Beata Tadla wzięła ślub Żródło: instagram.com beatatadla

Beata Tadla wyszła za mąż. Pokazała zdjęcia ze ślubu, wygląda cudownie

16 Luty 2021 Sara OsieckaSara Osiecka

Beata Tadla zrobiła fanom niemałą niespodziankę. Opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia ze ślubu. Widać, że jest bardzo szczęśliwa u boku męża. Najwięcej emocji wzbudziła jednak kreacja dziennikarki.

Beata Tadla ostatnio stroniła od mówienia o swoim życiu prywatnym w mediach. Dziennikarka tak dobrze się kryła, że dopiero zmiana statusu związku na Facebooku pozwoliła fanom na wywnioskowanie, że jest szczęśliwie zakochana. Teraz z kolei postanowiła pokazać zdjęcia ze ślubu, o którym wiedzieli tylko najbliżsi.

Beata Tadla wyszła za mąż

Nikt nie miał pojęcia, że w życiu Beaty Tadli szykuje się tak ogromna zmiana. Dziennikarka skutecznie chroniła swoją prywatność, dlatego post, w którym oficjalnie poinformowała o swoim ślubie, był niemałym zaskoczeniem.

- Powiedziałam TAK. Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie obok najwspanialszego mężczyzny. Dziękuję moim najbliższym, że byli z nami - napisała.

Na zdjęciach widać, że postawiła na prostą białą sukienkę o dopasowanym kształcie i długim rękawem. Uwagę przykuwa dekolt w kształcie litery V, który doskonale podkreśla figurę dziennikarki.

Posłanka Lewicy nazwała Magdalenę Ogórek Posłanka Lewicy nazwała Magdalenę Ogórek "uroczą blondynką". Wszystko poszło na żywoCzytaj dalej

Całość dopełnia mocny makijaż i bukiecik z róż w jasnoróżowej barwie. Dziennikarka nie zdecydowała się na welon, za to postawiła na romantyczne fale. Pan młody z kolei założył ciemnogranatowy garnitur, taki sam krawat i kamizelkę w kartkę. Na innym zdjęciu widać ich dłonie przyozdobione obrączkami. Fani od razu zareagowali, składając nowożeńcom gratulacje.

Kim jest mąż Beaty Tadli?

Beata Tadla konsekwentne unikała wszelkich komentarzy na temat swojego partnera mimo plotek, jakie pojawiły się w mediach po tym, jak paparazzi przyłapali ją na mieście w towarzystwie przystojnego mężczyzny.

Udało się jednak ustalić, że wybranek reporterki ma na imię Rafał i jest warszawskim biznesmenem. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie często pokazuje, jak spędza wolny czas. Na podstawie dodawanych zdjęć można wywnioskować, że lubi sport, jedzenie z różnych zakątków świata i podróże.

Być może teraz Beata Tadla będzie częściej chwalić się swoim wybrankiem. Parze składamy serdeczne gratulacje i życzymy dużo szczęścia.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram

Następny artykuł