Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Jak wygląda grób Kamila Durczoka tydzień po jego śmierci?
Karol Osiński
Karol Osiński 23.11.2021 01:00

Jak wygląda grób Kamila Durczoka tydzień po jego śmierci?

Kamil Durczok cz-b-ea
fot. AGENCJA SE/EAST NEWS

Od śmierci Kamila Durczoka minął już prawie tydzień. Dziennikarz został pochowany 19 listopada na cmentarzu w Katowicach-Kostuchnie. Widok jego grobu wywołuje wzruszenie na twarzy każdego fana jego kariery. To tylko udowadnia, jak wielkim szacunkiem za życia był darzony.

Nagła śmierć Durczoka wywołała szok w całym kraju. Jego rodzina zaapelowała w mediach społecznościowych, by na pogrzebie nie zjawiały się media, gdyż chcą uczcić jego pamięć w rodzinnym gronie.

Grób Kamila Durczoka

18 listopada brat dziennikarza, Dominik Durczok wydał w mediach społecznościowych specjalne powiadomienie, w którym poprosił o szacunek wobec decyzji ich rodziny, w związku z nadchodzącym pogrzebem jego brata, który odbył się w kościele Trójcy Przenajświętszej w Katowicach-Kostuchnie 19 listopada 2021 r. o godzinie 9:00.

- Wolą moją, jak i mojej rodziny, w związku z rodzinnym charakterem pogrzebu mojego brata Kamila Durczoka, oświadczam, że nie życzymy sobie udziału wszelkich mediów w tym wydarzeniu, a tym bardziej jakiegokolwiek jego dokumentowania. Bardzo prosimy o uszanowanie naszej decyzji - napisał brat Kamila Durczoka.

Przy okazji chciał pożegnać się ze swoim bratem, informując, że od zawsze był dumą ich rodziny, a także dobrym człowiekiem, na którego zawsze można było liczyć. Urna z prochami dziennikarza spoczęła w grobie jego ojca na cmentarzu w Katowicach-Kostuchnie.

Jak dzisiaj wygląda jego nagrobek? Tak, jak można było się tego spodziewać, gdyż znajduje się na nim góra kwiatów i wiązanek, do których przyczepionych jest mnóstwo wstążek od wyrażających żal członków rodziny Kamila Durczoka, a także jego fanów. Ilość zniczy oraz roślin tylko udowadnia, że darzony był naprawdę wielkim szacunkiem. Zdjęcia z miejsca pochówku byłego redaktora naczelnego "Faktów" opublikował "Super Express".

Zobacz zdjęcia:

grób durczoka se
fot. kadr z art. se.pl, z dnia 23.11.2021 r. "Tak wygląda grób Durczoka tydzień od jego śmierci. Ten widok łamie serce"
grób durczoka se 1
fot. kadr z art. se.pl, z dnia 23.11.2021 r. "Tak wygląda grób Durczoka tydzień od jego śmierci. Ten widok łamie serce"

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Bolesny apel Kingi Rusin, potrzebna jest pilna pomoc. Liczy się każda godzina, zagrożenie zdrowia i życia 2. Smutne doniesienia o Agacie Kuleszy. Fani nie mieli pojęcia, że jest tak źle. Współczujemy 3. Dagmara Kaźmierska pogrążona w modlitwie, wciąż ma nadzieję na szczęśliwy finał. "Składam ręce do Boga"

Źródło: se.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].