Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Fani Ireny Santor zasmuceni. Gwiazda podjęła trudną decyzję
Michał Fitz
Michał Fitz 10.12.2021 01:00

Fani Ireny Santor zasmuceni. Gwiazda podjęła trudną decyzję

Irena Santor
TRICOLORS/East News

Irena Santor to jedna z najwybitniejszych wokalistek w historii polskiej muzyki. Ma w swoim dorobku niezliczoną ilość przebojów i jeszcze niedawno, pomimo zaawansowanego wieku, chętnie koncertowała.

Teraz jednak przekazała fanom za pośrednictwem Super Expressu bardzo smutną wiadomość. Ci, którzy liczyli, że jeszcze zobaczą ją występującą na żywo, muszą obejść się smakiem.

Irena Santor ogłasza koniec kariery

Irena Santor wyjawiła redakcji wspomnianego wyżej źródła, że całkiem niedawno podjęła decyzję o definitywnym zakończeniu swojej kariery scenicznej. Wokalistka zdradziła, że jeśli będzie pojawiała się na koncertach, to już tylko w roli widza.

Decyzja Ireny Santor może nieco dziwić, bowiem w ostatnich występach wciąż prezentowała wysoki poziom, a w rozmowach z mediami pokazywała, że dalej jest zdrowa zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Piosenkarka sama jednak wolała zadecydować, kiedy zejść ze sceny, zanim zrobiłyby to za nią inne czynniki.

- To już za późno, dlatego że z tym definitywnie się pożegnałam, ale możemy się spotykać towarzysko. Mogę się pokazać gdzieś jedynie jako oglądaczka. W życiu coś było, jest i będzie - mówiła w rozmowie z Super Expressem.

Irena Santor - kariera

Kariera Ireny Santor trwała 7 dekad! Tak długa aktywność zawodowa po prostu musi robić wrażenie. Na przestrzeni tych wszystkich lat artystka nagrała wiele szlagierów. Jej największymi przebojami są Już nie ma dzikich plaż czy Tych lat nie odda nikt.

Irena Santor za swoje osiągnięcia muzyczne była wiele razy nagradzana, czasem zupełnie nietypowo. Poza licznymi statuetkami otrzymywanymi na przeróżnych festiwalach muzycznych może się także pochwalić doktoratem honoris causa. Jest pierwszą w Polsce wokalistką uhonorowaną w ten sposób.

Posłuchaj piosenki:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Wnuczka Millera trafiła do szpitala. Potwierdził się najgorszy scenariusz

2. Fatalne wieści płyną z domu Urbańskiej i Józefowicza

3. Jakimowicz przebił samego siebie, nawet prezenterka obok była zażenowana

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: se.pl

Tagi: Irena Santor