Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Włosy w nieładzie i zero makijażu. Tak pokazała się Anna Lewandowska
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 17.06.2024 18:16

Włosy w nieładzie i zero makijażu. Tak pokazała się Anna Lewandowska

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski
fot. KAPiF

Za nami pierwszy mecz reprezentacji Polski na Euro 2024. Tymczasem Ania Lewandowska pokazała się bez makijażu. Cieżko ją rozpoznać. 

Mecz Polska-Holandia na Euro 2024

Euro 2024 jest ostatnio jednym z głównych tematów w mediach. Mistrzostwa Europy, które odbywają się u naszych zachodnich sąsiadów, rozpoczęły się w piątek, 14 czerwca. Tego dnia rozegrano pierwszy mecz, w którym drużyna Niemiec zmierzyła się ze Szkocją, wygrywając 5:1. 

Dwa dni później, nasi rodacy rozegrali swój pierwszy mecz na stadionie w Hamburgu. Przeciwnikami Biało-Czerwonych była drużyna Holandii. Spotkanie wzbudziło ogromne zainteresowanie w mediach i przestrzeni internetowej, przyciągając przed ekrany rzesze kibiców. Adam Buksa zdobył gola dla polskiej reprezentacji, jednak ostatecznie to Holandia zwyciężyła.

Nasz kapitan Robert Lewandowski niestety nie mógł uczestniczyć w tym spotkaniu. 

Ania Lewandowska świętuje urodziny brata "Kocham Cię Piotrek" Fani nie poznali Lewandowskiej na nowym zdjęciu. "To nie idzie w dobrym kierunku"

Anna Lewandowska na Euro 2024

W meczu nie wystąpił kontuzjowany Robert Lewandowski. Jednak do Niemiec przyjechały jego mama i siostra, aby z trybun kibicować Biało-Czerwonym. Żona i córki "Lewego" pozostały w Hiszpanii. Mimo to tuż przed meczem Anna opublikowała na Instagramie zdjęcie w koszulce reprezentacji Polski, przypominając, że Polacy rozpoczynają swoją walkę w tegorocznych mistrzostwach Europy.

Dzisiaj pierwszy mecz naszej reprezentacji na Euro 2024. Kibicujmy Biało-Czerwonym od początku do samego końca! — napisała.

Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy, zarówno przed meczem, jak i po jego zakończeniu.

I znowu nie wyszło. Pozdrawiam — napisał po spotkaniu jeden z internautów. 

Anna Lewandowska udzieliła mu odpowiedzi.

Również pozdrawiam – napisała i dodała dwie emotikonki. 

Teraz Lewandowska pokazała się w zupełnie innej odsłonie niż zawsze. 

Anna Lewandowska pokazała się bez makijażu

Anna Lewandowska aktywnie uczestniczy w mediach społecznościowych, propagując zdrowy tryb życia. Trenerka fitness czuje się przed kamerą na tyle swobodnie, że nie krępuje się występować nawet bez makijażu. Żona Lewandowskiego zaraz po treningu nagrała wideo dla swoich fanów.

To co tygryski lubią najbardziej, czyli mój poranny trening, jakim jest kickboxing. Jest cudownie, kocham taki wysiłek fizyczny - zdradziła Lewandowska.

Jak wam się podoba Ania w takim naturalnym wydaniu?

Anna Lewandowska, fot. Instagram
Anna Lewandowska, fot. Instagram
Anna Lewandowska, fot. Instagram
Anna Lewandowska, fot. Instagram