Swiatgwiazd.pl
M jak miłość

Tomasz Oświeciński / Instagram

Tomasz Oświeciński miał wypadek na planie. Jest już po operacji

28 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Wstrząsające informacje z planu ,,M jak miłość". Okazuje się, że jeden z najpopularniejszych aktorów z serialu miał poważny wypadek na planie i musiał przejść poważną operację. O szczegółach Tomasz Oświęcimski opowiedział na swoim Instagramie.

  • Tomasz Oświęcimski to jeden z najbardziej charakterystycznych polskich aktorów, od lat związany z serialem ,,M jak miłość"

  • Niedawno aktor przeszedł groźny wypadek na planie

  • O wypadku i operacji poinformował swoich fanów na Instagramie

Tomasz Oświęcimski od lat cieszy się sporą popularnością wśród telewidzów, szczególnie odkąd dołączył do obsady popularnego serialu ,,M jak miłość". Niedawno na swoim Instagramie opublikował wstrząsający wpis - na planie miało dojść do poważnego wypadku.

Groźny wypadek na planie ,,M jak miłość"

Tomasz Oświęcimski w ostatnich latach zdobył olbrzymią popularność. Po debiucie w ,,Klanie" w 2010 jego kariera szybko się rozwinęła - przez filmy Patryka Vegi aż do uczestnictwa w ,,Tańcu z Gwiazdami" i angażu w popularnym serialu ,,M jak miłość".

Okazuje się, że niedawno był uczestnikiem groźnego wypadku na planie. Na swojego Instagrama wrzucił niepokojące zdjęcie ze złamaną ręką, do którego dołączył długi wpis opowiadający jak doszło do wypadku. Na zdjęciu jednak możemy zobaczyć, że jest uśmiechnięty i podnosi kciuk do góry.

- Biceps zerwałem na planie🎬, podczas scen „szarpaniny”. Niestety w pewnym momencie poczułem jakby rozerwał mi się rękaw w koszuli, jak się po chwili okazało te nie rękaw a mięsień! - relacjonuje aktor.

Jednak zdradza również, że nie udał się od razu do szpitala. Po konsultacji z lekarzem uznał, że nie może odwołać ważnych zdjęć z jego udziałem i najpierw udał się na plan. Operację przesunął na kolejny dzień, jak twierdzi ,,ponieważ jest odpowiedzialnym człowiekiem".

Witold Pyrkosz

Historia miłości Krystyny i Witolda Pyrkoszów

CZYTAJ DALEJ

Aktor z ,,M jak miłość" trafił do szpitala

Kiedy w końcu Tomaszowi Oświęcimskiemu udało się trafić do szpitala, czekała go tam poważna operacja. Wspomina, że zarówno operację, jak i narkozę przeszedł bardzo dobrze, tylko od czasu operacji pozostaje lekko senny. Mimo to zagrał po operacji dwa spektakle, które jak wspomina nie były łatwe, lecz zapewnia że dał radę.

Teraz zamierza poświęcić parę dni na zasłużoną regenerację. Po rewelacjach ostatniego tygodnia postanowił udać się na kilkudniowy odpoczynek, by dać ręce się zregenerować i jak najszybciej wrócić do pracy na planie.

Internauci w komentarzach życzą mu dużo zdrowia i okazują wsparcie. Pod poruszającą historią ostatniego wypadku znajdziemy dużo komentarzy od zatroskanych internautów.

- Dużo zdrowia dla Ciebie 🙌 - życzy fan.

- Szybkiego powrotu do zdrowia 💪💪 - dodaje inny.

My również życzymy aktorowi dużo zdrowia.

Źródło: JastrząbPost

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Nagrano reakcję Maneskin na występ Michała Szpaka

  • Fani są zniesmaczeni wyglądem Macieja Dowbora

  • Nie żyje aktor "M jak miłość". Zginął na skutek wypadku samochodowego

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >