Swiatgwiazd.pl
Agata Kulesza

TRICOLORS/East News

Agata Kulesza o problemach ze zdrowiem. Zawód kosztuje ją wiele stresu, musiała udać się do lekarza

29 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

W jednym z najnowszych wywiadów Agata Kulesza zgodziła się uchylić rąbka tajemnicy. Aktorka opowiedziała o problemach natury zdrowotnej, z którymi przyszło się jej zmierzyć. Niepokój lekarzy budzi w tym przypadku funkcjonowanie układu krążenia gwiazdy. Niewykluczone, że ma z nimi związek specyfika zawodu Agaty Kuleszy.

  • Agata Kulesza szczerze o problemach ze zdrowiem

  • W jej przypadku uwagi lekarzy wymaga układ krążenia

  • Niewykluczone, że do rozwoju problemów przyczynił się wykonywany przez gwiazdę zawód

  • Intensywna praca zawodowa odbiła się także na zdrowiu jednej z najpopularniejszych polskich dziennikarek

Agata Kulesza, trzykrotnie nagradzana Orłem, jest obecnie jedną z najbardziej rozchwytywanych przez producentów polskich aktorek. Tylko w 2020 roku gwiazda pojawiła się w takich produkcjach filmowych jak „Sala samobójców. Hejter”, „Śniegu już nigdy nie będzie” czy „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”. Chęć do współpracy z Agatą Kuleszą wyrażają także popularne marki - w tym firma De Longhi.

Problemy zdrowotne Agaty Kuleszy

To właśnie w związku z zaangażowaniem Agaty Kuleszy w projekt firmy „Akademia Dolce Vita” aktorka zgodziła się opowiedzieć o swoim zawodzie. Wyszło na to, że tak naprawdę z tematem tym nierozerwalnie łączy się w jej przypadku również kwestia zdrowia. Praca aktora jest bowiem wymagająca, wiąże się z obcowaniem ze skrajnymi emocjami.

Do przeżywania wyrazistych emocji dochodzi również czynnik realizowania wielu zawodowych projektów. To z pewnością w pewien sposób wpływa na ogólne funkcjonowanie organizmu aktorki. Agata Kulesza nie ukrywa, że zauważa już pewne negatywne skutki intensywnej pracy.

W jej przypadku uwidaczniają się one w postaci wysokiego pulsu spoczynkowego. Serce Agaty Kuleszy pracuje stosunkowo szybko nawet wtedy, gdy gwiazda nie wykonuje żadnych ćwiczeń. Z problemem tym postanowiła udać się do lekarza.

Alina Janowska

Historia miłości Aliny Janowskiej i Wojciecha Zabłockiego

CZYTAJ DALEJ

Zdaniem medyka, którego odwiedziła wówczas aktorka, wysoki puls spoczynkowy ma związek właśnie z zawodem Agaty Kuleszy. Do tego dochodzi ekspozycja na stres.

- Ja jestem strasznie zdenerwowana. Ten zawód mnie tak wyrzucił, że ja mam serce cały czas napędzone - relacjonowała gwiazda.

Nie od dziś wiadomo, że stres ma negatywny wpływ na zdrowie. Długotrwały stres może wpływać niekorzystnie między innymi na pracę układu trawiennego, a także przyczyniać się do nadmiernego wypadania włosów. O tym, że stres połączony z intensywną pracą zawodową miewa nieprzyjemne skutki, przekonała się także jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek.

Tego nie widać na wizji

O problemach natury zdrowotnej opowiadała niegdyś Ewa Drzyzga. Dziennikarka przez lata angażowała się w pracę na planie popularnego swego czasu talk-show „Rozmowy w toku”. Jak wyznała, historie, nierzadko trudne, opowiadane przez bohaterów programu, przeżywała niezwykle mocno.

O tym, że to właśnie stres i silne emocje mogą być przyczyną zdrowotnych problemów Ewy Drzyzgi z mięśniami i kręgosłupem zasugerowała jej rehabilitantka. Więcej na ten temat >tutaj<.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Plotek, Medonet

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Życie gwiazd

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie bałaganu. "Ile niepotrzebnych rzeczy może pomieścić męska torba"

Czytaj więcej >
Edyta Górniak

Życie gwiazd

Edyta Górniak tłumaczy się z koncertu w TVP. "To był Muzyczny pogrzeb Krzysztofa"

Czytaj więcej >
Barbara Winiarska zmarła nagle

Życie gwiazd

Barbara Winiarska porzuciła karierę dla chorej córki. Śmierć przyszła nagle

Czytaj więcej >