Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Aneta Zając reaguje na oskarżenia Krawczyka. Padły słowa o alimentach
Karolina Kurek
Karolina Kurek 17.06.2024 09:22

Aneta Zając reaguje na oskarżenia Krawczyka. Padły słowa o alimentach

Aneta Zając/Mikołaj Krawczyk
fot. KAPiF

Konflikt Mikołaja Krawczyka i Anety Zając trwa. Gwiazda “Pierwszej Miłości” zareagowała na ostatnie oskarżenia byłego partnera. Szczegóły. 

Mikołaj Krawczyk uderzył w Anetę Zając

Konflikt Mikołaja Krawczyka i Anety Zając nadal trwa. Para była w związku przez siedem lat i doczekała się dwóch synów bliźniaków. Krótko jednak po ich narodzinach, aktorzy się rozstali. Od tego czasu toczą oni spór w kontekście opieki nad dziećmi. Sąd przyznał ją Zając, a Krawczyk mógł widywać synów raz w tygodniu. Jednak aktor utrzymuje, że była partnerka od lat utrudnia mu kontakt z dziećmi. W 2022 roku gwiazda “Pierwszej Miłości” wyznała, że Mikołaj zalega z wypłaceniem alimentów. 

Niedawno Krawczyk uderzył w byłą partnerkę w mediach społecznościowych. Zapytany przez internautkę o stosunek, co do kontaktu z dziećmi odpowiedział:

Niestety bardzo nad tym ubolewam, ale od 12 lat matka moich synów utrudnia mi z nimi kontakt. Mimo wygranych spraw sądowych. Takie prawo w Polsce - napisał. 

Mikołaj Krawczyk uderza w Anetę Zając. Poszło o dzieci Aneta Zając i metamorfoza roku. Po blond włosach nie ma śladu

Aneta Zając odpowiada Krawczykowi

Wypowiedź byłego partnera w mediach społecznościowych nie spodobała się aktorce. Aneta Zając postanowiła zareagować na słowa Mikołaja Krawczyka. Zdecydowała się nie robić tego osobiście i skierowała się do swojej prawniczki. Pani mecenas zabrała głos w mediach i przedstawiła zdanie klientki w sprawie. 

Stanowisko pana Mikołaja Krawczyka (…) wynika z wciąż trwającego sporu w ramach prowadzonego przeciwko niemu postępowania karnego, związanego z brakiem regulowania zobowiązań alimentacyjnych na rzecz małoletnich. Jest wykorzystywane jako obrona przed grożącą z tego tytułu karą - powiedziała mecenas Beata Woch w rozmowie z “Twoim Imperium”. 

Pełnomocniczka Anety Zając powiedziała również, że jej klientka nie zabiera głosu publicznie na temat życia prywatnego i rodzinnego, by chronić synów.

Związek Anety Zając i Mikołaja Krawczyka

Byli partnerzy poznali się na planie produkcji Polsatu “Pierwsza Miłość”. W serialu grali parę, co szybko przeniosło się na życie realne. Zaczęli się ze sobą spotykać i przez alta uchodzili za gwiazdy formatu. W 2011 roku powitali na świecie bliźniaków, Roberta i Michała. Kilka miesięcy później podjęli jednak decyzję o rozstaniu. 

Nową partnerką Krawczyka została Agnieszka Włodarczyk, która również występowała w “Pierwszej Miłości”.. Aneta Zając w tym czasie sama zajmowała się synami. Aktualnie Mikołaj jest mężem Sylwii Juszczak, z którą doczekał się córki, Konstancji. Z kolei o życiu matki jego dzieci niewiele wiadomo. Aktorka unika wypowiedzi na temat życia prywatnego. 

Aneta Zając, fot. KAPiF
Aneta Zając,, fot. KAPiF
Mikołaj Krawczyk, fot. KAPiF
Mikołaj Krawczyk, fot. KAPiF