Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Syn Górniak zadurzył się w Lisowskiej! Jak ją zobaczy po metamorfozie, to oszaleje jeszcze bardziej
Karolina Kurek
Karolina Kurek 26.02.2024 08:20

Syn Górniak zadurzył się w Lisowskiej! Jak ją zobaczy po metamorfozie, to oszaleje jeszcze bardziej

Allan Krupa/Ewelina Lisowska
Allan Krupa, Ewelina Lisowska fot. KAPiF

Allan Krupa, prywatnie syn Edyty Górniak, jakiś czas temu wyznał, iż zauroczyła go Ewelina Lisowska. Piosenkarka dodała właśnie nowy post w mediach społecznościowych, gdzie zaprezentowała się w całkiem nowym wydaniu. Jak zareaguje na to młody didżej?

Syn Górniak podbija show-biznes

Allan Krupa to syn znanej piosenkarki Edyty Górniak oraz jej byłego męża i menadżera, Dariusza Krupy. Chłopak w ubiegłym roku osiągnął pełnoletność i zajął się swoją karierą. Szybko okazało się, że poszedł w ślady sławnej mamy i związał się z branżą muzyczną jako raper, producent i didżej.

Często gra w różnych klubach na imprezach, a dzięki Górniak miał szansę wystąpić wraz z nią na największych wydarzeniach muzycznych w polskiej telewizji. Allan planuje pracę nad muzyką w duetach. Do tej pory można było usłyszeć go wraz z mamą oraz dziewczyną, Nicol Pniewską.

To jednak nie wszystko. Krupa ma kolejne pomysły.

Wieści o zaręczynach syna Edyty Górniak. Mama Allana od razu pokazała, co o tym myśli Płyną gratulacje dla Allana Krupy! Oto co ogłosili razem z dziewczyną. Edyta Górniak oszaleje ze szczęścia

Lisowska i Krupa w duecie?

Syn Górniak w jednym z ostatnich wywiadów przyznał, iż chciałby tworzyć więcej duetów muzycznych a do współpracy zaprosić Ewelinę Lisowską, piosenkarkę, która przed laty zdobyła popularność, dzięki takim utworom jak “W stronę słońca”, “Nieodporny rozum” czy “Jutra nie będzie”.

Tak piosenkarka odpowiedziała na pytanie reportera o rozpoczęcie współpracy z Allanem:

Jeśli Allan będzie miał takie pomysły, które się utożsamią ze mną, znajdę takie swoje miejsce w tym utworze i będę czuła, że to jest fajny pomysł, to jak najbardziej, niczego nie wykluczam - wyznała w rozmowie z Eską.

Krupa wyznał także, że chciałby pracować z Eweliną, ponieważ, gdy był młodszy zauroczył się piękną i utalentowaną wokalistką. Lisowska odniosła się do tej informacji, ujawniając, iż bardzo jej miło.

Oh my Gosh! Jestem w szoku! Nie spodziewałam się, że jestem crushem Allana, ale fajnie, miło. Jeśli chodzi o duety, to u mnie jest sytuacja taka, że do duetów musi dojść z jakiejś przyczyny, z jakiejś nici porozumienia. Ja muszę najpierw usłyszeć pomysł, to musi się skądś wziąć - powiedziała.

W rozmowie ze Światem Gwiazd dodała również w tym temacie:

Między nami jest taka duża różnica wieku, że jakby wiesz, za całym szacunkiem do Allana, jest między nami za duża przepaść po prostu, więc chętnie wybrałabym się z nim na kawę w ogóle porozmawiać, ale po koleżeńsku. 

Odmieniona Lisowska

Wokalistka w niedzielę 25 lutego była gościem programu “Dzień dobry TVN”, gdzie wraz z prowadzącymi dyskutowali m.in o muzyce, a na koniec Ewelina Lisowska zaśpiewała utwór “Nie jest tak źle”.

Tuż przed pojawieniem się na wizji piosenkarka dodała zdjęcie na Instagrama, gdzie poinformowała fanów, że mogą ją zobaczyć i wysłuchać na antenie stacji TVN.

Za chwilkę widzimy się w @dziendobrytvn  Porozmawiamy o muzyce, dzisiejszym meczu hokeja w Zgierzu, a na koniec programu zaśpiewam „Nie jest tak źle” (11:20)

Uwagę przykuwa wygląd i ubiór Eweliny. Wokalistka prezentuje się bardzo efektownie w eleganckim zestawie z koszulą, krawatem i kamizelką. Siatkarka Iga Baumgart-Witan zostawiła komentarz:

Jaka piękna maturzystka.

Ciężko się tym nie zgodzić, iż Lisowska w tej stylizacji wygląda na nastolatkę. Ciekawe, jak zareaguje Allan Krupa, gdy zobaczy, jak prezentuje się jego “Crush”.

Zobacz też: Rodzice Kasi Cichopek zostali obrabowani. Zabrali im wszystko

Ewelina Lisowska, fot. Instagram
Ewelina Lisowska, fot. Instagram
Ewelina Lisowska, fot. KAPiF
Ewelina Lisowska, fot.KAPiF
Allan Krupa, fot. KAPiF
Allan Krupa, fot. KAPiF
Allan Krupa, fot. KAPiF
Allan Krupa, fot. KAPiF
Tagi: Allan Krupa