Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dagmara wróci do Polsatu? Tylko u nas szczegóły współpracy z Miszczakiem
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 28.05.2024 19:37

Dagmara wróci do Polsatu? Tylko u nas szczegóły współpracy z Miszczakiem

Dagmara Kaźmierska
fot. KAPiF

Dagmara Kaźmierska została na razie wymazana ze stacji Polsat i TVN. Czy jednak wróci do telewizji? Tylko u nas kulisy współpracy z Edwardem Miszczakiem.

Dagmara Kaźmierska zaczęła się tłumaczyć po skandalu

Dagmara Kaźmierska była u szczytu kariery. W Polsacie wyemitowano program “Dagmara szuka męża”, a ona sama robiła furorę w “Tańcu z gwiazdami”. Wtedy właśnie portal Goniec opublikował reportaż, w którym ujawnił dokumenty sądowe i zeznania byłych pracownic agencji towarzyskiej Królowej Życia. Na ich podstawie sąd skazał ją na więzienie. Dopiero niedawno celebrytka postanowiła przedstawić swój punkt widzenia.

Naprawdę chciałam wam powiedzieć: ja nie jestem ani nigdy nie byłam zwyrodnialcem, tak jak to teraz gdzieś tam wszystko jest przedstawione. Ja miałam działalność, ostatni raz wam mówię tu na TikToku, zarabiałam, nie gnębiłam – to są dwie różne rzeczy. Człowiek zeznać może wszystko i różne pobudki nim kierują, bo papier przyjmie wszystko – tłumaczyła się w sieci.

Kaźmierska twierdzi, że nie dopuściła się czynów, o których mowa jest w zeznaniach sądowych.

Interes, który prowadziłam, jest specyficzny i nie można by było tam takich rzeczy robić, ponieważ to było miejsce otwarte. Przychodziły tam tysiące ludzi i nigdy nie wiadomo, kto przychodził. Przychodzili policjanci po cywilnemu, różne osoby, i gdyby działy się tam bardzo złe rzeczy, to nie przetrwałby on tygodnia – ogłosiła.

Dziennikarze Gońca podkreślali jednak, że sąd uznał upublicznione przez nich zeznania za wiarygodne i między innymi na ich podstawie wydał wyrok. Po publikacji trzech części reportażu wszystkie materiały dotyczące Dagmary zniknęły z serwisów Polsatu i TVN. Czy jednak może ona za jakiś czas wrócić do telewizji? Tylko u nas zaskakujące wieści, szczegóły poniżej.

Kaźmierska przemówiła. Odsłoniła kulisy funkcjonowania swojej agencji Kobieta nazwała Kaźmierską "burdelmamą". Reakcja Dagmary?

Dagmara Kaźmierska zniknęła z telewizji. Czy na stałe?

Już po publikacji pierwszej części reportażu Gońca, stacje TVN i Polsat usunęły materiały związane z Kaźmierską. W serwisach streamingowych tych telewizji nie znajdziemy już więc odcinków “Królowych życia” z Dagmarą i Conanem, “Dagmara szuka męża” (którego powtórki telewizyjne zastąpiła w programie produkcja “Gliniarze”), ani nawet odcinka talk-show Kuby Wojewódzkiego, w którym gościła celebrytka.

Jedyny ślad po Królowej Życia to odcinki niedawnej edycji “Tańca z gwiazdami”. Polsat do tej pory nie wydał jednoznacznego oświadczenia w sprawie Kaźmierskiej. Wcześniej rzecznik stacji sugerował, że widzowie raczej się go nie doczekają. Okazało się za to, że do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęły skargi.

W związku z udziałem Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z gwiazdami" do KRRiT wpłynęły dwie skargi indywidualne. Zostało wszczęte w tej sprawie postępowanie wyjaśniające z udziałem Polsatu, które jest aktualnie w toku – przekazała mediom Teresa Brykczyńska, rzeczniczka prasowa KRRiT.

Czy mimo to Dagmara może za jakiś czas wrócić do Polsatu? Okazuje się, że sprawa może wcale nie być przesądzona. Poniżej informacje, które otrzymaliśmy od naszego informatora.

Tylko u nas: czy Dagmara Kaźmierska wróci do Polsatu?

Dagmara nie jest ostatecznie skreślona przez Edwarda (Miszczaka, dyrektora programowego Polsatu – red.). Szef uważa, że to dzięki kontrowersjom wokół jej osoby tegoroczny „Taniec z gwiazdami” miał tak dobrą oglądalność. Jest bardzo z tego powodu zadowolony i dumny. Uważa, że TzG to jego flagowy program i największy sukces. Przecież to on kupił licencję tego show jako pierwszy w Polsce, będąc jeszcze szefem TVN – zdradza w rozmowie ze „Światem Gwiazd” jeden ze współpracowników Edwarda Miszczaka.

Rzeczywiście, taneczny show miał w ostatniej edycji większą oglądalność niż w zeszłym roku. Pierwsze trzy odcinki oglądało o około pół miliona widzów więcej niż poprzednio. Czy to oznacza, że jest jeszcze szansa dla Dagmary Kaźmierskiej na powrót do telewizji?

Edward nie ma do niej żadnej osobistej pretensji. Poza tym, ludzie ją pokochali. Masowo na nią głosowali, chociaż nie umiała tańczyć. Ona po prostu ma osobowość przyciągającą uwagę. Dlatego ma tylu fanów, którzy teraz piszą do nas, by wróciła na antenę – zdradza nasz informator.

Czy prośby tych fanów mają szansę na spełnienie? Sama Dagmara wydaje się nie przejmować aferą. Ostatnio spędziła kilka dni w Paryżu, do którego zabrał ją syn Conan z okazji Dnia Matki. Jak się dowiadujemy, celebrytka zajęła się też swoim zdrowiem i regularnie chodzi na rehabilitację, by jak najszybciej stanąć na nogi.

Edward Miszczak, Dagmara Kaźmierska, czy wróci do Polsatu, wywiad
Edward Miszczak, fot. KAPiF
Edward Miszczak, Dagmara Kaźmierska, czy wróci do Polsatu, wywiad
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF