrudno.

- Jeszcze nigdy nie byłam poza domem przez miesiąc, nie pracując, nie ucząc się na pamięć nowego tekstu, nie myśląc nad czymś nowym. Nigdy. Pierwszy raz tonę w chwili i jest mi z tym dobrze - obwieściła aktorka.

Pod zdjęciem nie zabrakło pozytywnych komentarzy od obserwujących. Niektórzy internauci dzielili się własnymi doświadczeniami totalnego odpoczynku, podczas gdy inni po prostu skupiali na chwaleniu urody aktorki. Znalazło się także trochę miejsca na uprzejme życzenia miłego dnia.

- Pięknie wyglądasz, taka eteryczna - napisała jedna z internautek.

Sonia Bohosiewicz zawodowo zajmuje się aktorstwem, kabaretem i muzyką. Kierunkowe wykształcenie zdobywała uczęszczając na zajęcia w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie. Oficjalny debiut medialny aktorki nastąpił w 1998 roku, gdy Sonia Bohosiewicz pojawiła się w teledysku do piosenki Anity Lipnickiej pod tytułem “Historia jednej miłości”.

Sonia Bohosiewicz

Źródło: instagram.com/soniabohosiewicz

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:


Źródło: pomponik.pl, instagram.com/soniabohosiewicz

Następny artykuł