Swiatgwiazd.pl
J Połomski EN

TRICOLORS/East News

Jerzy Połomski nie mógł wytrzymać samotności. Zamieszkał w domu opieki

20 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Jerzy Połomski to gwiazda muzyki lat 70. Jego kariera nie zwalniała od tego czasu. Jednak Jerzy nigdy nie założył rodziny i na stare lata zaczęła doskwierać mu samotność. Wokalista postanowił przenieść się do Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie.

  • Jerzy Połomski znany jest z wielkich przebojów

  • Szczyt popularności zdobył na przełomie lat 60. i 70.

  • Dziś artysta odczuwa samotność

Choć wydawałoby się, że na przyziemne problemy narażeni są jedynie zwykli ludzie, okazuje się, że wielcy artyści także się z nimi spotykają. Przykładem może być Jerzy Połomski, który ostatnio zdradził, że doskwiera mu samotność i ostatnie lata życia zamierza spędzić w domu opieki.

Jerzy Połomski — kariera

Jerzy Połomski to niewątpliwie jedna z najjaśniej błyszczących gwiazd estrady w historii polskiej muzyki. Piosenkarz raczył publikę przełomu lat 60. i 70. takimi hitami, jak Bo z dziewczynami, Cała sala śpiewa z nami czy Nie zapomnisz nigdy.

Jego postać jest na tyle kultowa, że w 2006 roku zespół Big Cyc postanowił wydać reedycję utworu Bo z dziewczynami i zaprosił do udziału Połomskiego. W 2013 roku publiczność festiwalu w Opolu mogła się bawić w rytm hitów artysty.

Jak sam przyznał w rozmowie z "Super Expressem", nie jest już tak aktywny zawodowo jak kiedyś. Planował, co prawda, powrót na scenę, ale pokrzyżowała mu to pandemia. Teraz Połomski postanowił wycofać się z show-biznesu i jesień życia spędzić w nieco spokojniejszych warunkach.

K Krawczyk EN

Krzysztof Krawczyk spisał dwa testamenty? Sąd wyznaczył termin kolejnej rozprawy

CZYTAJ DALEJ

Jerzy Połomski zamieszka w domu opieki

Jerzy Połomski przyznał "Super Expressowi", że mieszka w mieszkaniu na czwartym piętrze w bloku, który nie posiada windy. Dla 88-letniego gwiazdora jest to spora przeszkoda w codziennym funkcjonowaniu. Połomski nie założył rodziny, więc na stare lata nie ma kto się nim zająć. Artysta zdradził w wywiadzie, że jego powrót na scenę pokrzyżował też nasilający się problem ze słuchem.

Jerzy Połomski postanowił ostatecznie wycofać się z życia publicznego i znaleźć odpowiednie miejsce, by spędzić ostatnie lata życia. Najlepszym wyjściem z tej sytuacji wydawałoby się zamieszkanie w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Tak też postanowił Połomski.

W tamtejszych warunkach odnajdzie spokój. Ośrodek oferuje miejsce do spacerów, a także inne możliwości aktywnego spędzania czasu. Jerzy bez wątpienia nie narzeka na rozrywkę, bo otoczony jest przyjaciółmi z branży, emerytowanymi artystami. Zagwarantowane ma również wyżywienie. Niezwykłym atutem na pewno będzie opieka lekarska.

W domu mieszkały takie sławy, jak Danuta Rinn, Witold Sadowy, Irena Kwiatkowska, Irena Santor, czy zmarła ostatnio Eugenia Herman.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: OKO.press

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Mateusz WolnyAutor

Redaktor portalu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Krzysztof Ibisz

Życie Gwiazd

Krzysztof Ibisz pokazał, co się dzieje w jego domu przed przybyciem dzidziusia

Czytaj więcej >
Julia Oleś i Kamil Durczok

Życie Gwiazd

Była partnerka Kamila Durczoka, 32-letnia Julia Oleś, wystąpi w Hell's Kitchen

Czytaj więcej >
Julia Kamińska

Życie Gwiazd

Julia Kamińska dodała odważne zdjęcie w kusym kostiumie. Sypią się pochwały

Czytaj więcej >
Kim Kardashian, Pete Davidson

Życie Gwiazd

Kim Kardashian właśnie rozstała się z partnerem. Znamy smutny powód

Czytaj więcej >
Robert Janowski

Życie Gwiazd

Robert Janowski pochwalił się wakacyjnymi zdjęciami z żoną

Czytaj więcej >
Elżbieta II, książę Filip

Życie Gwiazd

Czy Elżbieta II zdradziła męża? W mediach pojawiły się spekulacje

Czytaj więcej >