Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > To z nią książę William miał zbliżyć się po chorobie Kate. Księżna może nie być zachwycona
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 02.04.2024 21:37

To z nią książę William miał zbliżyć się po chorobie Kate. Księżna może nie być zachwycona

Książę William, Camilla
Co zrobi teraz książę William?, fot. East News

Książę William został niemal sam na placu boju. Żona oraz ojciec są złożeni chorobą, monarchia przeżywa kryzys wizerunkowy, a teraz pojawiły się nowe doniesienia o spadkobiercy tronu. Wygląda na to, że zbliżył się ostatnio do zupełnie nowej osoby. Co wiadomo o tej relacji?

Afery związane z księciem Williamem

Książę William mierzy się teraz nie tylko z osobistymi problemami. Diagnoza raka u księżnej Kate oraz króla Karola III to dopiero czubek góry lodowej. Zniknięcie żony księcia i wykwit setek teorii spiskowych, połączony z kompromitacją wizerunku i wiarygodności brytyjskiej monarchii, to równie wielki problem dla spadkobiercy tronu.

Podczas gdy Kate nie pokazywała się publicznie, nie tylko w internecie zastanawiano się, co dzieje się tak naprawdę w rodzinie królewskiej. Zagraniczna prasa przypomniała o doniesieniach, związanych z rzekomym romansem Williama z lady Rose Hanbury. Doszukiwano się nawet podobieństwa jej córki Iris do księcia Walii.

Ponadto „Daily Mail” przypomniał doniesienia królewskiego biografa Roberta Lacey w jego książce „Bitwa braci”. Autor opisał tam wybuchy agresji Williama, skierowane w stronę jego ojca, których świadkami była królowa Camilla.

Camilla była podobno zaskoczona gwałtownością jego napadów złości. Udowodnił, że nie jest słodkim Williamem, gdy się go zdenerwuje. Żona Karola była przerażona tyradami i wściekłością, które William wyładowywał czasami na jej mężu w jej obecności. Z relacji Camilli wynika, że na początku kłótnie były druzgocące, William krzyczał, a Karol potulnie się poddawał. Jak to opisała, William nie powstrzymywał się przed niczym – cytował książkę „Daily Mail”.

Ale rzekoma agresja Williama i jego kłótnie z Karolem nie są jedynym problemem, jaki rozszarpuje relacje w rodzinie od środka. Jeszcze niedawno głośno było o niewłaściwych zachowaniach samej Camilli, o czym poniżej.

Rzekoma kochanka księcia Williama przerwała milczenie. Tak skomentowała plotki o romansie William ma romans? Nic nowego w rodzinie królewskiej. Tam nie ma niewiniątek! Można się zarumienić

Kryzys w rodzinie królewskiej: spór między księżną Kate a Camillą

Jakiś czas temu dziennikarz Christopher Andersen wytknął kilka wad obecnej królowej Wielkiej Brytanii. Camilla miała bardzo źle traktować Kate Middleton, ze względu na jej mało szlacheckie pochodzenie.

Camilla to snobka, która od zawsze obraca się w towarzystwie z wyższych sfer. Mówiła, że jest dziedziczką Alice Keppel, jej prababki, kochanki Edwarda VII. Patrzyła na Kate jak na osobę, która nie jest godna wstąpienia do rodziny królewskiej – mówił publicysta.

Żona Karola III nie cieszy się zresztą popularnością u obywateli Wielkiej Brytanii. Wszyscy, którzy pamiętają cierpienie księżnej Diany oraz jej tragiczną śmierć, mają za złe królowi, że pozwolił, a nawet zabiegał o koronację Camilli. Plotki o tym, jak traktowała wybrankę Williama, tylko dolewały oliwy do ognia. Teraz jednak książę Walii znalazł się w trudnym położeniu. Do kogo się zwrócił? Odpowiedź na to pytanie mocno zaskakuje, szczegóły poniżej.

Do kogo zbliżył się teraz książę William?

Kryzys wizerunkowy monarchii, poważna choroba dwóch kluczowych członków pracującej części rodziny królewskiej i nerwowa atmosfera na dworze – to wszystko musi być przytłaczające dla spadkobiercy tronu. Kim jest nieoczekiwana towarzyszka niedoli księcia Williama? Wielu poddanych oraz sama Kate mogą być bardzo niezadowoleni z odpowiedzi. Okazała się nią bowiem właśnie królowa Camilla.

Ostatnie zdarzenia sprawiły, że William i Camilla są obecnie znacznie bliżej. Zostali pozostawieni sami sobie, dopóki król i księżna nie wyzdrowieją – relacjonuje korespondent BBC, Jennie Bond w wywiadzie dla „The Mirror”.

W informacjach tych może być ziarno prawdy. Zdjęcia z niedawnego nabożeństwa z okazji Dnia Wspólnoty Narodów, jakie obyło się 11 marca 2024 roku w Opactwie Westminsterskim, pokazują Williama i Camillę. Książę i królowa rozmawiają bardzo swobodnie, wymieniają się uśmiechami i nawet żartują. Możecie je obejrzeć poniżej.

książę William i królowa Camilla, jakie mają relacje, jak traktowała Kate
Królowa Camilla i książę William, nabożeństwo z okazji Dnia Wspólnoty Narodów, fot. instagram.com/theroyalfamily
książę William i królowa Camilla, jakie mają relacje, jak traktowała Kate
Królowa Camilla i książę William, nabożeństwo z okazji Dnia Wspólnoty Narodów, fot. instagram.com/theroyalfamily
książę William i królowa Camilla, jakie mają relacje, jak traktowała Kate
Królowa Camilla, Karol III, książę William i księżna Kate, fot. instagram.com/theroyalfamily
książę William i królowa Camilla, jakie mają relacje, jak traktowała Kate
Królowa Camilla i Karol III, fot. instagram.com/theroyalfamily
książę William i królowa Camilla, jakie mają relacje, jak traktowała Kate
Książę William w 2024, fot. HENRY NICHOLLS/AFP/East News

Źródło: The Mirror, Daily Mail