Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Andrzej Duda znów dał popis w mediach społecznościowych. W krótkim wpisie zrobił aż dwa błędy. Internauci bezlitośni
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 14.02.2024 11:34

Andrzej Duda znów dał popis w mediach społecznościowych. W krótkim wpisie zrobił aż dwa błędy. Internauci bezlitośni

Andrzej Duda
Andrzej Duda, fot. KAPiF

Andrzej Duda od dawna jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Głowa państwa dużo się tam udziela, a co za tym zdarzają mu się kontrowersyjny wpisy. Tym razem znowu zdarzyło mu się popełnienie błędu w poście. Internauci szeroko skomentowali tę wpadkę.

Wpadki Andrzeja Dudy

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda niejednokrotnie wpadał w kłopoty, także na swoich profilach w mediach społecznościowych. Zdarzały się tam posty, które początkowo miały być prywatnymi, ale zostały opublikowane publicznie. Czasami dotyczyły one osób lub instytucji publicznych, takich jak Ministerstwo Obrony Narodowej.

W początkowych latach swojej kadencji prezydenckiej głośno było o wymianach wiadomości z kontami o dziwacznych, często wulgarnych pseudonimach, takich jak "ru*hadło leśne", "pimpuś sadełko" czy "seba s*a do chleba". Jednak z biegiem czasu Andrzej Duda ograniczył swoją aktywność w sieci, a jego posty stały się znacznie bardziej oficjalne.

Nie oznacza to, że w dalszym ciągu nie zdarzają mu się pomyłki. Jedna z nich miała miejsce na platformie X, gdzie Duda opublikował niejednoznaczny post.

Kinga Duda związała się ze znanym aktorem? Właśnie zdradził wszystko o ich relacji Andrzej Duda z żoną złożyli Polakom świąteczne życzenia. Kreacja pierwszej damy? Ekspert szybko ją podsumował

Kontrowersyjny wpis Andrzeja Dudy na platformie X (Twitterze)

Jakiś czas temu wieczorem na koncie na platformie X (Twitterze) prezydenta Polski pojawił się enigmatyczny i nieco niegrzeczny post. Szybko jednak został usunięty, ale informacja o nim rozeszła się bardzo szeroko

Powiedz mu, żeby zapytał swoją żonę, co to znaczy »mieć jaja«. Ona wie! – mogliśmy przeczytać na profilu Dudy.

Znaczenie tych słów jest znane tylko samemu zainteresowanemu, który jeszcze nie wyjaśnił, o co dokładnie chodziło i kogo miał na myśli. Może to być kolejna sytuacja, gdzie wiadomość miała być prywatna, ale przez przypadek stała się widoczna publicznie.

Z okazji święta zakochanych Andrzej Duda opublikował post na swoim Instagramowym koncie. Internauci od razu wytknęli mu błędy.
 

Andrzej Duda popełnił dwa błędy w krótkim wpisie

14 lutego obchodzone są walentynki, dzień zakochanych. Pomimo że jest to święto silnie skomercjalizowane, a niektórzy otwarcie przyznają, że nie przepadają za nim, to są także tacy, którzy czekają na nie cały rok, by cieszyć się miłością w obliczu wszechobecnych serduszek. Okazuje się, że również prezydent Andrzej Duda jest fanem tego święta. Z tej okazji podzielił się zdjęciem z żoną, życząc wszystkim udanych walentynek.

Walentynki 2024! Niech to będzie miły dzień dla każdego! Życzliwość to ważny element miłości. Niech was otacza i niech z was promieniuje! – napisał prezydent RP. 

Walentynkowe emocje wyraźnie wpłynęły na prezydenta, ponieważ podczas świętowania tego dnia popełnił aż dwa błędy w tym poście, które zauważyli internauci. Prezydent napisał "promieniuje" zamiast "promienieje" oraz użył hasztagu "walentinesday" zamiast "valentinesday".

  • Dobrze byłoby przed umieszczeniem wpisu sprawdzić czy jest poprawnie napisany
  • Pan się cały czas uczy, ale z tym poprawnym pisaniem to idzie wyjątkowo ciężko
  • Jeden wpis i dwa błędy – pisali.

 

Andrzej Duda, fot. KAPiF
Andrzej Duda, fot. KAPiF
Andrzej Duda, fot. KAPiF
Andrzej Duda, fot. KAPiF
Andrzej Duda, fot. KAPiF
Andrzej Duda, fot. KAPiF
Tagi: Andrzej Duda