Swiatgwiazd.pl
Zenek Martyniuk

MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News

Zenek Martyniuk opowiedział o relacji z byłą żoną syna i wnuczką. Jest szczęśliwy

9 Września 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Zenek Martyniuk zdradził, jak obecnie wyglądają jego relacje z byłą synową. Nie było tajemnicą, że muzykowi zależało na zażegnaniu konfliktu, by móc regularnie widywać wnuczkę. Czy w końcu mu się to udało?

Jakiś czas temu w kolorowej prasie pojawiły się informacje, że Daniel Martyniuk, który zaczął układać swoje życie na nowo, stara się też poprawić relacje z byłą żoną. Wciąż nie do końca wiadomo jednak, czy rzeczywiście mu się to udało. A jak mają się sprawy na linii Ewelina a Danuta i Zenek Martyniukowie?

Zenek Martyniuk o relacji z byłą żoną syna

W ostatnim wywiadzie dla Super Expressu król disco polo otworzył się nieco na tematy prywatne, co trzeba przyznać, nie zdarza mu się często. Gwiazdor opowiedział m.in. o tym, jak Daniel odnajduje się w nowej pracy i jakie ma plany na najbliższy czas. (Więcej tutaj)

Nie zabrakło również tematu byłej synowej lidera Akcentu Eweliny i wnuczki. Od rozwodu Daniela nie było tajemnicą, że jego rodzicom zależy na polepszeniu relacji z młodą kobietą, a w szczególności malutką Laurą.

dollz

Zespół dollZ wydał nowy utwór. Muzycy promują zbiórkę na protezę dla Vlodiego Tafla

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Zenek i Danuta długo się starali, by zyskać zaufanie Eweliny. Jak teraz w rozmowie z Super Expressem zdradził muzyk, oboje w końcu mogą spać spokojnie! Okazuje się, że ich relacji z byłą żoną Daniela są wręcz perfekcyjne. Często odwiedzają ją i wnuczkę i są w stałym kontakcie.

Co więcej, ostatnio Danuta Martyniuk wpadła do Eweliny na kilka dni, a później razem z nią i małą Laurą wyruszyła na koncert Zenka. To był dla króla disco polo niezwykle ważny moment i z całą pewnością długo będzie o nim pamiętał.

- Danusia była niedawno kilka dni u Eweliny i Laurki, a potem wszystkie przyjechały na jeden z moich koncertów. Relacje już dawno się poprawiły. Wszystko zmierza w dobrym kierunku. Jest super - mówił dla SE.

Wzruszające słowa wnuczki

Jak dla Super Expressu zdradził Zenek Martyniuk, jemu udaje się częściej spotykać z wnuczką niż Danucie. Co więcej, dziewczynka regularnie ogląda go na szklanym ekranie, przy czym dumnie wskazuje swojego dziadka.

- Korzystam z każdej okazji, kiedy przejeżdżam w okolicach, gdzie mieszka Ewelina i Laura, żeby odwiedzić wnuczkę. Mnie widzi częściej przez to, że ciągle jestem w telewizji. Zawsze mówi, że „dziadzia śpiewa”. Żonę troszkę rzadziej, ale za to jak pojedzie do Russocic to może jej poświęcić więcej czasu - dodał dla SE.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Super Express

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Czy jesteś dużym fanem "Tańca z gwiazdami"?

Pytanie 1 z 5

W którym roku wyemitowano pierwszą polską edycję "Tańca z gwiazdami"?

Weronika Wasiak

Interesuję się zdrowym żywieniem, dziennikarstwem i psychologią. Najważniejsze w życiu są dla mnie relacje międzyludzkie i odkrywanie tego, co nieznane. Cenię sobie pozyskiwanie nowych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Iza Małysz

Życie gwiazd

Iza Małysz zdradziła sekret. Zdecydowała, że nie będzie nic ukrywać przed fanami

Czytaj więcej >
Marta Stelmaszczyk

Życie gwiazd

Nie żyje Marta Stelmaszczyk

Czytaj więcej >
Anna Dereszowska

Życie gwiazd

Anna Dereszowska dodała smutny wpis. Fani wspierają gwiazdę w komentarzach

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Życie gwiazd

Magda Gessler opublikowała wpis. Internauci zareagowali na literówkę

Czytaj więcej >
Jane Powell

Życie gwiazd

Nie żyje królowa sceny, gwiazda Hollywood Jane Powell

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >