Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wczoraj ciężko chora, a dzisiaj... Występ Julii Wieniawy do końca stał pod znakiem zapytania, a tu taki widok!
Martyna Pałka
Martyna Pałka 23.08.2023 21:36

Wczoraj ciężko chora, a dzisiaj... Występ Julii Wieniawy do końca stał pod znakiem zapytania, a tu taki widok!

Julia Wieniawa podczas Top of the Top Sopot Festival, fot. KAPiF
Julia Wieniawa podczas Top of the Top Sopot Festival, fot. KAPiF

O mały włos, a nie doszłoby do tego występu! Julia Wieniawa najpierw poprowadziła pierwszy dzień festiwalu w Sopocie, a później oznajmiła, że może już więcej nie pojawić się na nadbałtyckiej scenie. Całe szczęście sytuacja została opanowana, a artystka powróciła w wielkim stylu!

Julia Wieniawa od samego początku podbiła scenę na festiwalu w Sopocie

Piosenkarka dopiero niedawno przeszła do TVN-u i od tej pory szturmem podbija kolejne kultowe show stacji. Najpierw ogłoszono, że już niebawem zobaczymy ją w roli jurorki w programie “Mam talent!”, a teraz miała szansę pokazać nam trochę swoich umiejętności, gdy wystąpiła jako prowadząca poniedziałkowy koncert Top of The top Sopot Festival 2023.

Trzeba przyznać, że aktorka czuła się na scenie w Operze Leśnej jak ryba w wodzie i świetnie bawiła się, prowadząc dla nas prestiżowy festiwal. I choć nie wszystkim internautom spodobał się dobór gospodyń pierwszego dnia muzycznego wydarzenia, nie da się zaprzeczyć, że Julia Wieniawa poradziła sobie naprawdę dobrze! Niestety, krótko po wrażeniach poniedziałkowej nocy przyszedł czas na przykre informacje.

Julia Wieniawa 1.jpg
Julia Wieniawa poprowadziła pierwszy dzień festiwalu w Sopocie, fot. KAPIF
Julia Wieniawa 2.jpg
Julia Wieniawa poprowadziła pierwszy dzień festiwalu w Sopocie, fot. KAPIF
Malwina Wędzikowska z niecodziennym "dodatkiem" na ramówce TVN. Co ona ma na głowie? Skojarzenia nasuwają się same

O mały włos, a Julia Wieniawa nie wystąpiłaby po raz drugi w Sopocie!

Krótko po swoim debiucie w roli prowadzącej Top of The Top Sopot Festival 2023 piosenkarka podzieliła się z fanami smutnymi wieściami. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła wideo, w którym poinformowała obserwatorów, że nie czuje się najlepiej. Powodem miała być klimatyzacja, która mocno wpłynęła na stan zdrowia gwiazdy.

Klima mnie dojechała, gardło płacze. Trzymajcie kciuki, żeby wyzdrowiała do jutra – napisała.

Fani zaczęli naprawdę obawiać się o samopoczucie Julii Wieniawy, która przecież miała pojawić się w Sopocie drugi raz, lecz tym razem w roli występującej na scenie artystki. Całe szczęście niedługo później okazało się, że wokalistka nie zamierza tak łatwo dać za wygraną i stawiła czoło swojemu przeziębieniu.

Julia Wieniawa 3.jpg
Julia Wieniawa na Top of The Top Sopot Festival, fot. Instagram/@juliawieniawa

Julia Wieniawa zachwyciła (drugim) występem w Sopocie!

Podczas trzeciego dnia muzycznego festiwalu w Sopocie Julia Wieniawa powróciła na scenę w wielkim stylu. Gwiazda dawała z siebie sto procent, a nikt ze zgromadzonych pod sceną w Operze Leśnej fanów nie byłby w stanie stwierdzić, że jeszcze wczoraj piosenkarka walczyła z bolącym gardłem i gorszym samopoczuciem.

Nowa gwiazda TVN-u zaskoczyła nie tylko wykonaniem swoich największych przebojów, ale również nietuzinkową kreacją, która pięknie podkreślała jej szczupłą sylwetkę. Julia Wieniawa zaprezentowała się w ciekawej skórzanej bluzce, która składała się z długiego rękawa oraz zaplątanego biustonosza. Do tej niespodziewanej góry artystki dobrała szerokie białe spodnie oraz sportowe buty. Uwagę przykuła również jej kosmiczna fryzura oraz brokatowy makijaż. Trzeba przyznać, że piosenkarka naprawdę rozgrzała publiczność do czerwoności!

Julia Wieniawa 4.jpg
Julia Wieniawa podczas trzeciego dnia festiwalu w Sopocie, fot. KAPIF
Julia Wieniawa 5.jpg
Julia Wieniawa podczas trzeciego dnia festiwalu w Sopocie, fot. KAPIF
Julia Wieniawa 6.jpg
Julia Wieniawa podczas trzeciego dnia festiwalu w Sopocie, fot. KAPIF