Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Co z rozwodem Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego? Fani liczyli na wielki powrót
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 11.01.2023 04:00

Co z rozwodem Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego? Fani liczyli na wielki powrót

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski
fot. KAPiF

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski w ubiegłym roku poinformowali o swoim rozstaniu. Wieść ta zaskoczyła wielu, a fani wierzyli, że tworzą zgrane i kochające się małżeństwo. Pod koniec 2022 roku do sądu wpłynął pozew rozwodowy.

W sądach mnożą się kolejne pozwy związane z chęcią zakończenia małżeństwa. W związku z wieloma sprawami może okazać się, że aktorskiej parze przyjdzie długo czekać na rozwód.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski rozstali się pod koniec 2022 roku

Zarówno Katarzyna Warnke, jak i Piotr Stramowski mogą pochwalić się pokaźną listą produkcji, w których mieli przyjemność zagrać. Cieszą się uznaniem i ogromną ilością fanów, którzy na wieść o rozstaniu nie kryli zaskoczenia.

Para poznała się w 2013 roku na planie serialu "W spirali", a 3 lata później powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Zwieńczeniem ich miłość jest córeczka, której dali na imię Helena. Dziewczyna przyszła na świat w 2019 roku. 3 lata później, a dokładnie 12 października 2022 roku para poinformowała o rozstaniu.

Z przykrością pragniemy poinformować, że wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas mógł na nowo budować swoje życie. W trosce o dobro naszej córki, która jest dla nas najwyższym priorytetem, prosimy o poszanowanie naszej prywatności — napisali na Instagramie.

Fani pary mieli nadzieję, że to jedynie chwilowy kryzys, który uda im się przezwyciężyć. Liczyli, że Kasia i Piotr ostatecznie dojdą do porozumienia i zawalczą o swoją miłość. Czas jednak pokazał, że ich małżeństwo to już przeszłość.

Kiedy rozwód Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego?

Jak donosi "Fakt", pod koniec 2022 roku do sądu wpłynął pozew rozwodowy. Został złożony z powództwa Katarzyny. Na ten moment nie wyznaczono terminu rozprawy, jednak ze względu na dużą ilość par, chcących się rozwieść szacuje się, że do rozwodu aktorów może dojść nawet w 2024 roku.

To nie jedyna para, której przyszło poczekać dłużej na rozwód. Jak się okazuje, w podobnej sytuacji znaleźli się również Joanna Opozda i Antek Królikowski, o których pisaliśmy TUTAJ. Ponadto obaj panowie znaleźli już szczęście u boku innych kobiet.

Piotr Stramowski kilkukrotnie widziany był u boku pewnej blondynki. Fotoreporterom udało się nawet uchwycić ich na wspólnym zdjęciu. Z czasem wyszło na jaw, że wybranką aktora jest Natalia, która miała pracować nad scenografią w filmie "Fighter".

Zobacz zdjęcia:

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, Premiera filmu - "Nie czas umierać", fot. KAPiF
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, premiera książki "Wilczyca. W pogoni za wolnością", fot. KAPiF
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, "Sala samobójców. Hejter" - premiera filmu, fot. KAPiF
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, Wiosenna ramówka TVN 2019, fot. KAPiF
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, Bal Fundacji TVN, fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz

  3. Dawid Kwiatkowski przed laty wystąpił jako "brat Michała". Mało kto spodziewał się, że zrobi wielką karierę

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!