Swiatgwiazd.pl
Edyta Górniak

TRICOLORS/East News

Edyta Górniak odebrała mowę swoim występem w TVP

15 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Od piątku, 13 sierpnia na Jasnej Górze w Częstochowie odbywa się Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej pod nazwą „Jasna Strona Mocy”. Drugiego dnia imprezy mogliśmy posłuchać występów do koncertu „Abba Ojcze — Pielgrzymi śpiewają ulubione piosenki Jana Pawła II”. Jedną z artystek, która pojawiła się na scenie była Edyta Górniak. Piosenkarka zachwyciła swoim wokalem, czego dowód znalazł się w jej mediach społecznościowych. Internauci byli oczarowani.

  • Na Jasnej Górze odbywa się Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej pod nazwą „Jasna Strona Mocy”

  • Wczoraj, tj. 14 sierpnia artyści wykonali piosenki w ramach koncertu „Abba Ojcze — Pielgrzymi śpiewają ulubione piosenki Jana Pawła II”

  • Edyta Górniak oczarowała internautów swoim wokalem

Nie jest tajemnicą poliszynela, że słynna „Edi” to jedna z najbardziej utalentowanych piosenkarek w Polsce. Podczas emitowanego przez TVP koncertu dała tego kolejny dowód.

Edyta Górniak oczarowała internautów swoim głosem

Drugi dzień festiwalu pod Jasną Górą przyniósł widowni oraz telewidzom równie mnóstwo wrażeń, co pierwszy. Pierwszego dnia zebrane towarzystwo poprowadzili Ida Nowakowska i Tomasz Wolny, natomiast wczoraj, tj. w sobotę, 14 sierpnia zrobili to Rafał Brzozowski i Piotr Rubik. O samej imprezie wypowiedział się publicznie prezes TVP, Jacek Kurski.

- Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej będzie upamiętnieniem tej przepięknej tradycji, którą zapoczątkował Jan Paweł II, gdy po raz pierwszy na jego wezwanie zjechało się ponad milion młodych ludzi z całego świata, żeby wielbić Jezusa i przeżywać wspólnie wiarę — prawił przewodniczący stacji.

Tym razem na scenie mieliśmy przyjemność oglądać mnóstwo popularnych gwiazd, które wykonały wiele znanych, religijnych utworów, jednak serca widzów skradła przede wszystkim Edyta Górniak. Popularna piosenkarka wykonała piosenkę pt. „W Tobie jest światło”, czym oczarowała swoich fanów. Na jej InstaStories udostępniła wiele nagrań ze swojego występu, które podsyłali jej wielbiciele. Jeden z komentarzy okazał się szczególnie wzruszający.

Anna Lewandowska - ea

Nagrywała Klarę z ukrycia. W pewnym momencie dziewczynka zaczęła mówić po hiszpańsku

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:



- Brak słów... To było przepiękne, cudowne. Ogrom emocji i wzruszeń. Kocham całym sercem i dziękuję za Ciebie — napisała do Edyty Górniak poruszona jej występem internautka.

Kto wystąpił podczas Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej w Częstochowie?

Co prawda show, jakie zapewniła Edyta Górniak, szczególnie zapadło fanom w pamięci, jednak nie można zapominać o pozostałych artystach, którzy spisali się równie doskonale, co wspomniana wcześniej piosenkarka.

Pierwszego dnia przed publicznością w Częstochowie wystąpili m.in.: Ojciec Stan Fortuna ze Stanów Zjednoczonych, Siostra Cristina Succia z Włoch czy popularna włoska piosenkarka In-Grid.

Natomiast w sobotę przyszło nam podziwiać występy m.in.: Haliny Mlynkovej, Haliny Frąckowiak, Ryszarda Rynkowskiego, Roksany Węgiel, zespołu Pectus, Piotra Cugowskiego, Golec uOrkiestra, Sary Egwu-James, Kasi Cerekwickiej czy Mieczysława Szcześniaka.

Oglądaliście?

Zobacz zdjęcia i wideo:

image (11)

instagram.com/edytagorniak

image (12)

instagram.com/edytagorniak

image (13)

instagram.com/edytagorniak

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: jastrzabpost.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Jak dobrze znasz Krzysztofa Krawczyka?

Pytanie 1 z 4

Jak nazywa się druga żona Krzysztofa Krawczyka?

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Edyta Górniak

Imprezy

Edyta Górniak tłumaczy incydent zza kulis Wakacyjnej Trasy Dwójki. "Niech każdy żyje w swojej prawdzie"

Czytaj więcej >
Beata Kozidrak

Imprezy

Beata Kozidrak zachwyciła kreacją na Earth Festival 2021

Czytaj więcej >
Michał Szpak

Imprezy

Michał Szpak pojawił się na Earth Festival 2021. Ponownie zaskoczył publiczność

Czytaj więcej >
Michał Wiśniewski

Imprezy

Michał Wiśniewski skomentował występ Michała Szpaka w Sopocie. Posypały się opinie internautów

Czytaj więcej >
Monika Olejnik

Imprezy

Monika Olejnik ze sceny w Sopocie wypowiedziała się na temat wolności. "Czasami pytam w glanach, ale nigdy na kolanach"

Czytaj więcej >
Ewa Bem

Imprezy

Ewa Bem w Sopocie oddała hołd córce. "Mam poharatane serce"

Czytaj więcej >