Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Bartłomiej Topa z partnerką wychowują wspólnie pięcioro dzieci. Oto cała prawda o patchworkowej rodzinie aktora
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 22.02.2024 22:17

Bartłomiej Topa z partnerką wychowują wspólnie pięcioro dzieci. Oto cała prawda o patchworkowej rodzinie aktora

Bartłomiej Topa
Bartłomiej Topa wychowuje z ukochaną piątkę dzieci, fot. KAPiF

Bartłomiej Topa od lat z sukcesem rozwija karierę aktorską. Ostatnio branża zachwyciła się nowym serialem z jego udziałem - satyrycznym hicie Netfliksa pt. “1670”. Niewiele osób jednak wie, jak wygląda życie prywatne gwiazdora. A ten w przeszłości przeżył potężną tragedię. Obecnie wspólnie z ukochaną wychowują aż piątkę dzieci. Jak radzą sobie z obowiązkami w patchworkowej rodzinie?

Bartłomiej Topa doczekał się synów z pierwszego małżeństwa

O życiu miłosnym aktora nie wiadomo wiele. Gwiazdor należy do skrytych ludzi, którzy w mediach społecznościowych i rozmowach z dziennikarzami skupiają się głównie na pracy. Wiadomo, że Bartłomiej Topa ma za sobą małżeństwo z malarką Agatą Rogalską. Duet doczekał się dwójki synów: Antoniego oraz Kajetana.

Dorosły już Antoni nie mieszka w rodzinnym domu z powodu studiów. O młodszym synu aktor opowiedział w swojej książce "Jestem tatą". Chłopiec zmarł, nie mając nawet roku. Bartłomiej Topa wyznał, jak wyglądały ich ostatnie wspólne chwile.

To była wada serca. Jeden na kilka tysięcy takich przypadków. Trzymałem go na ręku, za palce. A on siniał z minuty na minutę, na moich oczach - wyznał.

Małżeństwo po trudnych przejściach nie przetrwało próby czasu. Długo gwiazdor pozostawał samotny, jednak na jego drodze pojawiała się nowa kobieta.

Gwiazdy pomstują na agentkę gwiazd! Pod nazwiskiem mówią, do czego była zdolna. Oszukiwała jak tylko się dało! Błaszczykowski w rozrywających serce słowach o ojcu, który zabił matkę na jego oczach. Mówi, co działo się krótko przed tragedią

Bartłomiej Topa dał ponownie szansę miłość

W 2019 roku nastąpił przełom w życiu gwiazdora "1670" kiedy to po raz pierwszy pojawił się publicznie z piękną Gabrielą Mierzwiak u boku. Duet chętnie pozował na festiwalu filmowym Mastercard OFF CAMERA w Krakowie, gdzie odbyła się premiera 2. sezonu serialu "Pod powierzchnią". Bartłomiej Topa zaczął ponownie otwarcie mówić o miłości.

Miłość jest stałą wartością. Wszystko jest zbudowane z miłości. Jest wyświechtaną, ale realną matrycą tego, co istnieje - wyznał portalowi ElleMan.pl.

Po dwóch latach od ujawnienia związku para podzieliła się kolejnymi radosnymi nowinami. Na świat przyszły ich córeczki: Jagoda i Malina. Bliźniaczki całkowicie zawładnęły życiem rodziców. Opieka nad pociechami okazała się wyzwaniem, tym bardziej że to nie jedyne dzieci duetu.

Bartłomiej Topa wychowuje z ukochaną piątkę pociech

Oprócz syna z pierwszego małżeństwa i bliźniaczek duet ma pod opieką również córki Gabrieli Mierzwiak. Adwokatka przed związkiem z aktorem zdecydowała się na adopcję dwóch dziewczynek: Nadii i Idy. Jak w takim domu zapanować nad dziecięcym chaosem?

Bartłomiej Topa wraz z partnerką o urokach życia w patchworkowej rodzinie opowiedział w "Dzień Dobry TVN". Duet z pewnością nie może się nudzić, a i kilka tricków pozwala im na zachowanie spokoju.

To jest wyzwanie każdego dnia, mimo że na co dzień nie jesteśmy wszyscy razem. Każdy ma swoje potrzeby, swoje radości i smutki i to wszystko się w tym kotle miesza. […]  Mój wiek biologiczny to 32. Trzeba wysłuchać wszystkich potrzeb i to poukładać. […] Nasze życie przypomina małą firmę. Kluczem jest logistyka - stwierdził aktor.

Trzeba przyznać, że duet wypracował sobie idealne rozwiązanie, które pomaga im w łączeniu kariery z życiem zawodowym. 

Bartłomiej Topa
Bartłomiej Topa wychowuje z ukochaną piątkę dzieci, fot. KAPiF
Bartłomiej Topa
Bartłomiej Topa wychowuje z ukochaną piątkę dzieci, fot. KAPiF
Bartłomiej Topa
Bartłomiej Topa wychowuje z ukochaną piątkę dzieci, fot. KAPiF
Bartłomiej Topa
Bartłomiej Topa wychowuje z ukochaną piątkę dzieci, fot. KAPiF
Bartłomiej Topa
Bartłomiej Topa wychowuje z ukochaną piątkę dzieci, fot. KAPiF

Źródło: Dzień Dobry TVN, ElleMan.pl