Swiatgwiazd.pl
Monika_Richardson

east news / Jan Bielecki

Związek Richardson i Wojterkowskiego kwitnie. Zakochani wybrali się w podróż

5 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Monika Richardson po niedawnym rozstaniu z byłym mężem. Zbigniewem Zamachowskim szybko odnalazła nową miłość. Teraz para zdecydowała się na wspólny wyjazd na wakacje.

  • Monika Richardson rozstała się ze Zbigniewem Zamachowskim.

  • Dziennikarka szybko znalazła pocieszenie w ramionach biznesmena, Konrada Wojterkowskiego.

  • Para nie ukrywa się ze swoim związkiem i zdecydowali się na pierwsze poważne kroki.

Monika Richardson nie pozostała długo singielką po rozstaniu z mężem. Niedawno pokazuje się w towarzystwie producenta filmowego Konrada Wojterkowskiego. Podobno ich związek nabiera rozpędu - para już zdecydowała się na wspólne wakacje.

Nowy partner Moniki Richardson

Parę tygodni temu polskie media obiegła wieść o rozstaniu jednej z popularniejszych par w showbiznesie - Moniki i Zbigniewa Zamachowskich. Wkrótce potem aktor się wyprowadził, zaś Monika zdecydowała się na powrót do wcześniejszego nazwiska.

Dziennikarka jednak nie ocierała długo łez po mężu - niedawno potwierdziła plotki jakoby miała mieć nowego partnera. Jest to znany producent filmowy Konrad Wojterkowski.

Choć Monika nie pochwaliła się jeszcze nowym konkubentem w Internecie, ten nie zwlekał i opublikował obszerny wpis pod wspólnym zdjęciem.

- To jest Monika Richardson, która przeprowadzała ze mną wywiad. Jakiś czas później, spotkaliśmy się ponownie. (...) Wiemy jedno: życie jest za krótkie, żeby marnować je na bycie samotną matką czy ojcem, więc jesteśmy razem. Mówimy o tym sami publicznie, zanim ktoś z przypadkowo zrobionego zdjęcia, zrobi to za nas i będzie to sensacja na wielu okładkach (...) Wstawimy czasem jakieś wspólne zdjęcia na nasze profile, nie zamierzamy się ukrywać czy chować przed fotografami. (...) Pozdrawiamy Wszystkich, którzy są sami, bo jak nasz przykład pokazuje, w wieku prawie 50 lat też można spotkać drugą osobę, która myśli podobnie, tak samo patrzy na świat i chętnie dzieli się szczęściem z drugim człowiekiem.

Maciej_Dowbor

Maciej Dowbor przeprasza internautów. Wcześniej odniósł się do wypowiedzi Andrzeja Dudy

CZYTAJ DALEJ

Wspólne wakacje Moniki Richardson z ukochanym

Widać że nowy związek Moniki Richardson nabiera rozpędu. Na poważnych deklaracjach jednak się nie skończyło - Wojterkowski miał zaproponować partnerce by się do niego wprowadziła (więcej tutaj).

Ostatnio para zdecydowała się na pierwszy wspólny wyjazd. Wybór padł na hiszpańską wyspę Costa Blanca, gdzie udali się na początku czerwca. Zostali przyłapani na lotnisku przez paparazzi, którzy uchwycili ich w radosnych nastrojach.

Jednak nie udali się w podróż sami - towarzyszyły im dzieci z poprzednich małżeństw. Plotki głoszą, że producent filmowy szybko się zaprzyjaźnił z dziećmi nowej partnerki.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post, Facebook

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >
królowa elżbieta

Plotki

Królowa Elżbieta postanowiła pokroić tort mieczem. "To jest bardziej niezwykłe!"

Czytaj więcej >
Julia Wróblewska_uśmiechnięta_chora

Plotki

Julia Wróblewska trafiła do szpitala. Na szczęście dłuższa hospitalizacja nie była konieczna. "Jak się pogorszy, to będę musiała wrócić"

Czytaj więcej >