Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Aleksiej Nawalny

Aleksiej Nawalny

Julia Nawalna, Aleksiej Nawalny
26.03.2024 13:22 Julia Nawalna pokazała zdjęcie grobu męża. Rosjanie tak go ozdobili, że widać go ze szczytu wieżowca

Julia Nawalna przeżyła osobistą tragedię w połowie lutego kiedy do przekazano informację o śmierci jej męża, Aleksieja Nawalnego. Choć w dniu pogrzebu zabrakło jej w cerkwi, teraz pokazała, jak wygląda grób opozycjonisty. Serce ściska na widok ozdób. Dla bliskich zmarłego jest to szczególny dzień.

Aleksiej Nawalny
01.03.2024 22:46 Pogrzeb Nawalnego. Córka zabrała głos. Słowa załamanej Darii wstrząsnęły całym światem

Aleksiej Nawalny zmarł 16 lutego 2024 roku. Pogrzeb rosyjskiego opozycjonisty odbył się 1 marca w Moskwie. W ostatniej drodze nie mogły mu towarzyszyć żona i dzieci. Daria Nawalna zdecydowała się pożegnać ojca, dodając poruszający wpis na Instagramie.

Aleksiej Nawalny/Borys Szyc
01.03.2024 20:10 Przygnębiające sceny na pogrzebie Nawalnego. Borys Szyc pokazał zdjęcie, którego nie chciały zamieszczać media. Widok dla odważnych

W piątek 1 marca odbył się pogrzeb Aleksieja Nawalnego. W jego ostatniej drodze towarzyszyły mu w Moskwie tysiące rodaków, a wirtualnie miliony ludzi z całego świata. Wśród nich znalazł się aktor Borys Szyc, który opublikował wyjątkowo poruszające zdjęcie z ceremonii w sieci.

None
01.03.2024 17:45 Pogrzeb Nawalnego. Przykre, jak potraktowano polskiego ambasadora. Przed cerkwią doszło do skandalicznych scen

W piątek, 1 marca, po godzinie 12 odbyło się ostatnie pożegnanie Aleksieja Nawalnego. Teraz wyszło na jaw, jak na miejscu został potraktowany polski ambasador. Szczegóły.

Julia Nawalna
01.03.2024 16:13 Zabrakło jej na pogrzebie. Teraz Julia Nawalna wydała oświadczenie. Serce się kraje po tym, co napisała

W piątek, 1 marca, odbył się pogrzeb Aleksieja Nawalnego. Żona zmarłego, Julia Nawalna, po ostatnim pożegnaniu męża wydała oświadczenie w mediach społecznościowych. Ciężko powstrzymać łzy.

Pogrzeb Nawalnego
01.03.2024 15:42 Pogrzeb Nawalnego. Żona i córki musiały podjąć przykrą decyzję. Rosjanie zafundowali historyczne sceny

Kilkanaście dni temu zmarł rosyjski opozycjonista Aleksiej Nawalny. W chwili śmierci znajdował się w kolonii karnej. Teraz odbył się jego pogrzeb. Decyzja żony i córek jest szokująca.

Aleksiej Nawalny z żoną Julią, fot. EVGENY FELDMAN, AFP/East News
25.02.2024 22:33 Ciało Nawalnego wreszcie wydano rodzinie. Wdowa miała tylko jedno do powiedzenia

Ciało rosyjskiego opozycjonisty Aleksieja Nawalnego nareszcie wydane zostało jego matce. Wdowa po zmarłym, Julia Nawalna, wydała oświadczenie, w którym nie żałowała Władimirowi Putinowi najcięższych obelg.

Julia Nawalna, fot. YVES HERMAN, VASILY MAXIMOV/AFP/East News
20.02.2024 14:02 Tak dziś żyje żona Nawalnego. Gdzie zaszyła się po jego śmierci? Wybrała inne miejsce niż ich dzieci

Od kilku dni świat żyje informacją o śmierci rosyjskiego opozycjonisty Aleksieja Nawalnego, który zmarł w zakładzie karnym w Jamalsko-Nienieckim Okręgu Administracyjnym. Jego żona Julia Nawalna zapowiedziała kontynuację dzieła męża. Wiadomo, gdzie obecnie przebywa kobieta.

Julia Nawalna – pierwszy wpis po śmierci męża, fot. East News
18.02.2024 19:27 Julia Nawalna dodała wpis po śmierci męża. To odpowiedź na jego ostatnie słowa

Julia Nawalna właśnie opublikowała pierwszy wpis po śmierci męża. Jej słowa poruszają do łez. A co dzieje się teraz z ciałem Aleksieja Nawalnego?

Aleksiej Nawalny
17.02.2024 11:35 "Morderstwo", "koniec Rosji"... Śmierć Nawalnego na ustach całego świata. Reagują gwiazdy

Aleksiej Nawalny nie żyje. W mediach zawrzało od opublikowania informacji, że przeciwnik polityczny Putina zmarł. Głos w tej sprawie zabrało wiele znanych osób. Szczegóły.

Aleksiej Nawalny
17.02.2024 10:17 Aleksiej Nawalny nie żyje. Do sieci trafiło jego ostatnie nagranie. Wstrząsające

W piątek 16 lutego świat obiegła wiadomość, iż Aleksiej Nwalny nie żyje. Do sieci trafiło właśnie ostatnie nagranie z udziałem przeciwnika Putina. To niesłychane.

Aleksiej Nawalny
16.02.2024 23:11 Podano oficjalną przyczynę śmierci Nawalnego. Jego lekarz podważa ekspertyzę i ujawnia, z czym się mierzył w ostatnim czasie

Aleksiej Nawalny, lider rosyjskiej opozycji, walczący z rządami Putina, nie żyje. Nagły zgon w kolonii karnej wzburzył świat. Jest już oficjalna przyczyna śmierci Nawalnego, ale wywołuje ona wiele pytań. Jest komentarz lekarza, który kilka lat temu uratował życie opozycjoniście.

Aleksiej Nawalny nie żyje
16.02.2024 21:41 Ostatnie słowa Nawalnego do żony. To, co wyznał przed śmiercią, łamie serce

Aleksiej Nawalny nie żyje. Jego żona Julia, kiedy wieści te dotarły z Rosji, nie chciała wierzyć. Wygłosiła poruszające do głębi przemówienie, ale jeszcze bardziej łamie serce to, jakie były ostatnie słowa między małżonkami.