Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Edward Miszczak odchodzi z TVN? Był dyrektorem programowym od 1998 roku
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 07.06.2022 18:55

Edward Miszczak odchodzi z TVN? Był dyrektorem programowym od 1998 roku

Edward Miszczak EA
TRICOLORS/East News

Stacja TVN wydała właśnie pilny, zaskakujący komunikat. Edward Miszczak, który był dyrektorem programowym stacji od 1998 roku, zrezygnował z pełnienia tej funkcji. Dzisiaj pracownicy otrzymali wiadomość od dyrektorki generalnej TVN.

Chciałabym Was poinformować, że Edward Miszczak zdecydował o odejściu z firmy. Rozmawialiśmy z Edwardem od pewnego czasu na temat zmiany w naszej organizacji, jesteśmy więc do niej bardzo dobrze przygotowani. W tym miejscu chcę podziękować Edwardowi za jego 25-letni wkład w rozwój TVN – czytamy w treści wiadomości od Katarzyny Kieli, jaką wysłała pracownikom stacji.

Edward Miszczak odchodzi ze stacji TVN?

Portal Pudelek potwierdził, że Miszczak odchodzi ze stanowiska, które do tej pory obejmował w stacji. Był dyrektorem programowym TVN od 1998 roku. Dotychczasowe doniesienia mówią, że decyzja o rezygnacji z pełnionej funkcji wyszła od niego samego.

Dzisiaj pracownicy stacji dowiedzieli się o wszystkim dzięki wiadomości, jaką wysłała im Katarzyna Kieli, dyrektorka generalna TVN.

Będąc od pierwszego dnia na pokładzie naszej firmy Edward tworzył największe i najbardziej rozpoznawalne formaty i przyczynił się do wyjątkowego postrzegania marki TVN. To dzięki tak silnej ramówce TVN jest od wielu lat niekwestionowanym liderem rynku w Polsce – zaznaczyła Kieli.

W komunikacie podkreślono, że Miszczak w okresie przejściowym będzie pełnił funkcję dyrektora pionu Programmingu, a pracownicy "będą mieli jeszcze czas, by się z nim pożegnać".

Kim jest Edward Miszczak? Ślub z Anną Cieślak odbił się echem w mediach

Rok temu o Miszczaku było głośno z powodu jego ślubu z aktorką Anną Cieślak. Wcześniej żonaty był z Małgorzatą, ale kobieta zmarła w 2019 roku. Z pierwszego związku ma dwóch synów, Szymona i Szczepana. 21 sierpnia odbyła się huczna ceremonia, na której pojawiły się największe gwiazdy stacji TVN.

Co ciekawe, jeden z synów mężczyzny, Szymon, jest tylko rok młodszy od obecnej żony Edwarda. Para jednak nie przejmuje się różnicą wieku i z radością dzieli swoimi planami na przyszłość.

Anna Cieślak w rozmowie z portalem Plotek wyznała, że jest pod ogromnym wrażeniem tego, jakim Miszczak jest dyrektorem. "Życzę wszystkim, żeby mieli takiego dyrektora. Edward kocha ludzi" podkreśliła. Można zatem spodziewać się, że właśnie ogłoszona decyzja mężczyzny spotkała się z dużym rozczarowaniem jego podwładnych.

Edward Miszczak EA
Edward Miszczak, fot. TRICOLORS/East News
Edward Miszczak i Anna Cieślak
Edward Miszczak i Anna Cieślak, fot. instagram.com/ankacieslak
Edward Miszczak
Edward Miszczak, fot. PISF, CC BY 2.0 , via Wikimedia Commons
Edward Miszczak
Edward Miszczak, fot. TRICOLORS/East News
 Edward Miszczak
Edward Miszczak, fot. TRICOLORS/East News

Źródło: Pudelek, Plotek

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. "Obraza dla panny młodej". Eliza Trybała wybrała się na ślub koleżanki w ryzykownej stylizacji

  2. Anna Lewandowska nareszcie pokazała twarze córek. "Podobne jak bliźniaczki"

  3. Kim są dzieci Krzysztofa Ibisza? Prezenter Polsatu niebawem po raz kolejny zostanie ojcem

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].