Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Allan Krupa zmienił nazwisko, ale... nie przyjął nazwiska matki. Nie zgadniecie, jak się teraz nazywa
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 09.01.2024 08:18

Allan Krupa zmienił nazwisko, ale... nie przyjął nazwiska matki. Nie zgadniecie, jak się teraz nazywa

Allan Krupa zmienił nazwisko
Edyta Górniak i Allan Enso, fot. KAPiF

Allan Krupa jest synem Edyty Górniak. O mamie zawsze wypowiada się ciepło, podkreślając jej ogromny talent. Inna sytuacja pojawia się jeśli chodzi o jego ojca. Mężczyzna popełnił bardzo poważne przestępstwo. Allan podjął ostateczny krok, aby nie mieć nic wspólnego z ojcem - zmienił nazwisko. Na jakie?

Czym nacodzień zajmuje się syn Edyty Górniak?

Allan jest synem Edyty Górniak i Dariusza Krupy. Kiedy jego rodzice się rozwiedli, zamieszkał z matką. Poszedł również w jej ślady i zajął się muzyką. W 2016 roku opublikował swój pierwszy singiel “Flow”. Jest dostępny do przesłuchania na platformie YouTube, na kanale DJDarky. Wstawił on tam także swój drugi utwór “Thinkin Bout' Summer”. Występował jako gość programu TVP “Hit, hit, Hurra”

W 2014 roku ojciec Allana śmiertelnie potrącił kobietę samochodem, będąc pod wpływem narkotyków. Wówczas całkowicie urwał mu się kontakt z synem. Zwrócił się do niego dopiero osiem lat później. Kiedy to się nie przyniosło zamierzonych skutków, wystosował do niego apel w gazecie. 

Allan Krupa ma nową dziewczynę. Jest śliczna i piekielnie bogata. To córka milionera! Syn Edyty Górniak przeszedł metamorfozę. Nie zerwał jednak z nałogiem

Allan Krupa dokonał ważnej zmiany

Allan był wściekły na ojca za to czego dokonał. Wypowiadał się o nim bardzo ostro. Nie ukrywał, że nie che mieć z nim kontaktu.

Nie chcę mieć nic wspólnego z tym człowiekiem, bo się go masakrycznie wstydzę i postawiłem mu warunki naszego ewentualnego kontaktu, których po dziś dzień nie spełnił w najmniejszym stopniu -  powiedział “Super Expressowi” Allan.

Stwierdził również, że nie chowa do niego urazy, aczkolwiek oprócz nazwiska nic ich nie łączy.

Nie mam już do niego żalu. Niech sobie żyje. Łączy nas tylko nazwisko - dodał Allan

Chłopak zawsze mówi, jak ważna w życiu jest dla niego mama i jaki jest z niej dumny. Oprócz tego świetnie dogadują się też w kwestiach zawodowych i na scenie. Coraz częściej występują wspólnie. Teraz Allan postanowił podjąć ostateczne kroki, aby definitywnie odciąć się od ojca. 

Jak nazywa się syn Edyty Górniak? Jakie nazwisko przyjął?

Allan zamienił nazwisko urzędowo już kilka miesięcy temu. Widzowie spostrzegli się kiedy podczas kolędowania Edyty Górniak został podpisany jako Allan Enso. Tak własnie brzmi jego nowe nazwisko.

Allan przede wszystkim już od dawna chciał się odciąć oś swojego ojca. To był główny powód – powiedział jego menadżer. 

Wielu pewnie zastanawia, czemu w takim razie nie przyjął nazwiska matki, z którą ma, jak wiadomo świetny kontakt. Chłopak nie zdecydował się na ten krok, ponieważ chce karierę zbudować sam, a nie wybijając się na nazwisku matki. 

Zmienił nazwisko na swój pseudonim, żeby nie zarzucano mu, że buduje karierę na nazwisku tak wielkiej gwiazdy, jaką jest jego mama. Ceni to, że ma tak wspaniałą mamę, tak wielkiej klasy artystkę i nie ukrywa, że dało mu to łatwiejszy start, a na pewno dało to wrodzony talent. Natomiast chce budować swoje nazwisko swoją uczciwą pracą. Poza tym niemożliwe jest dorównać takiemu nazwisku jak Górniak – dodał Menadżer.

Edyta Górniak i Allan Enso, fot. KAPiF
Edyta Górniak i Allan Enso, fot. KAPiF
Edyta Górniak i Allan Enso, fot. KAPiF
Edyta Górniak i Allan Enso, fot. KAPiF
Edyta Górniak i Allan Enso, fot. KAPiF
Edyta Górniak i Allan Enso, fot. KAPiF

 

Tagi: Allan Krupa