Swiatgwiazd.pl
Mariolka

TRICOLORS/East News

Tomasz Karolak zamiast Mariolki w reklamie Play. Ile zarobi na tej współpracy?

12 Lipca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Niedawno ogromną popularność zdobyły reklamy sieci komórkowej z udziałem znanego aktora kabaretowego, wcielającego się w popularną postać Mariolki. Teraz został zastąpiony przez innego, popularnego aktora.

  • Reklamy Play z udziałem Igora Kwiatkowskiego w roli Mariolki cieszyły się dużą popularnością

  • Teraz został zastąpiony przez nową twarz, dobrze znaną telewidzom

  • Na jego miejsce w reklamach pojawił się Tomasz Karolak

Telefonia komórkowa Play niedawno zdecydowała się na reklamy w innym tonie. Za przezabawny pomysł uznano format, w którym jeden aktor wciela się w kilka postaci. Wcześniej do tej roli zatrudniono popularnego aktora kabaretowego, teraz został zamieniony na jednego z najpopularniejszych polskich aktorów - Tomasza Karolaka.

Tomasz Karolak w nowej roli

Tomasz Karolak jest jednym z najbardziej charakterystycznych polskich aktorów. Popularność zdobył głównie dzięki swoim rolom komediowym, między innymi w ,,Rodzince.pl". Często występuje także w komediach romantycznych, ale i nie brakuje w jego filmografii ambitniejszych projektów.

Dziś dorobił się statusu aktora kultowego. Jego tusza, impulsywny charakter i rubaszne poczucie humoru sprawiają, że widzowie go kojarzą, a on sam wciąż otrzymuje nowe propozycje castingowe. Większość polskich widzów łatwo jest w stanie przywołać którąś z jego komicznych ról.

Niedawno mogliśmy go oglądać w zupełnie nowej roli. Wystąpił w telewizyjnej reklamie telefonii komórkowej Play. Twórcy zdecydowali się w komediowym tonie zaprezentować nowe produkty. Tomasz Karolak wciela się w rodzinę korzystającą z usług Play. W spocie pojawia się także nietypowy żart z aktora - w komediowym świetle została przedstawiona jego szpara między przednimi zębami.

Zastąpił w spocie aktora kabaretowego, który wcześniej wcielał się w potrójną rolę. W poprzednich spotach w wielowymiarową rolę wcielał się Igor Kwiatkowski. Aktor kabaretowy ma już duże doświadczenie w wcielaniu się w postaci kobiece - od lat gra ikoniczną postać Mariolki w kabarecie "Paranienormalni".

Meghan Harry

Meghan Markle i książę Harry'ego nagrodzeni przez "Population Matters". "Są wzorem do naśladowania dla innych rodzin"

CZYTAJ DALEJ

Ile Tomasz Karolak dostanie za rolę w reklamie?

W nietypowym spocie Karolak wciela się jednocześnie w trzy różne postacie. Aktor gra tam zarazem głównego bohatera, Karola (czyżby kolejny żart z gwiazdy spotu?), jego żonę oraz teściową. Rozgrywa sam ze sobą zabawną scenkę rodzinnej rozmowy.

Reklamy szybko zaczęły się cieszyć dużą popularnością. Komediowy format zdobył duże uznanie wśród widzów, a zaprezentowany humor spotkał się z uznaniem. Nie brakuje głosów, że Karolak powinien częściej występować w takich krótkich formach.

Okazuje się, że za angaż w reklamie aktor może zgarnąć sporą sumę. Za udział w zaledwie kilkudziesięciosekundowym spocie rozpoznawalny aktor może liczyć na wynagrodzenie w wysokości aż 500 tysięcy złotych.

Podoba wam się pomysł nowej reklamy z Karolakiem?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Nowy uczestnik "Tańca z Gwiazdami" ma 67 lat. Fani rezygnują z oglądania

  • Agnieszka Woźniak-Starak we wzruszający sposób upamiętniła rocznicę urodzin męża

  • Tomasz Karolak wygadał się na temat relacji z Małgorzatą Kożuchowską

źródło: Super Express

Alicja CzepliAutor

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

piotr kraśko

Plotki

Piotr Kraśko ma prywatnego szofera. Zdumiewające, kto nim został

Czytaj więcej >

Plotki

Na jaw wyszedł powód rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >

Plotki

Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała głos w sprawie Ukrainy. Wywołała burzę

Czytaj więcej >

Plotki

Rozpędzona rakieta nad głową dziennikarza TVN

Czytaj więcej >

Plotki

Wołodymyr Zełenski w lateksie i szpilkach? Wideo obiegło sieć

Czytaj więcej >