Anna Mucha ma nowego partnera Żródło: Fot. instagram.com/taannamucha

Wiadomo, kim jest nowy partner Anny Muchy

27 Marzec 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

O nowym związku Anny Muchy mówi się nie od dzisiaj. Plotki na ten temat krążą już od miesięcy, a fani wciąż spekulują, kim może być ukochany gwiazdy “M jak miłość”. Tak się składa, że aktorka właśnie sama pokazała swojego partnera.

  • Anna Mucha jakiś czas temu rozstała się z Marcelem Sorą
  • Fani spekulowali, czy wróciła do Kuby Wojewódzkiego
  • Dzisiaj pokazała nowego ukochanego na Instagramie

Anna Mucha ponad rok temu rozstała się z Marcelem Sorą, z którym poznała się na planie programu “Jak oni śpiewają?”. Sora był tam kierownikiem planu. Para jednak postanowiła się rozstać i jak widać - rozpocząć nowe życie.

Anna Mucha ma nowego partnera

Gwiazda “M jak miłość” raczej stroni od dzielenia się w sieci swoim życiem prywatnym. Do mediów co jakiś czas docierają jednak informacje na ten temat.

Jedną z nich była wiadomość o rozstaniu z Marcelem Sorą. Para doczekała się dwójki dzieci - Stefanii, która przyszła na świat w 2011 roku oraz urodzonym w 2015 roku Teodora.

Przez pewien czas podejrzewano, że Anna Mucha wróciła do Kuby Wojewódzkiego, jednak fani w tym przypadku zawiedli. Gwiazda wcale nie zamierzała ponownie spotykać się z dziennikarzem TVN.

Kasia Cichopek pochwaliła się przystrojonym balkonemKasia Cichopek pochwaliła się przystrojonym balkonemCzytaj dalej

Kilka miesięcy temu paparazzi przyłapali Annę Muchę na spotkaniu z Jakubem Wonsem, synem aktora Grzegorza Wonsa. Jakub również pracuje jako aktor, ale i zajmuje się reżyserią oraz produkcją. Można go kojarzyć z ról w takich serialach, jak “Na dobre i na złe”, “M jak miłość”, Barwy szczęścia” czy “Klan”.

Instagram prawdę ci powie

Na przekór medialnym doniesieniom Anna Mucha nie dzieliła się w sieci swoim życiem miłosnym. Aż do dzisiaj - zaledwie kilka godzin temu na jej Instagramie pojawiła się zaskakująca relacja na InstaStories.

- Kiedy mężczyzna kocha, podobno? Kiedy umyje auto - powiedziała Mucha, pokazując czysty samochód z Wonsem w środku.

To jednak nie wszystko. Później pokazała fanom wspólny wieczór, podczas którego aktorka… zajada się kabanosem i mówi do partnera:

- To jak to jest teraz z tą miłością? Jak już mi umyłeś auto, a teraz karmisz mnie kabanosem? I to takim grubym.

Myślicie, że faktycznie coś jest na rzeczy?

https://www.instagram.com/taannamucha/

https://www.instagram.com/taannamucha/

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: rmf.fm / instagram.com/taannamucha

Następny artykuł