Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Byłam zastraszana przez kochankę męża". Joanna Opozda wydała komunikat
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 17.07.2022 19:15

"Byłam zastraszana przez kochankę męża". Joanna Opozda wydała komunikat

Joanna Opozda EA
TRICOLORS/East News

Wczoraj wybuchła prawdziwa medialna bomba. Joanna Opozda, po miesiącach milczenia na temat przyczyn rozpadu jej związku z Antkiem Królikowskim, przerwała milczenie. Opublikowała fragmenty konwersacji z byłym partnerem, by rozprawić się z plotkami na swój temat. Dzisiaj zamieściła oświadczenie, w którym stwierdziła, że była zastraszana przez kochankę męża.

Lipiec upływa pod znakiem spektakularnych sporów pomiędzy dawnymi ukochanymi. Okoliczności rozstania Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego stają się coraz bardziej zawiłe, a sama zainteresowana nie ukrywa swojego bólu w mediach społecznościowych. Teraz w otwarte karty postanowiła zagrać Opozda.

Joanna Opozda i Antek Królikowski – spór o chrzciny Vincenta

Wczoraj portal Pudelek opublikował artykuł, w którym napisano, że Joanna nie zaprosiła na chrzciny Vincenta Antka i jego rodziny i nie poinformowała ich o jego odwołaniu. W tym samym czasie Królikowski zamieścił wpis na Instagramie, w jakim stwierdził, że o miejscu chrztu i jego anulowaniu dowiedział się w ostatniej chwili.

Te doniesienia postanowiła zdementować Opozda. Zamieściła oświadczenie, w którym zaprzeczyła, że rodzina Królikowskich nie wiedziała o chrzcie. Wyjaśniła też, że o wszystkim informowała w odpowiednim czasie. Na dowód tego opublikowała na Instagramie fragmenty konwersacji z byłym partnerem i jego bratem (wszystkie materiały TUTAJ).

W zamieszczonych wiadomościach można też przeczytać zarzuty, jakie aktorka stawia ojcu swojego syna. Napisała w nich, że Antek nie interesuje się chłopcem, a chrzest został odwołany, ponieważ Królikowski zaprosił na uroczystość jej ojca, który swego czasu strzelał do członków rodziny.

Teraz sprawa się zaognia. Ponieważ w międzyczasie w komentarzach na Instagramie pojawiły się wypowiedzi matki Antka, Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej na temat alimentów, Joanna zdecydowała się wyjaśnić, jak wygląda obecnie sytuacja. Większą uwagę przyciągają jednak jej słowa na temat "kochanki męża", która podobno miała ją zastraszać.

Joanna Opozda na Instagramie: "Z wiadomościami Izy poszłam na policję"

Opozda przyznała w oświadczeniu, że przez ostatnie 5 miesięcy milczała, "choć z bólu miała ochotę krzyczeć". "Byłam zastraszana przez kochankę mojego męża, która pisała SMS-y, że zniszczy mnie ze swoją kancelarią prawniczą. Kiedy to czytałam, byłam w 9 miesiącu ciąży. Z wiadomościami Izy poszłam na policję". Dodała, że teraz mówi o wszystkim, ponieważ kiedy musiała odwołać chrzest "coś w niej pękło".

Prawdą natomiast jest, że Antek po tym jak mnie zdradził i porzucił w ciąży dla sąsiadki Izabeli zaczął rozmawiać z moim ojcem. Panowie pogodzili się, wymienili telefonami, są ze sobą w kontakcie. Wygląda na to, że zrobił to tylko po to, żeby mnie skrzywdzić. Jakby zdrada i porzucenie mnie na 10 dni przed porodem nie było wystarczającą krzywdą – pisze dalej Opozda.

Podobnie jak wczoraj, by dowieść swoich słów, Joanna zamieściła fragment konwersacji, który podpisała jako "wiadomości Antka i jego kochanki". Można w nich przeczytać wypowiedzi, o których w oświadczeniu napisała aktorka. Na koniec Opozda zdementowała też słowa Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, która napisała na Instagramie, że Antek "płaci alimenty z własnej woli, bo nie zostały jeszcze zasądzone".

Antek nie płacił alimentów, więc wystąpiłam do sądu o zabezpieczenie potrzeb rodziny. Sąd przyznał alimenty, których Antek dalej nie płaci, więc aktualnie sprawą zajmuje się komornik – wyjaśnia Joanna.

Poniżej wszystkie materiały opublikowane przez Opozdę – zobacz zdjęcia:

Joanna Opozda
Joanna Opozda na Instagramie, fot. instagram.com/asiaopozda
Joanna Opozda
Joanna Opozda na Instagramie, fot. instagram.com/asiaopozda
Joanna Opozda
Joanna Opozda na Instagramie, fot. instagram.com/asiaopozda
Joanna Opozda
Joanna Opozda na Instagramie, fot. instagram.com/asiaopozda
Joanna Opozda EA
Joanna Opozda, fot. TRICOLORS/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Koroniewska wyznała, dlaczego naprawdę jest z Dowborem. Odpowiedź zaskakuje, nie powstrzymywała się

  2. Karol Strasburger ma poważny problem. Gwiazdor musiał poświęcić się dla żony młodszej o 37 lat i swojej córki

  3. Nie żyje gwiazda „Sanatorium miłości” i „The Voice Senior”. Przekazano: „ogromnie smutna wiadomość”

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].