Agnieszka Chylińska szczerze o zawodach w przyjaźni Żródło: TRICOLORS/East News

Agnieszka Chylińska szczerze o zawodach w przyjaźni. Wiele razy straciła w ten sposób kogoś bliskiego

20 Kwiecień 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Agnieszka Chylińska rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. W niedzielę zrobiła jednak wyjątek i wróciła pamięcią do czasu, gdy miała nieco ponad 20 lat. Wokalistka wyznała, że zawiodła się wówczas na wielu przyjaźniach. Mimo to nigdy nie przestała wierzyć w ludzi.

  • Agnieszka Chylińska otworzyła się na temat przyjaźni
  • Przyznała, że w przeszłości zraniło ją wiele bliskich osób
  • Internauci są zachwyceni szczerością wokalistki

Agnieszka Chylińska jest jedną z najbarwniejszych i najbardziej temperamentnych gwiazd polskiego show-biznesu. Mimo ogromnej otwartości na scenie wokalistka rzadko wpuszcza kamery do swojego życia prywatnego. Jej najnowszy wpis w social mediach wywołał więc spore zaskoczenie u internautów.

Agnieszka Chylińska na zdjęciu sprzed lat

Na przestrzeni lat wizerunek Agnieszki Chylińskiej wielokrotnie ulegał zmianie. Wokalistka długo prezentowała się w długich czarnych włosach, które potem postanowiła ufarbować na blond, a nawet na niebiesko. W niedzielę wróciła pamięcią do swojego wyglądu sprzed dwudziestu lat.

- Tu na zdjęciu sprzed 20 lat siedzę na pierwszych meblach w wynajmowanym mieszkaniu, gdzie postanowiłam znowu zacząć wszystko od nowa – napisała pod zdjęciem na Instagramie.

Nie zawsze było łatwo

W emocjonalnym wpisie Agnieszka Chylińska przyznała, że w przeszłości wiele razy była krzywdzona przez ludzi, których uważała za swoich przyjaciół. Jak stwierdziła, im bardziej angażowała się w tego typu relacje, tym więcej ciosów otrzymywała od swoich bliskich. Rany za każdym razem bolały tak samo.

Oszuści założyli fałszywą zbiórkę na pomnik Krzysztofa KrawczykaOszuści założyli fałszywą zbiórkę na pomnik Krzysztofa KrawczykaCzytaj dalej

Mimo tak wielu zawodów Agnieszka Chylińska nigdy nie przestała wierzyć w ludzi. W niedzielnym wpisie zdradziła, że wiele razy zaczynała budować swoje życie od nowa. Za każdym razem robiła to jednak z niesamowitym pokładem energii. Słuchając piosenki Ireny Santor „Każda miłość jest pierwsza”, wierzyła w to, że w końcu wszystko ułoży się tak, jak należy.

- Żadne niepowodzenie czy w życiu zawodowym, czy osobistym nie zabrało mi wiary w ludzi – zaznaczyła.

Internauci są pod wrażeniem

Słowa wokalistki szybko dotarły do jej obserwatorów, którzy zostawili na jej profilu ponad 22 tysiące polubień. Nie szczędzili też pięknych słów w komentarzach. Zdecydowana większość z nich była zachwycona szczerym wyznaniem Chylińskiej.

  • Jak zawsze w punkt. Dziękuję za te słowa
  • Cudnie powiedziane
  • Jesteś wspaniała – czytamy w komentarzach.

Przypomnijmy, że Agnieszka Chylińska od ponad 26 lat nie schodzi z polskiej sceny muzycznej. W 1994 roku wokalistka rozpoczęła swoją przygodę z zespołem O.N.A. Dziś występuje w grupie zatytułowanej własnym nazwiskiem.

Artykuły polecane przez portal Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł